0
clear
  • Малина Пи Нула W Случај ABS Кутија Црна Транспарентен Капак на Школката за Малина Пи Нула Куќиште Случај
  • -20%
  • -20%
Малина Пи Нула W Случај ABS Кутија Црна Транспарентен Капак на Школката за Малина Пи Нула Куќиште Случај

Малина Пи Нула W Случај ABS Кутија Црна Транспарентен Капак на Школката за Малина Пи Нула Куќиште Случај

DEN 156.48
DEN 118.00

Достапност
Производот е достапен


Клиентите кои го купите овој производ, исто така, се обрне внимание на овие производи :
Малина Пи Нула W Случај ABS Кутија Црна Маска Школка За Малина Пи Нула Куќиште Случај
Се користи за : Малина Пи Нула ,како што се малина пи нула w,малина пи нула v1.3
Пакет Се Вклучени :
1 x ABS Случај
Ние прифаќаме Зачувам .Можете да користите Виза и Мастеркард,T/T,Western Union,преку Moneybookers Ecrow
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 5. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од проценува дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 6. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. 7. Време на испорака : ве Молиме контактирајте со нас за повеќе детали. 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. 3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. 4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена ако produt Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ако сте незадоволни со тоа, ве молам, ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ги задоволи вас. Ви благодарам многу!

Кон својствата

Додаток Тип:
Случаи
Компатибилен со:
Малина Пи Нула
Бренд Име:
SHCHV
боја:
Црна/Транспарентен
Материјал:
ABS

Производи во категоријата

12 APA102 Корисникот Led диоди6 Ако сте незадоволни со тоа, ве молам, ве молиме контактирајте со нас пред да за

Време на испорака : ве Молиме контактирајте со нас за повеќе детали ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ Ние ќе ги пратите

На сликата подолу : 2.3 V излезнаДимензија : 25мм x 24mmПакет се вклучени : 1 X камера1 X15cm FPC кабелСо користење на

Тарифната Политика : Нормално тоа не тарифи, но секоја земја тарифната политика е различен,ако се појави

Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ги задоволи вас.Клиентите кои го купите овој произ

Јун Shield е еден од најмоќните штитови за Arduino Одбор Јун Shield е дизајниран да се реши за Интернет конекција

Нови Акрилик Монтажа Плоча Експеримент Плоча за Arduino Р3 Материјал : Акрилик Користи За Arduino Р3 Пакетот Вкл

Пластични Завртки Колекции 210 компјутери / многу Малина Пи Завртки и Ореви + Шрафцигер + Складирање Кутиј

Клиентите кои го купите овој производ, исто така, се обрне внимание на овие производи : 7 инчен LCD Екран За

Врвен Квалитет Акрилик Случај Транспарентен Комплет Кутија за Малина Пи 2 / 3 Модел Б Според нашиот тест,

Ако не сте задоволни со нашата служба за производот, Ние очекуваме позитивен фидбек и 5 ѕвезди на деталн

Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира Може да се применат та

50 компјутери се Префрлите Копчето Моќ Префрлување Mudule за Коло Мидвеј Светилка Напојување Малина Пи за П

Други сопствени услуги : 1 Ако ви се потребни овие услуги, ве молиме да ги споделите со нас должина 2,Боја 3

Внесете ја командата : sudo raspi config и проверка на камерата функција на петтата Нарачки обработени навреме

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка Тоа е прилично лесно ИЛИ, можете да изберете да има

10pcs / многу Малина Пи Нула 5 V 2 A Адаптер Снабдување Полначот со ON / OFF Прекинувач Кабел за Малина Пи 2 Малина

Малина Пи Оригинални Камера V2Карактеристики : lastest Малина Пи Службен Оригинални Камера V2 На lastest Sony IMX219 с

Ако вашиот детали адреса припаѓа на далечинскиот управувач област регионот, се изразуваат трошоците ќе

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка (Освен некои земји и APO / FPO) 2 Тоа е прилично лесно Ќе

ЗАЧУВАМ ќе се одржи на плаќање, се додека не добиете вашата цел со задоволство.*** Добредојдовте на More Suns *

Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располаг

52 Pi Црна / Бела Случај за Малина Пи 3 / 2 Моделот БПакетот Вклучува : 1x ABS Случај (Изборен боја : Црна / Бел

Механички Делови сврзувачки елементи за Полнење Бакар Најлон Колона Погоден за сите видови на Arduino Мали

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина Ако не сте добиле ваша

10 компјутери / многу 5 V 2 A Напојување Switch Копчето Микро USB Напојување со Адаптер за полнење ЕУ НИ велика Б

Please wait...