0
clear
  • Луди попуст на висок степен на луксуз, црна Пеперутка и цвеќиња Собираат ткаенина свила кадифени ткаенини за облека/одговараат tissus метар Telas
  • -20%
  • -20%
Луди попуст на висок степен на луксуз, црна Пеперутка и цвеќиња Собираат ткаенина свила кадифени ткаенини за облека/одговараат tissus метар Telas

Луди попуст на висок степен на луксуз, црна Пеперутка и цвеќиња Собираат ткаенина свила кадифени ткаенини за облека/одговараат

DEN 2976.00
DEN 1488.00

Достапност
Производот е достапен

00 /многу
метри / многу
Слободен Испорака на Високо Квалитетни Швајцарската Voile Чипка 100% Mulberry Свила Mulberry Свила Еластична Сатен Зелена Облека/Облека/Cheongsam Ткаенина US$ 59.80 /метар
Бесплатни 100% mulberry Тешка Свила Домот Растенија И Цвеќиња Печатење на Облека Абаја Фустан Светло Сина текстилни ткаенини за diy slopwork US$ 39.80 /метар
Бесплатен Превозот Висок Квалитет 100% Свила Кадифени Завеси И Фустан Ткаенина Зелена Текстилни Ткаенини За Шиење Материјал трговија на Големо/Мало US$ 118.30 /метар
Бесплатен Превозот 2013 Нова Мода супер восок се Зголеми Печати 100% Свила женски Фустан Ткаенина Плус Големина Cheongsam Облека Ткаенини трговија на Големо US$ 58.60 /метар
Tilda Памучна Ткаенина Јапонија Напредни Млеко Свила Памучна Ткаенина Облека се Облекуваат Бела петокрака Ѕвезда Плетени Печатење на Текстилни Wide165cm US$ 69.80 /многу
метри / многу Модни Печатени свила chiffon ткаенина за еден-парче облека паун печатени жолта 100% свила ткаенини трговија на големо и мало US$ 48.90 /метар
Бесплатен Превозот Тешка свила mulberry свила и елегантен растенија и цвеќиња печатење на облека ткаенини еден-парче облека формална облека крпа US$ 58.60 /многу
метри / многу Висок Квалитет на Швајцарската Voile Laces Швајцарија Свила Ткаенини Супер Восок Hollandais Крпа Текстилни 100% Свила Кадифени Ткаенини За Завеси US$ 48.30 /многу
дворови / многу 2014 Нова Мода Свила Ткаенини Прекрасни Исклучителна Леопард Печати Paillette Sequin Везови Ткаенина трговија на Големо И на Мало со Ширина 115 САД$ 84.80 /метар
2014 година нови пристигнување супер Имаат сатен црвено 100% Природна Свила Ткаенини африкански восок за печатење жена облека Материјали за шиење текстилни US$ 48.60 /многу
метри / многу африкански чипка за свадба Пролет и лето нови пристигнување сончоглед свила облека се облекуваат chiffon печатени крпа свила ткаенини US$ 68.60 /метар
.00 /многу
метри / многу Слободни Shippiing Еластична Сатен 100% Mulberry Свила Дигитално Печатење на Облека Cheongsam Ткаенина Ткаенина Fleur-де-lis Сина US$ 58.30 /многу
метри / многу супер восок hollandais чиста свила еластична сатен широк ширина ткаенина опашот на дигитални cheongsam 2014 нова мода 100% свила сатен ткаенина US$ 118.90 /многу
метри / многу
Бесплатен Превозот Везови Ткаенина Три-димензионални везови лето еден-парче облека голи боја чипка облека diy свила US$ 66.30 /метар
Бесплатен Превозот Напредни жакард tapestry мода ткаенина широк ровот overcoat outerwear одговараат на големо и мало US$ 88.80 /многу
метри / многу Висок квалитет сини и бели порцелански Печати Новиот француски Чипка Tull Chiffon Ткаенина За Шиење Материјал Завеси Фустан од Свила Ткаенини US$ 76.60 /метар
Бесплатен Превозот Свила леопард жените ткаенина diy рачно изработени cheongsam фустан ткаенина Печатени водат ткаенина трговија на големо и мало ОЕМ US$ 42.

Кон својствата

Тип На Производ:
Органски Материјал
Тип:
Velour Ткаенина
Функција:
Анти-УВ
Бренд Име:
POLIS
Стил:
Обична
Плетени Тип:
weft
Техника:
Ткаени
Ширина:
115CM
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Материјал:
100% Свила
Шема:
Burnout
Велур Ткаенина Тип:
SZ18S
is_customized:
YES
Ширина:
115CM
Свила Сомот:
100% Свила

Производи во категоријата

Толку Убаво Квалитет 5 боја цветаат peony цвет DIY платно памучна ткаенина пакет Име на Производ : СП256 Толку

Супер Меки Кратка Коса 0.51.5 mm Руно Ткаенина Сомот Микрофибер Velboa за DIY Комбинација Играчка Троседот Перн

148cmMeterial : Rayon / Полиестерпогоден за : Троседот,Перница,Перница, табела облека,чаир подлога,DIY,doys облека,тор

Основни Информации Дебелина, индекс : | тенка | Многу тенки | умерено | Малку дебела | дебела Еластична инд

Материјал : 100% Памук Пакување : Микс на 6 парчиња на различни дизајни на ткаенина колекција како слика се

Zakka Лен 96cm*140cm Цвет & Пеперутка Лен Ткаенини Масти Квартал Пакет Гроздобер Quilting Комбинација Tilda Fbric шиење

Производителот на Проводници Ткаенина АнтиБактерии ткаенина водат ткаенина се користи за облека крпа

метар метар метар метарколичина : 5yardsголемина : 150cm / 59.1 инчен1yards=91cmwhats App : +86 15167976322Превозот и испоракание

метар метар метарДеноминирани единица : Дел за 145cm (ширина) * 100cm (долго)Доколку купите повеќе од 2 парчиња

Функција : Содржина : 100% берберски руно Ширина : 60" Широк / 150cm куп : 9cm куп Големина : 60"*19.56" / 150*50cm Еден компј

Црн екран на Допир ткаенина проводници strecth ткаенина за екранот на допир, ракавици Карактеристики : Моде

Никел бакар shilding проводници ткаенина користи за индустрии на висока фреквенција електромагнетна радиј

започнетекрајотСекое парче со големина : 3 * 3 cm Пакет : 140 КОМПЈУТЕРИ Печатени палачинка : 9 боја (секоја бо

1 Име На Производ : Print Божиќ Модел Памук, Лен Ткаенини2 Големина : 150x50cm3 Тежина : 135g / ЕЕЗ4 Материјал : памук

Големина : Везови широк 130 CM , bottom широк 160cmКоличина : 1 метар / многуБојата : белата боја на слонова коскаПр

Производство Детали : Следните Информации За Вашиот Референца Само! Точка Име : Африкански Восок за Печа

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 Answer : ___________________________ Note : (1)Сите ткаенини и филц се скрати со рака Постои суровини работ,

Се препорачува : ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ПРИЛАГОДЕНО НА ВАШИТЕ СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ, НАЈДОБРО Е MOQ И ЦЕНА ЗА ПАНДЕ

Еден Двор 145cm width Pretty Јапонското кимоно Бран Фан Плоштадот Печатени Памук, Лен Ткаенини Апстрактен Модел

Супер меки кратка коса 23мм Руно Ткаенина сомот микрофибер velboa за DIY комбинација играчка чевли перница(50*

Zakka Лен 50cm*140cm Дама Мачка & Цвет Печатени Лен Памучна Ткаенина Масти Квартал Пакет Гроздобер Quilting Комбина

Please wait...