0
clear
  • НАС Филм Механички Часовник Мачка сребрен Прстен steampunk Накит за Подарок жените mens алиса во земјата на чудата
  • -20%
  • -20%
НАС Филм Механички Часовник Мачка сребрен Прстен steampunk Накит за Подарок жените mens алиса во земјата на чудата

НАС Филм Механички Часовник Мачка сребрен Прстен steampunk Накит за Подарок жените mens алиса во земјата на чудата

DEN 105.12
DEN 79.00

Достапност
Производот е достапен

Место на Потекло : Кина (Копно)
Должина : 78 см
Гроздобер : Ѓердан
Pendant : Подарок Синџир
Жените : Lady
Мажи : види Џеб
Место на Потекло : Кина (Копно)
Прилагодливи Прстен, трговија на големо 1pcs Хогвортс прстен Хогвортс сртот гроздобер Прилагодливи прстен накит steampunk
Прстен Големина : Прилагодлив Прстен
Боја : антички месинг
Основните прстен е направен од бакар.
Овој модел е рачно изработени со помош на убаво печатени дела поставени во 15 mm рамки. Уметничкото дело е затворен под стакло да се заштити и унапреди сликата.
Вашиот прстен доаѓа во прекрасен подарок торба, подготвени за давање на подарок.
Секој објект е направен за да цел - Листата фотографии претставуваат она што вашиот случај ќе изгледа. Ве молиме да се свесни може да биде благо, бојата, контрастот, или други variances поради монитор settings. Јас се обидувам да одговара на нив како тесно е можно.
повратни информации-ве Молам да ми кажете дали нешто не е во ред со вашата e-mail порака пред си замина повратни информации.

Кон својствата

Прстен Големина:
Променливи во големина
Метална боја:
Сребро Позлатен, Антички Бронза Позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Бренд Име:
QiYuFang
Поставување Тип:
Prong поставување
Површината Ширина:
20mm
Број На Модел На:
д-р кој зелена
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Материјал:
Стакло
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
irng
Компатибилност:
прстен
Материјал:
Цинк Легура
Бакар:
Античкиот
Стил:
Гроздобер Стил
Pendant:
филм pendant
За:
Дама,женска,мажи
накит:
locket

Производи во категоријата

доколку ви се допаѓа нашата продавница, ве молиме кликнете тука за да додадете мојата продавница до ваш

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактират

нерѓосувачки челик, титаниум челик прозрачна флуоресцентни светлина на лилјак прстен【Спецификација н

【 Бенд 】L&P【Item Type】Тајландски Сребрен Прстен【Метал Тип】9990 Sterling Silver【 Главниот Камен 】Никој【 Тежина 】

1,Фабрика Продажба Директно На Големо Главно,Добредојдовте Dropship 2,Од Не ' Рѓосувачки Челик Накит 3, Големи

3,треба да плаќаат данок од себе кога ќе го добиете објект,нашите цената не се вклучуваат тоа.00 / парче Но,

[xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии За GQTORCH Највлијателните 925 сребрен corporation во источна Кина регионот.

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактират

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА6pcs / многуширина : 7mmПрстен Големина : 17 / 18 / 19 / 20 / 21 / 22 mm внатре дијамет

Добредојдовте на Etrendy Мода Продавница за Накит Ние сме професионални за обетки, ѓердани & приврзоци, нар

【Бренд】 : LAMOON【Item Type】 : Пердув Форма 925 Sterling Silver Прстени【Главниот Камен】 : Никој【Meterial】 : 925 Sterling Silver【По

Метал:Солидна 14 K Бело Злато Печат:14 K / 585 Вкупно Грам Тежина:4.7 g Прстен Големина:6.5 Поставување:Рамк

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактират

П : Дали ќе го прифати Paypal?А : Жалам,Aliexpress donot работа со Paypal,ве молиме да ни испратите email и ние ќе ве научи к

Превозот И Ракувањето Со : 1 Нарачки се испраќаат во рок од 2 до 5 работни дена по исплата е расчисти, со ис

Враќање на средствата ќе биде донесена во рок од 7 работни дена од денот на приемот назад Вашата цел во ф

Метал : Стерлинг Сребро 925 Плоча Бело Злато Печат : 925 Вкупно Грам Тежина : 2g Прстен Големина : 6.5 Поставка :

Please wait...