0
clear
  • Steampunk Игра ЈП Аниме Pikachu Pokeball 20mm Круг Одг Прстен Collana Гроздобер Колиер Femme Подарок Жени Мажи 1pcs/многу
  • -20%
  • -20%
Steampunk Игра ЈП Аниме Pikachu Pokeball 20mm Круг Одг Прстен Collana Гроздобер Колиер Femme Подарок Жени Мажи 1pcs/многу

Steampunk Игра ЈП Аниме Pikachu Pokeball 20mm Круг Одг Прстен Collana Гроздобер Колиер Femme Подарок Жени Мажи 1pcs/многу

DEN 105.12
DEN 79.00

Достапност
Производот е достапен


Место на Потекло : Кина (Копно)
Должина : 78 см
Гроздобер : Ѓердан
Pendant : Подарок Синџир
Жените : Lady
Мажи : види Џеб
Место на Потекло : Кина (Копно)
Прилагодливи Прстен, трговија на големо 1pcs Хогвортс прстен Хогвортс сртот гроздобер Прилагодливи прстен накит steampunk
Прстен Големина : Прилагодлив Прстен
Боја : антички месинг
Основните прстен е направен од бакар.
Овој модел е рачно изработени со помош на убаво печатени дела поставени во 15 mm рамки. Уметничкото дело е затворен под стакло да се заштити и унапреди сликата.
Вашиот прстен доаѓа во прекрасен подарок торба, подготвени за давање на подарок.
Секој објект е направен за да цел - Листата фотографии претставуваат она што вашиот случај ќе изгледа. Ве молиме да се свесни може да биде благо, бојата, контрастот, или други variances поради монитор settings. Јас се обидувам да одговара на нив како тесно е можно.
повратни информации-ве Молам да ми кажете дали нешто не е во ред со вашата e-mail порака пред си замина повратни информации.

Кон својствата

Прстен Големина:
Променливи во големина
Метална боја:
Сребро Позлатен, Антички Бронза Позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Бренд Име:
QiYuFang
Поставување Тип:
Prong поставување
Површината Ширина:
20mm
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
д-р кој зелена
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Унисекс
Материјал:
Стакло
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
irng
Компатибилност:
прстен
Материјал:
Цинк Легура
Бакар:
Античкиот
Стил:
Гроздобер Стил
Pendant:
филм pendant
За:
Дама,женска,мажи
накит:
locket

Производи во категоријата

3,треба да плаќаат данок од себе кога ќе го добиете објект,нашите цената не се вклучуваат тоа.00 / парче Но,

【Бренд】 : LAMOON【Item Type】 : Пердув Форма 925 Sterling Silver Прстени【Главниот Камен】 : Никој【Meterial】 : 925 Sterling Silver【По

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.39 во Пакет тежина : 10g

Материјал : Сина Druzy ГОЛЕМИНА : (Приближно) Камен Големина : 23~24x18mm Дебелина : 9~10мм прстен големина : 7 Тежин

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактират

П : Дали ќе го прифати Paypal?А : Жалам,Aliexpress donot работа со Paypal,ве молиме да ни испратите email и ние ќе ве научи к

Враќање на средствата ќе биде донесена во рок од 7 работни дена од денот на приемот назад Вашата цел во ф

Злато Исполнет Накит е солидна слој на квалитетот злато топлина врзани за внатрешна jewellers метал.Ве МОЛИ

нерѓосувачки челик, титаниум челик прозрачна флуоресцентни светлина на лилјак прстен【Спецификација н

Метал : Стерлинг Сребро 925 Плоча Бело Злато Печат : 925 Вкупно Грам Тежина : 2g Прстен Големина : 6.5 Поставка :

Место на Потекло : Кина (Копно)Должина : 78 смГроздобер : ЃерданPendant : Подарок СинџирЖените : LadyМажи : види Џ

Метал:Солидна 14 K Бело Злато Печат:14 K / 585 Вкупно Грам Тежина:2g Прстен Големина:6.5 Поставување:Prong Пос

Прстен Големина : Прилагодлив ПрстенБоја : антички месингОсновните прстен е направен од бакар.Овој моде

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактират

Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме запомнете да ни остави позитивен фидбек и 5 бо

Место на Потекло : Кина (Копно)Должина : 78 смГроздобер : ЃерданPendant : Подарок СинџирЖените : LadyМажи : види Џ

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Природни Morganite Акцент Камења : CZ Камен Големина : 6*8 mm Метал : sterling silver Главн

1,Фабрика Продажба Директно На Големо Главно,Добредојдовте Dropship 2,Од Не ' Рѓосувачки Челик Накит...

Добредојдовте на Etrendy Мода Продавница за Накит Ние сме професионални за обетки, ѓердани & приврзоци, нар

Please wait...