0
clear
  • Најновите 1Pcs Дете Електрични Меур Машина Фан Компресор Игра Смешни Класичен Играчка Отворено Класичен Роденденски Подарок Случаен Боја Бебе Играчка
  • -20%
  • -20%
Најновите 1Pcs Дете Електрични Меур Машина Фан Компресор Игра Смешни Класичен Играчка Отворено Класичен Роденденски Подарок Случаен Боја Бебе Играчка

Најновите 1Pcs Дете Електрични Меур Машина Фан Компресор Игра Смешни Класичен Играчка Отворено Класичен Роденденски Подарок Случаен

DEN 542.40

Достапност
Производот е достапен


Опис :
Материјал:нетоксични Пластични
Боја:Зелена/Жолта(Случаен Избор На Еден)
Електрични Забава Меур Машина карактеристики фан кој дува од низа на меурчиња напојува со 2*1.5 АА Батерии (Не се Вклучени)
Големина(L*W*H):17*7*7cm/6.69*2.75*2.75 инч
Голем отворено играчка за да се поттикне фантастична активности и развој рака-око координација.
Дува од убава меур од страна на нивните сопствени, Меур производител ќе ја напушти деца деца забава детство!
Како да се користи?
1. Инсталирате два АА bartteries(1.5 V)
2. Земете сапуница вода во меур лента
3. Натопи меур носот во меур базен
4. Притиснете го прекинувачот за удар од меур
Одговараат за деца над 3 години
Забелешка:
Сапуница вода е малку алкална која е штетна за деца' очи.
Ве молиме имајте на buble машина далеку од очите во процесот на користење.
Пакетот Вклучува :
1x Електрични Меур Matchine (Батерии не се вклучени)
Ве Молиме Прочитајте Го Пред Да Го Купат
ИСПОРАКА
1.Во светот превозот, само освен неколку земји .
2.Повеќето земји ние нудиме Бесплатен Превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус , само очекуваме далечински сајтови.
3. Ние ќе брод вашата нарачка навремено по плаќање на проверка.
4.Двојно провери и потврди вашата нарачка адреса натпревар превозот адреса, ние само брод цел адреса.
5.Време На Испорака :
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по 25 работни дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Ние и ветуваме ние ќе им помогне додека пратката пристигнува за вас!
Плаќање
Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката. Ние ќе го организира превозот ASSP.
ПО ПРОДАЖБА НА УСЛУГИ
ПОВРАТНИ информации
За вашето задоволство и позитивни коментари ќе бидат многу важни за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5stars ако сте задоволни од нашите услуги.И ние исто така ќе ви понуди 5 ѕвезди повратни информации.
Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас на прво пред да остави негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Кон својствата

Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Функција:
Истражување Развивање На Способност
сертификација:
CE
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
MagiDeal

Производи во категоријата

2017 Топла Продаде 481058 CM Прилагодливи Кошарка Назад Одбор Стојат Комплет & Обрачот Поставите Кошарка Игра

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет.Лесен и пренослив.Издржливи и практични.Класичен родителдете инте

започнетекрајотМатеријал : пенаЕден цел за 3 делБоја е случаен испоракаДИМЕНЗИИ : Должина 16.5 cm

Производ : ве Молиме овозможи 13 cm разлика се должи на рачно мерење Може да биде малку боја разликата поме

Добредојдовте во мојата Продавницаљубезно потсетникpls бидете сигурни дека на адреса ќе исполнет е десн

Опис : Оваа продавница на сите производи за фабрика на големо продажба Сите продажни производ е со висок

започнетекрајот Материјал : Кратуна Едно парче само за една цел Големина на : 7.5*7.5*5.5 cm Функција : Убава c al

l.Се прикажува зелен кога полначот не е полнење или батеријата во целосна власт на екранот е зелено, тоа

Опис : Оваа продавница на сите производи за фабрика на големо продажба Сите продажни производ е со висок

Марка : превозот цена само за референца Ве молиме контактирајте со нас за да ја проверите најевтиниот п

Бесплатен Превозот Дојде Со Пумпа 6 парчиња / многу 1.8 м во дијаметар и за возрасните.Она земји ќе брод ва

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични Боја : Случајни Испорака (Ќе ја прими стоката кој

започнетекрајотМатеријал : пластикаПакет листата : Еден дел за една нарачкаГолемина : 80 * 80 * 80mmЗголемена

Ве молиме проверете со вашиот локален царинската испостава ако имате било какви сомнежи.Производи Опис

Please wait...