0
clear
  • Јас сакам мојата девојка подарок за нејзиниот жените графички tee за тинејџерски облека денот на вљубените подароци жените tshirts-C851
  • -20%
  • -20%
Јас сакам мојата девојка подарок за нејзиниот жените графички tee за тинејџерски облека денот на вљубените подароци жените tshirts-C851

Јас сакам мојата девојка подарок за нејзиниот жените графички tee за тинејџерски облека денот на вљубените подароци жените tshirts-C851

DEN 599.52
DEN 510.00

Достапност
Производот е достапен


започнете
· 100% Сосема Нов
· Материјал : 100% Памук; (Освен Спортски сива е 90% Памук, 10% Spandex)
Големина На Табелата
Големина
Преку рамо
Биста
Должина
Sleeve
CM
Инч
CM
Инч
CM
Инч
CM
Инч
XS
43
16.9
88
34.6
64
25
20
7.9
S
46
18.1
94
37.0
67
26.0
20
7.9
М
49
19.3
100
39.4
70
27.5
20
7.9
L
52
20.5
106
41.7
73
29
20
7.9
XL
54
21.3
112
44.1
75
29.5
20
7.9
XXL
57
22.4
118
46.5
77
30
21
8.2
· Многу Бои Избор :
·
Повратни информации :
1).Ако нешто се направи што не се задоволни или лути, ве молиме контактирајте со нас директно пред да замине повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги решаваат проблемите додека не ги задоволи.
2).Ако ви се задоволи со објектот, ве молиме оставете позитивни повратни информации (5 ѕвезди) за нас. Ви Благодариме Повторно.
Испорака :
1)Ние брод предмети преку EMS, Кина пост воздух mail.
2)Бесплатен превозот за да ја изберете земјата, ве молиме проверете превозот и пакување за детали.
3)Ако сакате стоки earily испраќаат, ве молиме да плаќаат екстра за промена EMS,курирската служба DHL.
Враќање & Наплата :

Кон својствата

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Писмо
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Плетени
Бренд Име:
PADEGAO
Маскирани:
No

Производи во категоријата

Почитувани купувачи,Нашите Т маици се Азиските големина Големината на Азија е Малку помал од големинат

Големинабиста(cm)должина(cm)Ракав(cm)половината(cm)S104786595М108796699L1128067103XL1168168107Како различни компјутери екрано

Answer : ___________________________ NOTE : 1, Ова е Кинески големината,постојат и големината на разликите помеѓу различни з

Ние ќе испрати замена или рефундирање откако објект се примени Во однос на големината, 1~2cm грешка може д

Athough секој производ од нас е совршено дизајнирани како слика,Ако сакате да знаете големината на друг мод

Драг пријател, Нашиот Т маици се Азиските ГолеминаВе молиме изберете ја вашата големина база на табелат

*Удобен Ткаенини Изработени од 100% памук, за мека, комфор и дише (Освен некои земји и APO / FPO)2) S&H НЕ се вклуче

Карактеристики : 1.100% Сосема Нов 2.Материјал : памук,полиестер 3 Стил : Мода / Streetwear / Хип Хоп / Повик 4...

Внимание Ве Молиме : BGtomato маици се Азиските големина Тие се помали од Европска големина.Ве молиме избере

Почитувани купувачи,Нашите Т маици се Азиските големина Големината на Азија е Малку помал од големинат

Coolprint Аниме Кошула Детектив Конан Meitantei Konan Маици Со Долги Ракави Џими Kudo Рејчел Мур Cosplay Motivs Kawaii КошулиПо

Драг пријател, Нашиот Т маици се Азиските ГолеминаВе молиме изберете ја вашата големина база на табелат

Драг пријател, Нашиот Т маици се Азиските ГолеминаВе молиме изберете ја вашата големина база на табелат

Драг пријател, Нашиот Т маици се Азиските ГолеминаВе молиме изберете ја вашата големина база на табелат

Please wait...