0
clear
  • 8pcs/многу 4ml 30ml 50мл 100ml 150ml 250ml 500ml 1000ml Пластични Шишиња проѕирен Тркалезна Форма Запечатени Шише
  • -20%
  • -20%
8pcs/многу 4ml 30ml 50мл 100ml 150ml 250ml 500ml 1000ml Пластични Шишиња проѕирен Тркалезна Форма Запечатени Шише

8pcs/многу 4ml 30ml 50мл 100ml 150ml 250ml 500ml 1000ml Пластични Шишиња проѕирен Тркалезна Форма Запечатени Шише

DEN 2249.28

Достапност
Производот е достапен


Опис :
Празни, бели пластични шишиња медицина.
пакет вклучуваат:
1×4ml шише
1×30ml шише
1×50мл шише
1 x 100ml шише
1×150ml шише
1 x 250ml шише
1 x 500ml шише
1×1000ml шише

Кон својствата

Класификација:
Колба
Број На Модел На:
Шише

Производи во категоријата

Производ Објект : 14 / 23 Земјата Заеднички Женски Машки Лабораторија Стакло Пренос на Гас Адаптер СтаклоЗ

Ако сакате да се прилагодите на производи од стакло или да побара други прашања, ве молиме контактирајт

Ткиво култура колба 15ml LOT2 клеточна култура колба со bevel кап заврткисекој обид за 2 компјутериГолемина на

Производ Објект : 250 ML Стандард Стакло Затка Круши во Облик на Separatory Инка со Стакло StopcockМатеријал : Стакл

Ако сакате да се прилагодите на производи од стакло или да побара други прашања, ве молиме контактирајт

Производ Објект : 125ml Лабораторија Стакло Намалувањето Инка Топката Форма Со Стакло Stopcock Премерување Ал

300ml,Стакло Erlenmeyer Колба,Стакло Конусна Колба,Бел Устата Вратот ,Лабораториски СтаклоРазлични големина с

Производ Објект : 180mm I D Аптека Солидна Стакло Pestle и Малтери Сад во Собата Мелење Мелница АлаткаМатерија

Liebig Колумна, Заеднички 24 / 29, 300мм,10мм црево врскаBorosilicate 3.3 Стакло И Во Акции(Pls answer : ___________________________ note : ние

Еден компјутери Ptfe buchner инкаБоја : БелаМатеријал : PTFEКапацитет : 50mm / 70mm / 90mm / 100mm / 120mm / 150mmANSWER : _______________________

Производ Објект : 29 / 32 Заеднички 40# Затка Лабораторија Стакло Дестилација Главата Адаптер Три Начин Цев

Производ Објект : 100220mm Облекување Ножици S / Челик Чешлање Коса Хируршки Забите Тап ОстарМатеријал : Нерѓ

Производ Објект : 29 / 32 Заеднички Стакло Дестилација Адаптер 75 Степен Четири Начин За Намалување На Прит

Brix 010% млеко Овошје сладост метар Тестер Рачен рефрактометар Автоматско умерена надоместКарактеристик

Триnecked колба вертикален форма,со три necks стандард мелење устата,Капацитет 5000ml,Средината заеднички 40 / 38,

Производ Објект : 24 / 29 Женски 14 / 23 Машки Заедничка Лабораторија Стакло Намалување на Трансфер Адаптер С

Производ Објект : 29 / 32 Заедничка Лабораторија Стакло Директно Адаптер Со Стакло Stopcock 130mm Должина WareМате

Ако сакате да се прилагодите на производи од стакло или да побара други прашања, ве молиме контактирајт

1 PCS Тесен Врат Borosilicate Стакло Конусна Erlenmeyer Колба За Лабораторија 2000 ML Секој обид за 1 buc!!!!Материјал : стак

Ако сакате да се прилагодите на производи од стакло или да побара други прашања, ве молиме контактирајт

Производ Објект : 19 / 26 Заедничка Лабораторија Стакло 90 Степени Адаптер Со Стакло Stopcock WareМатеријал : Стак

Ако сакате да се прилагодите на производи од стакло или да побара други прашања, ве молиме контактирајт

Висок borosilicate стаклена цевка,Надворешниот дијаметар 65mm,Целосна должина 200mm / 250mm / 300мм,Висока температура

Производ Објект : 100ml 19 / 26 Заедничка Лабораторија за Притисок Воедначување Капка Инка Колона Со PTFE StopcockМ

Производ Објект : Должина 200mm 19 / 26 Заеднички Греам Кондензаторот Серпентина Стакло Кондензаторот Лабор

Please wait...