0
clear
  • Модерен Насочите А-Линија Еден Рамо Пром Фустани Chiffon Суд Воз слонова коска и Црна Матурска Партија Фустани
  • -20%
  • -20%
Модерен Насочите А-Линија Еден Рамо Пром Фустани Chiffon Суд Воз слонова коска и Црна Матурска Партија Фустани

Модерен Насочите А-Линија Еден Рамо Пром Фустани Chiffon Суд Воз слонова коска и Црна Матурска Партија Фустани

DEN 5760.00
DEN 4954.00

Достапност
Производот е достапен

Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ви благодариме!
4) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
• различни бои и различни големина на располагање
• висок квалитет
• конкурентна цена директно од фабрика цитат
• клиентот дизајн е добредојдена.Па ве молиме да ја потврдите вашата големина внимателно кога сакате да ја смените бојата ,и ни даде право мерење кога ќе нарачана фустан.Сите наши
производи се направени од врвот материјали(сатен, chiffon, organza, tulle, тафт, georgette, свила, полиестер, итн),и со многу добра workship. Ако сакате други бои,може да се однесува на боја шема. Надворешниот Нога = (од половината на подот со обувки)
11. горниот биста =
5.
• Превозот времето е врз основа на превозот метод.
• Бесплатен превозот се однесува на ЕМС и ТНТ(Кина Express)
Плаќање
• Плаќањето е резултат со Кредитна Картичка,преведување,Western Union,Money Gram. Пред Должина Рамо до Половината =
10. под биста =
6.
Испорака
• Фустанот може да се заврши во 10-15 дена. Брадавица да Брадавица =
7.

Кон својствата

боја:
Беж, Црна, Сина, Златна, Сива, Зелена, Портокалова, Розова, Виолетова, Црвена, Бела, Шампањ
НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W, 20W
Повод:
Матурска
Тип На Објект:
Пром Фустани
Силуета:
А-Линија
Воз:
Судот Воз
Број На Модел На:
PD053256
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Beading,Чипка,Appliques
Бренд Име:
elysemod
Материјал:
Полиестер
Sleeve Стил:
Едно Рамо
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Деколте:
Душо
Фустани Должина:
Кат Должина
Ткаенина Тип:
Chiffon
Половината:
Природни

Производи во категоријата

wyприклучокstartЖешка Стока$299$99$169$289$259$169wyприклучоккрај vestido де феста Линија Лажичка Вратот Sleevelss Чипка Appliq

Ако вашата големина е начин на исклучување стандардна големина на табелата, ве молиме погледнете го под

Половината( G ) =___инчи или cm до вашиот папокот 3cm3 Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на н

2.Мерење УпатствоСовршенфитинг облека започнува со совршен мерења Пред да нарачате направидамерка фус

Добредојдовте на Нашата ПродавницаПроизвод Фотографии1 Боја : Било која боја ви се допаѓа може да биде н

Тоа е "Раш Цел" услуга.Се враќа : Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме...

Ако сте задоволни со вашиот купување и нашите продажни услуги, ве молиме да ја искористам за момент да н

Секој оглас е за тоа што сте некој објект кој е за 90% како ставка во фотографии имаме обезбедени...

Како стил, ние не може да гарантира дека на готовиот производ ќе биде 100% сличен на оној прикажан во нашио

П : Како можам да бидете сигурни дека јас сум нарачување на правото големина? О : Кога да нарачате облека

И вашата брза позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети, ви благодарам многу.comВраќањеПред и

comВраќањеПред испорака на објектот, ние мора да се провери големината и потврди точка совршено Фустанот

Кога ќе се планирање да се купи овој фустан од нас, ве молиме љубезно ве молиме да го прочитате тоа јасно

2.Мерење УпатствоСовршенфитинг облека започнува со совршен мерења Пред да нарачате направидамерка фус

Добредојдовте на Нашата ПродавницаПроизвод Фотографии1 Боја : Било која боја ви се допаѓа може да биде н

Гроздобер Tulle и Чипка Краток Пром Фустани 2016 Висока Јака Капа Ракав Обичај Vestido Де Феста Чај Должина Домо

Ако сте од БРАЗИЛ, ве молиме дај ни вашиот CPF во полето за пораки кога ќе се направи исплата.Ве молиме кон

боја шемаМерење1 Биста = инчи или сантиметри2 Половината =3 Колковите =4 Брадавица да брадавица =5...

Добредојдовте на Нашата ПродавницаПроизвод Фотографии1 Боја : Било која боја ви се допаѓа може да биде н

Целосна Биста : Мерка околу потполност дел на биста.Добредојдовте На Нашата ПродавницаПочитувани Купув

Сите цената е во право, на нашата веб страница ,вашата цел може да се директно и ве молиме забелешка спец

Ве молиме да ги прочитате овие услови.Сите наши фустани се обичај фустан, па ние треба вашата точно мере

comUPSотНајвисокатаЗа 23 работни дена по испоракаwww Боја шемаВе молиме изберете боја ви се допаѓа и да го из

Како да се изберете големина?1) нашите фустани материјал без гума за џвакање ,особено половината големин

[xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии Белешки пред да ги купите предмети1 Начин На Плаќање И Плаќање Врем

Добредојдовте на Нашата ПродавницаПроизвод Фотографии1 Боја : Било која боја ви се допаѓа може да биде н

Пром Фустани Брза Испорака Сирена Пром Фустан Некогаш Прилично HE08838 2017 Мода Секси Труба / Сирена V Деколт

Јас ќе одговори ќе се врати штом ќе може да.фустани во нивната оригинална состојбаunworn, unwashed, непроменета

Please wait...