0
clear
  • Ново! бесплатен превозот рѓа слободни stianless челик пиење цевчиња за гимнастик дијаметар 10мм должина 267mm директно 5pcs/многу
  • -20%
  • -20%
Ново! бесплатен превозот рѓа слободни stianless челик пиење цевчиња за гимнастик дијаметар 10мм должина 267mm директно 5pcs/многу

Ново! бесплатен превозот рѓа слободни stianless челик пиење цевчиња за гимнастик дијаметар 10мм должина 267mm директно 5pcs/многу

DEN 426.24
DEN 384.00

Достапност
Производот е достапен


'РЃА СЛОБОДНИ од не' рѓосувачки челик 304 пиење слама
ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА
ДИЈАМЕТАР 10ММ ДОЛЖИНА 267 MM
мазна завршува
храна одделение
сјајна надвор
голема количина ве молиме контактирајте ме

Кон својствата

Тип:
Бар Додатоци
Количина:
>5
Број На Модел На:
ws04005
сертификација:
CE / ЕУ
Функција:
Еко-Пријателски
Бар Додатоци Тип:
пиење цевчиња
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
WOWSHINE
is_customized:
Yes

Производи во категоријата

Драг Пријател,Ова е печатење слама ,производство на начин е различна од stripple пластични слама .Исто така

100 Pcs Млеко Чај Слама Обновливи Дијаметар 12mm Сок Пиење Цевчиња Почиста Четка Висок Квалитет на Еко Прија

100 Pc / Многу Обновливи Biodegradable Distored Боја Пијалаци Тешко Пластична Лента за пиење Цевчиња Со 1 Бесплатно Сл

WOWSHINE Нови Шарени не ' Рѓосувачки Челик 304 Пиење Цевчиња 50pcs / многу Должина 267mm Свиткана машина за миење Са

Бамбус матични печати Biodegradable и compostable Пакување од 100 цевчиња Направени со храна безбедно мастило Мерка 7

100pcs / многу не ' Рѓосувачки Челик Пиење Цевчиња+Чистење со Четка за Обновливи Ширевте Директно Метал Сла

Опис100% Сосема Нов!!!Боја : NarturalДимензии : Должина 23cm Дијаметар 0.81cmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

КВАЛИТЕТОТ BOMBILLA СЛАМА : Нерѓосувачки Челик Bombilla Слама одлични за пиење вашиот Yerba Колега, лабава лист ча

Вие сте нарачување сет од 3 обоени Pyrex директно стакло цевчиња+1 слама почиста четка На располагање се сл

Име : Уметност цевчиња Предмет : 71036 Количина : 50 PCS / SET Спецификации : Висок 260 MM, пречник од 6 MM Материјал :

100pcs / многу не ' Рѓосувачки Челик Пиење Цевчиња+Чистење со Четка за Обновливи Ширевте Наведнуваат Метал

100 Pcs Пиење Слама Обновливи Цевчиња Почиста Четка Поставите Еко Пријателски Метал СламаМатеријал : 18 / 10

линк1 ø6215mm свиткана 400 (100pcs жолта боја 150 на други нерѓосувачки челик бои ) 2.WS05004 ø8215mm права (во оригинал ср

8ММ*215mm*0.55 mm80pcs на овој линкне ' рѓосувачки челик 304 пиење сламахрана одделениесјајна надворголема количи

љубезно потсетник : вистински слама фото како оваа (мали stripple боја )големина : 22.523cm долго , 0.7 мм надворешн

4 Pcs Пиење Слама Обновливи Цевчиња Почиста Четка Поставите Еко Пријателски Метал СламаМатеријал : 18 / 10 Н

Спецификации : Материјал : Нерѓосувачки ЧеликГолемина(L*W) : Прибл.15.8 * 2.1 cmПакет се вклучени : 1 Buc X Чај Bombilla

КАРАКТЕРИСТИКИ : AYMENT : 1 Alipay е прв метод на плаќање, ако треба и други начини на плаќање PLS контактирајте с

Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригинално

Ние ќе брод вашата нарачка од FEDEX или upsотМожете да ја добиете вашата цел во 712days по вашата исплатаБило ка

Please wait...