0
clear
  • Мулти-Функција Нерѓосувачки Челик Клешти Ножици Риболов Линија Машина Отстрани кука Опрема за Риболов Алатка
  • -20%
  • -20%
Мулти-Функција Нерѓосувачки Челик Клешти Ножици Риболов Линија Машина Отстрани кука Опрема за Риболов Алатка

Мулти-Функција Нерѓосувачки Челик Клешти Ножици Риболов Линија Машина Отстрани кука Опрема за Риболов Алатка

DEN 654.72
DEN 530.00

Достапност
Производот е достапен


Мулти-Функција Нерѓосувачки Челик Клешти Ножици Риболов Линија Машина Отстрани кука Опрема за Риболов Алатка
Карактеристики : Направен од авијација алуминиум тело и нерѓосувачки челик вилица, многу силни и лесни за употреба. Ова риболов клешти ножици може да се намали риболов линија и да ги отстрани кука, многу корисна алатка за рибарите. Доаѓаат со извиткани lanyard и една мала торба за во склопот носат и одржување на клешти во добра состојба. Карактеристики : Материјал : Авијација Алуминиум & Нерѓосувачки Челик Боја : Сина / Сина и Сребрена/Златна и Сребрена/Црвена и Сребрена/ Сива (изборен) Точка Должина : 20cm Објект Тежина : 130g Пакет Листа : 1 * Риболов Клешти 1 * Црна Торбичка

Кон својствата

Бренд Име:
MAXIMUMCATCH

Производи во категоријата

Ако у вака објектот ,ве молиме да го додадете во вашите "wish list" ако ви се допаѓа оваа продавница ве молиме

RTI Риболов Стигнале Тока Нерѓосувачки Челик Двојно Ремените Риболов Линија Puller Alicate Де Pesca Риболов Справ

10pcs / многу Мултифункционален Намамат Риболов Мамка Закачалка Пластични Намамат Риболов Прачка Додатоц

MNFT 25pcs Мамка Завртка Линк Јамка со 50pcs Кука Stoper Крап Риболов Boilie Завртка со Цврст Прстен и Гума PopUp Екипаж

Материјал : висок квалитет 3 хром 13 челик Површина третман : рака полиран Боја : црна, сина, црвена Должина

51"10 X 25# : 17mm / 0 Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првоб

Риболов Справи Со Додатоци Залак Доведе Клип Менгеме Надолу Sinker Круг Устата Тежина Отворена Линија За З

Пратката 1 Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем Повеќето предмети очекува да пристигне

Добредојдовте на нашата продавница, ако сте заинтересирани во нашата продавница,ве молиме да стапите в

Тежина2.5 g 4g 7g 10g 14g 20g Број 8pcs / пакети6pcs / пакети 5pcs / пакети 4pcs / пакети 3pcs / пакети 3pcs / пакетиПроизвод вовед

MNFT 200 Pcs Нерѓосувачки Челик Овална Сплит Прстени за Мами Чудак Тешко Мамка Рибарски Прстен Доведе Клипов

Доаѓаат со извиткани lanyard и обвивка Тоа обично трае околу 1528 дена (од страна на Регистрирани Воздухоплов

MNFT 2 ПАРЧИЊА* Пластични Риболов Кука Смена Лесно Јамка Tyer и Disgorger Алатка за Губење на Екипаж се Запре Крап

pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат Лесен и удобен за носење.86 во Боја : Сребро Колич

12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштет

Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штет

Please wait...