0
clear
  • За KTM 690 ВОЈВОДАТА Р 1290 Супер DukeR RC8R 1190 Мото Додатоци Сопирачките на Возилото & Shift Менувачот Пети Колче слободни shpping Нов Дизајниран
  • -20%
  • -20%
За KTM 690 ВОЈВОДАТА Р 1290 Супер DukeR RC8R 1190 Мото Додатоци Сопирачките на Возилото & Shift Менувачот Пети Колче слободни shpping Нов Дизајниран

За KTM 690 ВОЈВОДАТА Р 1290 Супер DukeR RC8R 1190 Мото Додатоци Сопирачките на Возилото & Shift Менувачот Пети Колче слободни

DEN 767.52
DEN 691.00

Достапност
Производот е достапен

Новиот Дизајниран Сопирачките на Возилото & Прилагодливи Shift Менувачот Пети Peg-Состојба : Резервни Сосема Нов, Висок квалитет -Материјал : CNC 6061 алуминиум, Anodizing површина, Анти-пропадна гумени прстен -Size : A. должина : 40mm, со дијаметар : 16mm, 5 гумени прстен Б. должина : 35mm, со дијаметар : 16mm, 4 гумени прстен Инсталација позиција : Лево и Право (само може да се вклопат на оем лост) -со инсталација слики, без инсталација настава -Боја : како на сликата прикажани Пакет се вклучуваат : 1 пар пети колче Fitment : KTM 690 ВОЈВОДАТА Р 2013-2016 KTM 1290 Супер ВОЈВОДАТА Р 2014-2016 ( ве Молиме да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел )

Кон својствата

Тип На Објект:
Нога Почива
Објектот Должина:
4cm
Име На Модел:
KYTP16987455
Материјал Тип:
CNC 6061 Алуминиум
Објектот Ширина:
1.6cm
Бренд Име:
ДИВЈАК
Објектот Висина:
1.6inch
Објектот Тежина:
0.1kg

Производи во категоријата

нашите производи се со подобар квалитет од другите фабрики , потешки и chromed подобро со лого сите Длабоко

Сребро CNC Палка Нога Штипки Трки Rearset Задните Поставува За Suzuki GSXR1000 2009 2010 2011 2012 2013 2014На нога контроли се е

Палка CNC Широк Footrests Штипки Одговара За Гас Гас ЕЗ модели 19972015Добивање на максимална контрола и совршена

Опис на производот Кочница Рака Комплет Секоја Длабоко Намали Кочница Рака е CNC изработени од палка алу

Задните подложка за нозе Нога Штипки За Suzuki GSXR600 GSXR750 19962005 GSXR1000 20012004Објектот Специфични : Conditon : 100% Сосема

Сосема нов Заден Footrests Нога штипки Footpegs за Хонда CB1300 SF 20032012 2004 05Објектот Специфични : Резервни 100% Сосема

Задните подложка за нозе Нога Штипки За Suzuki GSXR 600 1000 750 GSX1300 BK БКРАЛОТОбјектот Специфични : Conditon : Резервни

100% Сосема НовБоја : Црна боја .исто како што сликите покажуваатМатеријал : Алуминиумлесно се инсталира,

CNC Палка Трки Прилагодливи Rearsets Нога Штипки Задните Поставува За Kawasaki Z250 Z 250 20132014 годинаНа нога контроли

опис на производот : Резервни 100% НовиМатеријал : Алуминиум CNCБои : Црна / Sliver / Red / ЗлатоКоличина : 1 Сет Fitment

2006 година2016 годинаСостојба : 100% Сосема Нов, неискористениот Боја : Како Слики Материјал : Алуминиум Легу

Ве молиме двојно проверете ги вашите мотоцикл модел и годината според Fitment

Пред Footrests Нога Штипки За Yamaha YZF R1 19982011 YZF R6 S 20032008 2004Објектот Специфични : Conditon : Резервни Делови 100% НовиЛе

Ве молиме двојно проверете ги вашите мотоцикл модел и годината според FitmentЗа Husqvarna 85cc530cc Сите Модел 20052015

2006 година2016 годинаСостојба : 100% Сосема Нов, неискористениот Боја : Како Слики Материјал : Алуминиум Легу

Можеби ќе има некои задоцнување, како и превозот на компанијата или царината, ќе сакате да контактирате

Ние снабдување со бесплатен превозот услуги, со користење на Кина Пост Воздух Mail (CPAM).)2045 денаЕвропски Зе

Палка CNC Footpeg Footrests За Yamaha YZF 250 F YZ250 F YZF426 YZ426 F YZF450 НовиВе молиме Осигурајте се дека Вашиот Мотор е во нашите

Задните подложка за нозе Нога штипки За Јамаха FJR1300 FZ1 FZ6 FZ6 R FZ400 XJR1200 1300 XJ6Објектот Специфични : Conditon : 100% Со

2006 година2281 Состојба : 100% Сосема Нов, неискористениот Боја : Како Слики Материјал : Алуминиум Легура Пози

Детали За Производот : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Нерѓосувачки Челик Во боја : Исто како и слика

2102 Нога Штипки100% Сосема НовМатеријал : T6061 алуминиум ЛегураЦелосно Прилагодливи Позиционирање На Нога

Задните подложка за нозе Нога Штипки За DUCATI Чудовиште 696 796 20092013 2012 година 2011 година 2010Објектот Специфич

Палка MX Нога Штипки Почива Педали За KTM EXC SX SXF XC XCF EXCF EXCW XCFW MX ШЕСТ ДЕНА 65 85 125 200 250 300 350 400 450 525 530Добивање на м

Description Features : Боја : Црна Продаваат во пар Материјал : ЦПУ СЕЧЕЊЕ Тешки Метални Протези Сите потребни монт

Задните Footrests Нога штипки Footpeg За BMW F800 S F800 ST F800 R1200 RS ST АлуминиумОбјектот Специфични : Резервни 100% Нов Вис

Нова Пред Footrests Footpegs Нога штипки За DUCATI 848 1098 1198 1098 S АлуминиумОбјектот Специфични : Резервни 100% Нов Висок

Алуминиум Легура Нога Штипки Нога Одмор за 47cc 49cc Џеб Велосипед Мини Dirt BikeПролет Натоварени Нога Штипки

Please wait...