0
clear
  • REAMOR 3 Modle Крстот Стил Шарм Трендовски Нараквици 316L не ' Рѓосувачки Челик Прилагодливи Синџир Двојно Плетенка Кожа Јаже Алки Мажи
  • -20%
  • -20%
REAMOR 3 Modle Крстот Стил Шарм Трендовски Нараквици 316L не ' Рѓосувачки Челик Прилагодливи Синџир Двојно Плетенка Кожа Јаже Алки Мажи

REAMOR 3 Modle Крстот Стил Шарм Трендовски Нараквици 316L не ' Рѓосувачки Челик Прилагодливи Синџир Двојно Плетенка Кожа Јаже

DEN 577.92
DEN 347.00

Достапност
Производот е достапен


Зошто да изберете од не ' Рѓосувачки Челик Накит? Не ' рѓосувачки Челик Накит не оцрни и оксидираат, кое може да трае подолго од други jewelries. Тоа е во состојба да издржи многу се носат и солза. И тоа е неверојатно противалергиски.Таквите предности се направи тоа се повеќе популарен додаток. Висок квалитет, од нерѓосувачки челик има висока отпорност на ' рѓа, корозија и tarnishing, кој бара минимално одржување. REAMOR : Уметничка инспирација е душата на живот. Ние го избере 316 L не ' рѓосувачки челик за да се повеќето од нашите производи, материјали поради високите на абење и отпорност на корозија, на хривнија боја никогаш нема да исчезнат. Заедно со вистинска кожа бенд, станува неверојатно, прекрасен и елегантно парче на накит.

Кон својствата

Должина:
17cm, 18cm, 19cm, 20cm, 21cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик,Титаниум
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
5C014
Затворач Тип:
Hummer
Стил:
Тренди
Бренд Име:
REAMOR
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Крстот
Синџир Тип:
кожа јаже
Компатибилност:
Никој
Функција:
Анти-Алергија
хривнија должина:
17-21cm(6.69-8.27 во)
Најбрзиот превозот време:
3-5days преку DHL/UPS/ФЕДЕКС
Специјална Технологија:
Нерѓосувачки челик Кастинг процес/Ласерско сечење/Највисок полски
Корист на Титаниум/316L не ' Рѓосувачки челик:
Никогаш не исчезнат/Медицински материјали/Анти-алергија
Цел вкупно надминува 120$:
БЕСПЛАТЕН Превозот од DHL/UPS/ФЕДЕКС
продолжување на синџирот:
5 cm(1.96 во)

Производи во категоријата

Обрнете внимание на : Сите Плетење и гума јаже нараквици во продавницата може да се прилагоди,ако не го и

Ако вашата нарачка цена е помалку од $10, ние ќе ви испратиме парцела со обичните следење на број...

Мојот пријател : Ви благодариме за посетата на нашата продавница, ние ви благодариме за вашето време1 : А

Материјал : 316l не ' рѓосувачки челик +5mm кожа должина имаат 19.20 .21cm ,може да се изменуваат ,треба да ни остав

Име : Anil Arjandas Нараквица,Ресни ХривнијаКоличина : 1pcДолжина : 19.522.5 cm(Прилагодливи)Материјал : Кубни Циркон

Имаме нашата фабрика се наоѓа во Foshan Градот, Guangdong Провинција, Кина.*Време на испорака на DHL / Федекс / Aramex :

Ако сакате да одредите превозот метод, ве молиме да обрнете превозот цена Пост Воздух Mail на Јужна Америк

За ПроизводотАманда Накит се Nickle & Доведе Слободни Ние како Иницијатор и Поддржувач на Светот животната

Romad Циркон Мода bileklik Жена 2018 Кубни Циркони Накит Вода Капка CZ Камен Хривнија Булчински Свадба Накит за П

Име : Anil Arjandas Нараквица,Ресни ХривнијаКоличина : 1pcДолжина : 19.522.5 cm(Прилагодливи)Материјал : Кубни Циркон

Добредојдовте во мојата продавница : Производи Детали : Моден Накит Австриската Кристал Хривнија Алка З

MOQ 1pcs Големина 180mm Тежина 3.2 g Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон надвор рок

Please wait...