0
clear
  • 40mm 50 / Тркалаат Суд 45M Џоли Свила Organza двострано Проѕирна Лента За Свадба Банкет Декорација рачно изработени Подароци Појас
  • -20%
  • -20%
40mm 50 / Тркалаат Суд 45M Џоли Свила Organza двострано Проѕирна Лента За Свадба Банкет Декорација рачно изработени Подароци Појас

40mm 50 / Тркалаат Суд 45M Џоли Свила Organza двострано Проѕирна Лента За Свадба Банкет Декорација рачно изработени Подароци

DEN 152.64
DEN 139.00

Достапност
Производот е достапен

Објектот Спецификации Тип на Производ : Ribbons Material : 100% Silk Model Број : HZ12 Technician : Embroidery Type Тип : Цврсти Свила Шема : Цврсти Color Style : Двоен-Страна Ширина : 40 MM опис на Производот Цел повеќе од $ 100 испорака кога превозот ЕМС или DHL, ви благодариме да се купи Лента квалитет, исклучителна изведба, добра за декорација, завиткување, занаетите домашна употреба производство ... Забелешка : види боја шема за да го изберете ја вашата омилена боја, ние ќе го следат сликата испорака за вас! Имате прашања, можете да контактирате со нас, ние ќе се реши за вас! Услови : 100% Нов Материјал : Лента Големини : 40mm широк Должина : 50 метри = 45 метри = 1 unids Боја : Многу светлина, како што е прикажано на сликата, Бојата на варијација може да се случи поради различни поставки на екранот во Боја од Сликата : Превозот : 1. Ние гарантираме за да брод стоки надвор во рок од 24 часа по исплата потврда освен празник. 2. Ние брод од страна на Кина пост, EMS, според вашиот избор при поставувањето на цел. 3. Ако не примите објект по 45 дена, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас и ние ќе се потрудиме да го реши проблемот. гаранција : 1. Сите предмети немаат причина да се вратат! Ние може да направи нивните проблеми работат надвор. 2. Предмети се испраќаат погрешно, ве молиме контактирајте со нас во рок од 48 часа по породувањето. Ние ќе се организираме за да ја доставите точната статии или да се вратат сите на вашата исплата. 3. За неисправни или неисправни производи, ве молиме да ги фотографиите или видео записите, да ни ги испратите назад или наплата по потврдување.

Кон својствата

Големина:
40MM
Тип На Производ:
Панделки
Материјал:
100% Најлон
Ткаенина Тип:
organza
Техника:
Жакард
Број На Модел На:
HZ12
Шема:
Полна Боја
Стил:
Двојно Лице
Ширина:
40MM

Производи во категоријата

Се препорачува : ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,кап

Превозот (Забелешка)A : цел 7ние слободни брод преку 4 PX Сингапур Пост НП Про,тоа трае околу 1530 работни ден

ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,капи,стара цвет итн .

Добредојдовте на нашиот магазин~Уживајте во вашата шопинг!~добредојдовте производство на сопствени ди

Се препорачува : ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,кап

******************** Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! ***********************Производ функцијаМатеријал : TeryleneГол

Добредојдовте на Winsome Продавница~Уживајте во вашата шопинг!~1.Ние го поздравуваме wholesales и Прилагодено ди

ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,капи,стара цвет итн .

Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница!Русија, Белорусија, Украина и Бразил , ако вашата цел повеќе од

10 Yard Златна Фолија Цвет Девојка се Печати Пати во Текот Еластична 5 / 8" Темно Зелена НЕПРИЈАТЕЛ Лента Webbing

3 бои,секој бои 2 метри ,вкупно е 6yards / многу1 двор=0.91 метарМатеријал : полиестерБендот ширина : 5cm7cmза повеќ

Пакување : 5 0y / многуГолемина : 5 / 8 инчи=15mmпроизводот употреба : Еколошки Сертификат : OEKOTEX 100ПрименаШирок

Предмет : печатени Лента Материјал : полиестер Квалитет : сите материјали кои се користат се квалификува

5 / 8" 16mm Природни Стилот Пеперутка Дрвја Ткаени жакард лента 10 јарди / многу , DIY рачно изработени материја

******************** Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! ***********************Производ функцијаМатеријал : TeryleneГол

1" 25мм 6 YDS Љубов Печатени Grosgrain Лента fita де gorgorao Цртан филм Ruban Cintas Decoracion DIY рачно изработени Zakka Ленти M6Точ

10 Yards 5 / 8" Пинк Мрачно Пати во Текот Еластична Печати Златна Фолија Љубов Срца НЕПРИЈАТЕЛ Лента За Еласти

Please wait...