0
clear
  • Touchwin TG765-МТ TG765 LCD екран во екран xinje
  • -20%
  • -20%
Touchwin TG765-МТ TG765 LCD екран во екран xinje

Touchwin TG765-МТ TG765 LCD екран во екран xinje

DEN 3360.00
DEN 2453.00

Достапност
Производот е достапен


Пионер touchwin TG765-МТ течни кристали екранот

Кон својствата

Бренд Име:
lanjuu
Тип На Производ:
Таблета LCD

Производи во категоријата

Бидејќи има некои таблети со различни екран на допир конектор кабел за истиот таблет.Јас ќе ви помогнат

Новите 7" Таблет За Texet ТМ7849 3 G екран на Допир digitizer панел замена стакло Сензор Бесплатен ПревозотПакетот

Почитувани Клиенти : Ние би сакале да ја искористам оваа можност да ви се заблагодарам за вашиот вид под

Нови 8 инчен LCD Екран на Допир Собранието Замена За AsMe MO Pad 8 ME581 ME581 C k01h LCD екран За AsME581 C

Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превоз

Новата Црна 10.1" Екран на Допир Digitizer Стакло За View Sonic View Pad i R10 Q Таблет КОМПЈУТЕРПакетот вклучува : 1 x екран

Повратни информации : Ако сте задоволни со нашите производи и услуги pls се земе една минута за да ни оста

7" 7inch панел осетлив на допир екран digitizer стакло за Сите Победник A13 П8 Q88 Таблет КОМПЈУТЕР СРЕДИНАТА на BSR028

Шенжен Skylarpu Електронски Technology Co.,LtdИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да пл

Објектот Спецификација : НОВ Висок Quanlity Екран на Допир за Samsung GALAXY Tab 8.0 P350 Црна Замена на ЕкранотБоја : Ка

Бесплатен превозот, : ние ќе ви ја испратиме стоката од страна на Кина пост или други Пост.Ние не сме одго

Шенжен Skylarpu Електронски Technology Co.,LtdИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да пл

Новите 7" инчен Таблет КОМПЈУТЕР 800x480 JML7001102V1 B TFT LCD Екран панел Матрица Дигитална Замена Бесплатен Превоз

Оригинални 7" инчен остриги T72 X 3g / Супра M72 KG Таблета екран на Допир Digitizer панел Стакло Сензор замена Бес

трговски описZhi Yu Sun 165mm*100mm KDT4799 6inch Екран на Допир за стакло 4 жици resistive USB екран на допир панел шалче комп

Почитувани Клиенти : Ние би сакале да ја искористам оваа можност да ви се заблагодарам за вашиот вид под

Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превоз

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина Нашата цел е задоволс

ИЛИ, можете да изберете да имате замена.Тоа е невозможно да се третираат прашања ако we не знае за нив! Ако

Neo Thinking За Huawei Чест Игра Mediapad Т1 701 U Т1701 U Екран на Допир + LCD Digitizer Собранието Бесплатен Превозот

Шенжен Skylarpu Електронски Technology Co.,LtdИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да пл

Нови 10.1" инчен таблет КОМПЈУТЕР со екран на допир за 300L3709 JA00 кабел назад на баркодот е 901 A0003765 G N3765 G / A touch p

Почитувани Клиенти : Ние би сакале да ја искористам оваа можност да ви се заблагодарам за вашиот вид под

Оригинални 7" инчен екран на допир панел digitizer за ONDA VI10 EXPLAY информатор 701 Таблет КОМПЈУТЕР 300N3400 BA00VER1.1 Бесп

Оригинални 7" инчен Таблет TPC1463 ver5.0 Надворешниот екран на Допир панел Стакло Сензор замена Бесплатен Пре

Новите 7" инчен таблет на допир на Beneve R70 DC R70 AC Деца Таблет КОМПЈУТЕР Осетлив на Допир Панел Бесплатен Пре

,, кога ќе пополнување вашиот информации како купувачот, така што курир може испорака на вашите предмети

Почитувани Клиенти : Ние би сакале да ја искористам оваа можност да ви се заблагодарам за вашиот вид под

Компании кои работат голем број на големи и мали големината на екранот, добредојдовте на клиентите сове

Srjtek 8" За Ritmix РМБ855 / Рос и Moor РМБ878 G / Texet ТМ8041 LCD Дисплеј 40 pin 174*135mm Таблета Екран Замена на Делови

Please wait...