0
clear
  • 108cm ширина rfid блокирање ткаенина да се направи rfid торба за лаптоп interlining платно
  • -20%
  • -20%
108cm ширина rfid блокирање ткаенина да се направи rfid торба за лаптоп interlining платно

108cm ширина rfid блокирање ткаенина да се направи rfid торба за лаптоп interlining платно

DEN 374.40
DEN 345.00

Достапност
Производот е достапен


108cm ширина rfid блокирање ткаенина да се направи rfid торба за лаптоп interlining платно
Производ Бр. : N021
Состав : ДОМАШНИ миленици/Ni+Cu+Ni
Дебелина : 0.08-0.09 mm
Отпор : 0.03-0.05 OHM
Ширина : 108 CM
Боја : сребро сива, црна
тип : обична
Оклопна ефикасност : 70-84d B
Нега :
Машина перат со студена вода(под 30 centi-степен)
Не железо
Не белење
Без хемиски хемиско чистење
Примена на СМАРТ Заштита Ткаенини :
1. Обичен заштита од зрачење може да се користи во висока фреквенција електромагнетна оклопна проводници платно :
Како што се : индустриски висока фреквенција печка, мобилни комуникации, медицинска опрема и на други индустрии на висока фреквенција електромагнетна радијација заштита.
2. Може да се користи за висок електромагнетни оклопна.
3. Погоден за обработка на I/O интерфејс подлога, сите видови на геометријата на оклопна заптивка .
4. Може да произведе оклопна облека, анти-статички облека, завеса , електромагнетни бранови заштита на статии .
EMF Оклопна Ткаенина Детали :

Тестот !

Кон својствата

Техника:
Ткаени
Стил:
Plaid
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Обложени
Функција:
Зрачење-Отпорен На
Ширина:
108cm
Материјал:
никел бакар
Тип:
никел бакар
Nonwoven Техника:
Ткаени
боја:
сребро сива
Функција:
RFID блокирање/EMI EMF RF блокирање/ анти-зрачење /блокирање на сигнали

Производи во категоријата

Големина : Везови широк 130 CM , bottom широк 160cmКоличина : 1 метар / многуБојата : белата боја на слонова коскаПр

метар метар метарДеноминирани единица : Дел за 145cm (ширина) * 100cm (долго)Доколку купите повеќе од 2 парчиња

* Материјал : 100% Полиестер*Ширина : 4cm* Минимум Цел Количество : 25yard / ролнаако сакате други бои, ве молиме о

Zakka Лен 96cm*140cm Цвет & Пеперутка Лен Ткаенини Масти Квартал Пакет Гроздобер Quilting Комбинација Tilda Fbric шиење

Толку Убаво Квалитет 5 боја цветаат peony цвет DIY платно памучна ткаенина пакет Име на Производ : СП256 Толку

Основни Информации Дебелина, индекс : | тенка | Многу тенки | умерено | Малку дебела | дебела Еластична инд

148cmMeterial : Rayon / Полиестерпогоден за : Троседот,Перница,Перница, табела облека,чаир подлога,DIY,doys облека,тор

Дише антибактериски сребрени влакна Проводници бамбус ткаенина за антибактериски облека / home текстилН

Производство Детали : Следните Информации За Вашиот Референца Само! Точка Име : Африкански Восок за Печа

метар метар метар метар метар метар метар метарШирина : 150cmТежина : 470g / mНајчесто поставувани ПРАШАЊА :

1 Име На Производ : Print Божиќ Модел Памук, Лен Ткаенини2 Големина : 150x50cm3 Тежина : 135g / ЕЕЗ4 Материјал : памук

Основни Информации Дебелина, индекс : | тенка | Многу тенки | умерено | Малку дебела | дебела Еластична инд

Црн екран на Допир ткаенина проводници strecth ткаенина за екранот на допир, ракавици Карактеристики : Моде

Материјал : 100% памук Пакување : Микс на 4 парчиња на различни дизајни на ткаенина колекција како слика се

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 Answer : ___________________________ Note : (1)Сите ткаенини и филц се скрати со рака Постои суровини работ,

метар метар метар метарколичина : 5yardsголемина : 150cm / 59.1 инчен1yards=91cmwhats App : +86 15167976322Превозот и испоракание

црна боја проводници ткаенина Електромагнетни Оклопна Ткаенина EMF блокирање ткаенинаПроизвод Бр...

Следи за да Добиете Подарок"Ве молиме следете мојата продавница Така што ќе добиете 1 метар рачно израбо

Супер Меки Кратка Коса 0.51.5 mm Руно Ткаенина Сомот Микрофибер Velboa за DIY Комбинација Играчка Троседот Перн

Производителот на Проводници Ткаенина АнтиБактерии ткаенина водат ткаенина се користи за облека крпа

Име на производ : Микс 3pcs памучна ткаенина масти четвртини пакетМатеријал : 100% памук густи и газирани по

50cm*50cm 5pcs Прекрасен Цвет Печатени 100% памук комбинација ткаенина quilting текстилни масти квартал крпа матер

Please wait...