0
clear
  • 5set Крстот Atomizing Misting 5 Тип Виси Тешки Чекан за Наводнување Колекции Лесно се Инсталира Спреј Рамномерно Градинарски Растенија Наводнување Колекции
  • -20%
  • -20%
5set Крстот Atomizing Misting 5 Тип Виси Тешки Чекан за Наводнување Колекции Лесно се Инсталира Спреј Рамномерно Градинарски Растенија Наводнување Колекции

5set Крстот Atomizing Misting 5 Тип Виси Тешки Чекан за Наводнување Колекции Лесно се Инсталира Спреј Рамномерно Градинарски

DEN 959.52
DEN 720.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

Тип:
Наводнување Колекции
Бренд Име:
NuoNuoWell
Број На Модел На:
WJ 281
Материјал:
Пластични

Производи во категоријата

Детали Опис : Млазницата Дијаметар : 0.7 мм Спреј Радиус : 0.5 mm Работен Притисок : 2.04.0 kg Проток : 16 L / H Матери

Galcon AC 80024 КонтролерGalcon е AC 80024 Контролер за професионални gardeners, е крајната модуларен систем за наводнув

Z&W(zanchen) 3 / 4инчен женскинавој внатрешно вентил е дизајнирана да ја забрани слободен проток на вода од пук

Ако во голема наводнување капка по капка систем, ние препорачуваме користење на 1 / 2" Цевки како главна л

Опис : Само за Наводнување Sprinkler е едноставен и ефективен начин на наводнување вашиот растенија додека с

Време На Испорака : 1 Постојат NOEXCEPTIONS!Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина...

>Магла ладење Системи користи ултрависок притисок и парична казна млазницата отвори во 0.1 mm за да се про

Гаранцијата се Враќа : Кога ќе купите нашите производи, ако имате било какви прашања, ве Молиме да не гри

Опис на производотНовата надградба на материјал, издржлив и добар квалитет.Едноставна инсталација, сог

Нова Соларна Енергија LCD Дигитален Електронски Интелигенција Наводнување Тајмер FJK1006 B ГрадинаНаводнув

ZM ПроСпреј Прилагодливи 10 AN Млазницата и Филтер Спрејови 10 стапки (3.7 м) и прилагодливи 0 360 степени.Покри

Жешка! На 20 милиони DIY Автоматско Микро Наводнување капка по капка Систем на Растенијата Наводнување на

11 / 2" BSP 24 V AC наводнување електромагнетниот вентил1)Женски навој2)Висока јачина на ПВЦ3) AC и DV достапниЕлек

Бесплатен превозот Автомобил мие висок притисок на вода пиштол+конекторКарактеристики : Објектот Виси

5m 4 / 7mm Црево Солидна Наводнување капка по капка Цевки Со Млазницата Наводнување Фитинзи Sprinkler Колекции E

50pcs Наводнување Misting Микро Проток Dripper Капе Главата 1 / 4" Градина Црево Материјали за Наводнување Колекци

Ве молиме имајте предвид дека ние сме продажба на фабрика директни производи Сите наши производи се 100%

25m DIY Мини Наводнување капка по капка Систем Фабрика Автоматско Полевање Тајмер Градина Црево Комплет с

Затоа, на растенијата може да апсорбира хранливи материи и влага директно со оваа корисни алатки.Овие д

Тоа е широко се користи за наводнување колекции, топла продажба градина наводнување систем, добар систе

Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рамките 15days на вашиот приемот на предмети за било

Спецификации 1" Наводнување PP Диск Филтер 1) Флукс : 3m3 / h2) Висока способност, добар квалитет3) лесно да се ч

HG0013766Спецификација : Бренд новиМатеријал : ПластикаТежина (прибл.) : 280gФреквенција : 433 MHzНаводнување меди

Бесплатен превозот!!! Бесплатен превозот за вода вентил, жолта 3 / 4 "' брза вода доза вентил за полнење / set t

Вентил се затвора кога ќе добива 50 ms пулсот со обратна поларитетот ("позитивни" поврзан со црна жица и "не

Автоматско Растенијата Наводнување на градините Комплет Градинарство Капе Наводнување Наводнување Си

15 милиони DIY Микро Наводнување капка по капка Систем за Погон Само на Автоматско Полевање Тајмер Градин

Хемиски прскање5 Завртка спреј млазницата врз tee делови, освен за на крај еден Flue гас evaporative ладење9.Вие с

Дава сè што треба да се применуваат emitter цевки во градина области и на самото место за полевање за да шир

Please wait...