0
clear
  • BM004 Симпатична Мечка Форма Чоколадни Бонбони Силиконски Калап Цртан филм Торта Алатки Сапун Мувла Занает Торта Декорација
  • -20%
  • -20%
BM004 Симпатична Мечка Форма Чоколадни Бонбони Силиконски Калап Цртан филм Торта Алатки Сапун Мувла Занает Торта Декорација

BM004 Симпатична Мечка Форма Чоколадни Бонбони Силиконски Калап Цртан филм Торта Алатки Сапун Мувла Занает Торта Декорација

DEN 278.40
DEN 251.00

Достапност
Производот е достапен


Опис :
Точка БР : BM004
Материјал : висок квалитет со силиконска
Мувла боја : автоматски
Контрола на квалитет : SGS.ФДУ
Калапи Тежина (g) : околу 122
Мувла спецификација (cm) : за 8*5.5*3.3
Карактеристики :
Висока издржливост и флексибилност.
Таа ќе се одржи форма за години.
Еднократно, не-стап.
Лесен за употреба и чиста.
Рејтинг на температура : -50°c до +250°c
Пред да ја купите било производи од нашата продавница, ве молиме проверете ја ГОЛЕМИНАТА внимателно, благодарам многу.

Кон својствата

Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Силиконска Гума
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,SGS
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
BM004
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Тип:
Торта Алатки

Производи во категоријата

Добредојдовте на Никол ! Силиконски Калап ЕкспертИнформации за производот Бренд : Никол Материјал : Хра

Материјал : Нерѓосувачки ЧеликГолемина на : H 8.5 cm, Кол 2431cmТежина : 460g / setПакување : OPP Кеси

1% Наплата Франција го Оценувате (точка пристигна) 10.Тавата ќе го задржи својот облик, без користење на ск

.Испорака : 1.Предмети ќе бидат испратени во рок од 2 работни ден откако уплатата се населиле.2.Ве молиме п

2,Ако сте Купувачот итно треба вашата точка.опис : Материјал : храна безбедно силикониБоја : Боја Случаен

Одговор на вашето барање во 8 часа, се направи за испорака во 24hours 2 Ние сме 100% Задоволство гаранција на си

Карактеристики на производот : 1) силиконски калап материјал 100% од храна одделение силиконски, од FDA / LFGB

Добредојдовте на Нашата Продавница!Бесплатен превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.Не може да пра

Силиконски Торта Мувла на Тави Форма за Печење Колачи, Пржени Јајца, Ориз Добра Палачинка Создателот Бе

Сите производи нестап и отстранување од мувла е лесно и брзо.Стариот процеси како што се greasing или flouring с

2016 година Силикони Торта Мувла Зголеми Цвет Ливчиња Шеќер, Чоколадо Фондан Печење Алатки Торта Декорир

DIY Торта Калапи 6 љубов Срце Облик на Силиконски Калап Сапун Силикони Торта Калапи 3 D Кифла Слатка Бонбон

Силиконски Торта Мувла на Тави Форма за Печење Колачи, Пржени Јајца, Ориз Добра Палачинка Создателот Бе

Главната Опис : 1 Pc Прекрасна Нестап Силикони Фондан Торта& Cupcake Украсување Цицање на Бебето Сапун одлуки

Превозот и Предавање на Сите предмети, може да се испраќаат преку ЕМС или DHL ви се допаѓа во рок од 5 работ

Опис : Точка БР : W1006Материјал : висок квалитет со силиконскаМувла боја : автоматскиКонтрола на квалитет :

Среќен Кујна Време и 12 PC Кујна Занает Colourworks Силикони Cupcake Случаи форма де силикони НасмевкаНие ќе испра

Карактеристики На Производот 1.предност1.Служба : Ние обезбеди консултантски услуги за силиконска гума

310 КОМПЈУТЕРИ 3 D Желе Уметност Алатки Желе Торта Jello уметност Желатин Алатки пудинг млазницата Шприц Сет

1 Pcs Симпатична Мечка Форма Чоколадни Бонбони, Меки Силиконски Калап Цртан филм Торта Алатки Сапун Мувла

99 / парчеБлизнаци моделирање силиконски калап сапун Торта декорација мувла Торта мувла manual за рачно из

Висок Квалитет ,Фабрика Цена !!! pls кликнете мојата продавница вебстраница : *За попуст : ако цел повеќе од

Карактеристики на производот : 1) силиконски калап материјал 100% од храна одделение силиконски, од FDA / LFGB

Среќен Роденден Чоколадо Мувла Поликарбонат Тешко Бонбони Фах Карактеристики : Големина на МУВЛА : 28*10*0.

·Ако сакате да ја смените вашата адреса, ве молиме контактирајте со нас Ако најдете било каков проблем с

Homehow 1 PC / Многу Зима Волна Џемпер Ефект Најновите Текстура Силикони Торта Мувла 9.7*9.7*0.7 cm Кујна Додатоци Ф

Материјал : пластикаТип : торта алаткаКоличина : 46pcs / setБоја : автоматски

Ставка ОписМатеријал : СиликонГолемина на : 13*9*0.8 cmТежина : 79gБоја : автоматскиРабота температура : 40 centigra

Please wait...