0
clear
  • BANFEI 2017 Surf Rashguard Спорт Одговараат на Нуркање Wetsuit Осип Guard Жените Bodysuit Долг Ракав Костим за капење, Спорт Beachwear Кошула + Панталона
  • -20%
  • -20%
BANFEI 2017 Surf Rashguard Спорт Одговараат на Нуркање Wetsuit Осип Guard Жените Bodysuit Долг Ракав Костим за капење, Спорт Beachwear Кошула + Панталона

BANFEI 2017 Surf Rashguard Спорт Одговараат на Нуркање Wetsuit Осип Guard Жените Bodysuit Долг Ракав Костим за капење, Спорт

DEN 1919.52
DEN 1344.00

Достапност
Производот е достапен


Стил : Жената Флорални Осип Guard & Wetsuits(врвот+панталони)
Материјал : Полиестер/Spandex
Боја : Како На Сликата
Големина : M/L/XL/XXL
М : Препорачуваме Висина : 150-160cm, Тежина : 40-50kg,Половината : во Рамките 66cm
L : Препорачуваме Височина : 160-165cm, Тежина : 47.5-57.5 кг,Половината : 66-73cm
XL : Препорачуваме Височина : 165-175cm, Тежина : 55-65kg,Половината : 73-80см
XXL : Препорачуваме Височина : 165-175cm, Тежина : 62.5-70kg,Половината : 80-86cm
Answer : ___________________________ Note : костими за капење е еластична, над предлог е за повикување само.

Кон својствата

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Осип Стражари
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Пол:
Жените
Материјал:
Spandex,Најлон
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Печати
Број На Модел На:
6608
ознака:
Жените Раш Guard
Материјал Состав:
82%Полиестер+18%Spandex
Место на Потекло:
Кина Копното
заштита од сонце:
UPF50+
Користете место:
Плажа,Плива базен,Океанот,Река

Производи во категоријата

Жените Долг Ракав Осип Guard Бренд се Нурне & Плови Име Осип Gaurd Стил Бр LS17608 Материјал 82% Најлон + 18% Spandex (Lycra),

Големина на табелата е за повикување само, ве молиме овозможи 13 см грешка поради прирачник за мерење.Обј

SEAC 2 MM Neoprene Костим за капење Децата Бебе Момчиња Девојчиња Wetsuits Едно Парче Нуркање Одговара на Нуркањето

Вашиот задоволителен е нашата единствена persuit Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашат

Hisea Жените Lycra Светлина без Ракави Еластична американ патент Rashguards Surf Кошула Костим за капење, Кратки Па

SBART Мажите Долги Ракави Rashguard Кошула Surf Панталони Осип Чувари УВ Заштита Сончање на Плажа, Нуркање нурка

Добредојдовте На Нашата Продавница !Блузи и Bottoms се Одвоени за Продажба(1) Видови : Осип Guard(2) Точка вклучу

11624 Топла Продажба Азија Стил БанскиПлус Големина Бански Пливачки Костум За Жените Бразилски Бикини 2016

Промоција : 5% ПОПУСТ за 2 парчиња или повеќеЖените Долг Ракав Осип GuardМодел# : SN11Материјал : Lycra ( 82% Најлон +

Испорака : 1) : Пратката само ќе се организира по вашата исплата исчистени.Плаќањето мора да се изврши во

Жените Бански Осип Guard Tees & Блузи Бренд : Sbart Материјал : Lycra (85% Најлон + 15% Spandex) Големина Водич : женски Блуз

Answer : ___________________________ Note : Ова е пливаат кошули , исто така, може да купите панталони натпревар блузи(1) Видо

Стил : Жената Флорални Осип Guard & Wetsuits(врвот+панталони)Материјал : Полиестер / SpandexБоја : Како На СликатаГо

11623 Топла Продажба Азија Стил БанскиПлус Големина Бански Пливачки Костум За Жените Бразилски Бикини 2016

Please wait...