0
clear
  • за Фолксваген Passat Б5 LingYu 2002~2010 CCD Автомобил Копија Паркинг Камера Интелигентни Песни Динамичен Водство Rear View Camera
  • -20%
  • -20%
за Фолксваген Passat Б5 LingYu 2002~2010 CCD Автомобил Копија Паркинг Камера Интелигентни Песни Динамичен Водство Rear View Camera

за Фолксваген Passat Б5 LingYu 2002~2010 CCD Автомобил Копија Паркинг Камера Интелигентни Песни Динамичен Водство Rear View Camera

DEN 2697.60
DEN 2050.00

Достапност
Производот е достапен


Тоа не се некои мониторот или екранот. Сите пораки или пораки ќе бидат одговорени во рок од еден работен ден. Камерата песна принцип : вграден жиро сензор Авто-уреди со покажувач на телото насока, се Генерираат динамички песна на сликата мапата.
Автомобил модел, име и производство година спомнавме главно се тестирани на автомобили во Кина, исто бренд автомобил во други земји може да има некои разлики.
Интелигентни Паркинг Песни Паркинг Заден Копија Обратна Камера
За "Фолксваген" Passat Б5 / Passat Ling Yu 2002~2010 NTSC / РКА / HD CCD 3089 ЧИП Интелигентни Поддршка Песни Агол
Изградена Во Gyroscope Сензор ! Answer : ___________________________ Note : автомобил име што споменавме е само за референца.

Кон својствата

Жица или Безжично:
Жица,Безжични
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Бренд Име:
Boqueron
Алармот Тип:
Опрема,Возила Копија Камери
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Леќа Материјал:
Стакло
Автомобил Производител:
за Фолксваген Passat Б5 LingYu 2002~2010
Автомобил Создателот 2:
за Фолксваген Passat Б5 LingYu 2002~2010
Слика Тип:
Огледало На Сликата
Видео излез:
Жолта РКА Конектор
Должина на Видео Кабел:
6m/Безжична Факултативна
Работен напон:
DC 12V
Температурата На Работа:
-40 степенот до +80 степен
паркинг линија:
Имаат
Агол На Гледање:
170 степен (Дијагонала), 138 степен (Хоризонтална), 125 степен (Вертикална)
Инсталација Место:
Фабрички Оригинални Камера Дупка

Производи во категоријата

Бесплатни 6 M / 20 FT видео продолжување кабел.3 инчен колор LCD монитор Лесно DIY инсталација Одлична ефикасно

Ве молиме контактирајте со нас, ако не сте запознаени со нашите производи.Ве молиме да ни остават добар

Топла Продаван Автомобил за Заден Поглед Обратна Паркинг Камера Копија HD Паркинг Помош на Камерата Вод

Rear View Camera / Назад Камерата / Табличка Камера PC7080 / PC1049 Супер Слика Seneor / 4 LEDS High Definition / CCD Ноќ ВизијаПовеќе

Високо Квалитетен CCD Автомобил Rear View Camera За KIA К3 Cerato Sorento Р XM Sportage Р Ноќ Визија се Погледне Назад Копија Ка

Топла Продаван Автомобил за Заден Поглед Обратна Паркинг Камера Копија HD Паркинг Помош на Камерата Вод

Rear View Camera / Назад Камерата / Табличка Камера PC7080 / PC1049 Супер Слика Seneor / 4 LEDS High Definition / CCD Ноќ ВизијаПовеќе

после уплатаЦел ќе биде испорачуван Хонгконг Пост Воздух или Кина Пост Воздух.ние ќе ги пренесе од стра

Поправи камерата до каде акции табличка светлина беше Поврзување вградениот табличка светло на камера

Rear View Camera / Назад Камерата / Табличка Камера PC7080 / PC1049 Супер Слика Seneor / 4 LEDS High Definition / CCD Ноќ ВизијаПовеќе

Ние зависи од нашите клиенти задоволство да се успее.3 Лукс (ден), 0 Lux (со IR)S / N Сооднос : Подобро од 48 DBРабо

HD CCD Чип + Ноќно + Водоотпорен +170 Широк Агол Безжична Автомобил Rear View Camera / Backup Паркинг Камера / Назад Кам

Топла Продаван Автомобил за Заден Поглед Обратна Паркинг Камера Копија HD Паркинг Помош на Камерата Вод

Polarlander 4начин на Следење Видео Контрола Switch Combiner Кутија за 360 Степени Лево Видите Десно за Приказ на Пред

Оваа тешка должност CCD камера е тежок метал случаи, водоотпорен и кал доказ.Најновите стил камера со алу

Функција : Нема пат кутија, не МОЖЕ да / OBO интерфејси, камера вградена во обратен оска модул Повратни инф

Инсталиран Плаќање и shippmentНие прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.2 Fix камерата до каде акции табличка светлина

5) Блискиот Лесно Земји, Африкански Земји, ве молиме изберете ARAMEX превозот начин.2) Ние не бродот да APO / FPO,

Бидејќи истиот бренд автомобил во различни земји може да има некои разлики, ве молиме проверете ја каме

3 : ве Молиме контактирајте со нас ако не го примите производи во 45 дена Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.

Big Big Road За Алфа Romeo Giulietta 940 20102015 година да се избегне грешка и спор.pls бидете сигурни дека големина и изгле

Објектот Fitment : (Овој Производ Е Автомобил Додатоци)Компатибилен Автомобили : За Toyota RAV4 RAV 4 20002012Опис : Кар

Предмети може да биде заменет во текот на првиот месец или одржува на првата година Оваа камера ќе го за

Please wait...