0
clear
  • 6 Sliver Јапонија Коса Ножици Тефлон Shears Евтини Фризерски Ножици Берберот Чистење Ножици Фризер Жилет Фризура
  • -20%
  • -20%
6 Sliver Јапонија Коса Ножици Тефлон Shears Евтини Фризерски Ножици Берберот Чистење Ножици Фризер Жилет Фризура

6 Sliver Јапонија Коса Ножици Тефлон Shears Евтини Фризерски Ножици Берберот Чистење Ножици Фризер Жилет Фризура

DEN 1977.60
DEN 1187.00

Достапност
Производот е достапен


· Големина : 6 инчен · јапонија топ 6 CR челик Материјал, · 62 HRC Цврстина Чистење го оценувате : 20-30 % · професионални салон коса ножици, · коса салон или домашна употреба · Најдобри избалансиран дизајн, долгорочна употреба за да се намали заморот · Површина полирање процес, отпорност на абење · остар нож ,брзо сечење Забелешка :
1. Нафта е forbidded на испораката од страна на воздух,јас ќе го извади Ние би можеле да се прилагодите на вашиот сопствен бренд лого,треба да ни ги испратите вашите логото датотеки.или ние ќе го испратам до тебе ножици како слики бренд лого. Ние прифаќаме alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Контакт со нас на : (Оставете порака ) Ако не сте задоволни со нашата објектот, ве молиме договорот ни во 14 дена .Ние ќе ви понудиме замена (ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест) или пари назад. Ако сте пронашле нешто дефект со нашите објектот,ве молиме да бидат слободни да контакт.
Ако не ја прими стоката во рамките на пропишаниот временски ,ве Молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе го реши проблемот за вас. Обработка&Превозот : Обработка на време : 1-7 дена во САД : за 15-28 дена од Други земји : 24-35 дена Да РУС : за 26-60 дена Да БР : 30-90 дена Далечински земји : 28-60 дена ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. ние само ќе го следат вашата адреса наведени во вашиот регистар за испорака. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Сите пораки ќе бидат одговор во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме повторно испратени на вашата e-mail трпеливо и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.

Кон својствата

Тип На Објект:
Косата Режа
вкупна должина:
И 17,5 см
Бренд Име:
Златна Птица
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Заби:
26
Број На Модел На:
js
Нерѓосувачки Челик Тип:
6cr13
Големина:
6 inch
Сечилото Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
Ножици За Сечење & Чистење Ножици
Нерѓосувачки Челик Тип:
Јапонија 440c
Тип На Објект:
Губење На Ножици
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Сечилото Материјал:
Нерѓосувачки Челик
боја:
sliver
Чистење го оценувате:
25-30%
е Прилагодено Ложа:
Yes

Производи во категоријата

Фризер Берберот Коса Ножици Торба Shears Кеси Алатка Фризерски Holster Торбичка Случај со Половината Појас За

5.5" Фризерски Ножици Јапонија 440 C 62 HRC Чистење / Ножици за Сечење 1 Pcs или 1 Пар Опис(1) Име : Професионални Фр

· Големина : 7 инчен · јапонија врвот 6 CR челик Материјал, · 62 HRC Цврстина · професионални домашно милениче

· Големина : 6 инчен · јапонија врвот 9 CR челик Материјал, · 62 HRC Цврстина · професионални салон Коса ножиц

(Бренд) SHARONDS (Модел) ZYF (Големина) 6(Инчи) (Ниво) AAAAA (должина) 17.5(CM) (Материјал) 440 C (Цврстина) 62 HRC треба да се о

Нови Пристигнување Вистински Кравја Кожа Коса Режа Торба, Половината Режа Пакет Во Кафеава Боја, Фризер

Големина : 6 инчен· јапонија врвот 9 CR челик Материјал, · 62 HRC Цврстина · 2030% Чистење го оценувате · професи

6 комплет Професионални Јапонија 440c Розова миленичиња чешлање 7 инчен shears куче коса clipper Сечење куче чеш

· Големина : 7 инчен · јапонија врвот 9 CR челик Материјал, · 62 HRC Цврстина · професионални домашно милениче

6" безбедно совети дизајн коса ножици коса clipper деца стар човек берберот ножици фризер јапонски фризерск

професионални 6 инчен Класичен 440c челик 6cr13 РОЗОВА чистење shears сечење берберот се намали коса режа поста

Црна Боја СТП Hairstylist Алатки Торба Висок Квалитет на Берберот Коса Режа Торбичка Носителот 2 Парче Коса Р

(Бренд) SHARONDS (Модел) ZYF (Големина) 6(Инчи) (Ниво) AAAAA (должина) 17.5(CM) (Материјал) 440 C (Цврстина) 62 HRC (Чистење го

6 инчен Злато Лево Раце 6inch Насади на Декоративни Дизајн Фризерски Ножици Берберот Режа Сечење Режа & Чис

Вашето задоволство, Нашата цел Deivery времето зависи дестинација и други фактори, тоа може да трае до 60 ден

Големина или да Одговара на ПрашањаГолемини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификаци

ТОП ОДДЕЛЕНИЕ 5.5 Инчен Фризерски Ножици Јапонија 440 C 62 HRC Чистење / Ножици за Сечење 1 Pcs / 1 Pair Опис(1) Име : П

ТОП ОДДЕЛЕНИЕ 5.5 Инчен Фризерски Ножици Јапонија 440 C 62 HRC Чистење / Ножици за Сечење 1 Сет Опис(1) Име : Проф

· Големина : 6 инчен · јапонија врвот 9 CR челик Материјал, · 62 HRC Цврстина · 2030% Чистење го оценувате · профе

Бренд) SHARONDS (Модел) ZYF (Големина) 7(Инчи) (Ниво) AAAAA (должина) 19(CM) (Материјал) 440 C (Цврстина) 62 HRC (делови листа)

Univinlions 40 / 60pcs фризерски берберот торба кожа носителот на косата clipper случај фризерски режа торбичка кожа

професионални Лево раце 6 инчен јапонија 440 C се намали коса ножици поставите сочинуваат сечење режа бер

· Големина : 8 инчен · јапонија врвот 6 CR челик Материјал, · 62 HRC Цврстина Чистење го оценувате : 50% · профес

(Бренд) SHARONDS (Модел) ZYF (Големина) 7 / 8(Инчи) (Ниво) AAAAA (должина) 19 / 22(CM) (Материјал) 440 C (Цврстина) 62 HRC (делови л

Excellet Квалитет 5.5" / 6" / 6.5" коса shears со врежани рачкиОва е стриже sharpend од страна на корејски edger 5" / 5.5" / 6" долж

· Големина : 7 инчен · јапонија врвот 6 CR челик Материјал, · 62 HRC Цврстина · 2030% Чистење го оценувате · прода

Професионални Прилагодите ножициНие може да се ослободи ласерски издлаби вашето Име или Лого или зборо

Wannna добиете БЕСПЛАТНИ ПОДАРОЦИ? Подароци ќе бидат испратени со вашата цел колку што вашата цел износ до

Please wait...