0
clear
  • Готски Steampunk очила за сонце Мажи Жени Метал WrapEyeglasses Круг Нијанси Бренд Дизајнер Сонце очила Огледало Висок Квалитет UV400
  • -20%
  • -20%
Готски Steampunk очила за сонце Мажи Жени Метал WrapEyeglasses Круг Нијанси Бренд Дизајнер Сонце очила Огледало Висок Квалитет UV400

Готски Steampunk очила за сонце Мажи Жени Метал WrapEyeglasses Круг Нијанси Бренд Дизајнер Сонце очила Огледало Висок Квалитет

DEN 448.80
DEN 319.00

Достапност
Производот е достапен


Добредојдовте во мојата продавница 100% сосема нов и висок квалитет на Високо квалитетни очила за сонце обезбедува висока дефиниција визуелна, лесен за чистење со Висок квалитет леќа заштита од ултравиолетовите зраци Алуминиумски материјал рамка може да биде ultra light, позлата процес се направи вашите очила за сонце повеќе убава и модни Погоден за повеќето видови на лицето форма Против пролизгување очила на носот подлога дизајн обезбедува повеќе удобно носење искуство

Кон својствата

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Бренд Име:
Завесата
Пол:
Жените
Оптички Леќи Атрибут:
огледало
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Стил:
Круг
Рамка Материјал:
Бакар
Број На Модел На:
MDS001
Одделот За Името:
Возрасни
Леќа Висина:
4.8 cm
Леќа Ширина:
4.8 cm
Рамка Функција:
Удобно Стилски
Леќа Функција:
100% UV400 Заштита Од Штетните UVA/UV
Големина:
One Size Fit All Face
Опис Дизајн:
Италија Дизајнер
погоден за лицето форма:
Круг ,Долго , Плоштад , Овална Лице

Производи во категоријата

Ние обезбедуваме Брза Eliexpress превозот.ако треба ,ве молиме контактирајте со нас преку expressпошта или whatsapp,

modname=ckeditor AOWEAR Нови Пристигнување Унисекс Гроздобер Поларизирани очила за сонце AOWERA Плоштадот Ретро Eye Gla

БОБО ПТИЦА Нови Црвени на Дрво Дрво очила за сонце Жените Дрвени Сонце очила за Дами Со Бамбус Кутија Оп

Ние ќе ја испрати на предмети во рамките на околу 25 работни дена откако вашата уплата е завршен Ние не га

Добредојдовте на нашата онлајн продавница!Како што е познато на сите дека околу 75% светски бренд чаши е

Поларизација блокови колку што 50% од светлината минува низ објектив.За Боја Неусогласеност Разлики во б

Please wait...