0
clear
  • ZUCZUG Рака Покрие Централна Ракавица Кутија Потпирач за Покривање Додатоци За ФОЛКСВАГЕН Jetta MK4 Голф MK4 Буба Passat Бора 3B0 867 173 18D867173
  • -20%
  • -20%
ZUCZUG Рака Покрие Централна Ракавица Кутија Потпирач за Покривање Додатоци За ФОЛКСВАГЕН Jetta MK4 Голф MK4 Буба Passat Бора 3B0 867 173 18D867173

ZUCZUG Рака Покрие Централна Ракавица Кутија Потпирач за Покривање Додатоци За ФОЛКСВАГЕН Jetta MK4 Голф MK4 Буба Passat Бора

DEN 805.44
DEN 604.00

Достапност
Производот е достапен

Ако производот се водат за исчезнати или се оштетени поради логистички причини, ве молиме контактирајте со нас откако ќе се провери. Ние гарантираме за производот за една година. Поради логистички причини или производ прашања, ние гаранција е безусловна, реконструкција или повторно да ја прати производ. Ве молиме проверете ја вашата адреса пред да нарачате. Забелешка : Бидејќи причините за екранот, фотографијата може да биде малку боја, потребите на пријатели да се консултирате со нас.

Кон својствата

Тип На Објект:
Потпирачи за раце
Бренд Име:
ZUCZUG
Име На Модел:
18d 867 173
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Ширина:
11.7cm
Објектот Должина:
31cm
Објектот Тежина:
0.25kg
Година:
1999-2005
Материјал Тип:
Пластични
Специјални Функции:
Пластика Кожа Центар Конзола Потпирач
Објектот Висина:
2cm
Автомобил модел:
ФОЛКСВАГЕН Бора Passat Златица
Компатибилен Автомобил модел:
ФОЛКСВАГЕН Голф MK4 Jetta MK4
Производ Дел Број:
18D 867 173 3B0 867 173
Друг Производ дел број:
18D867173 3B0867173
Име на производ:
Пластика Кожа Центар Конзола Потпирач

Производи во категоријата

Пар Кожни Пред Вратата Панели Потпирач за Поклопец За ХондаCRV 20072012 Црна / БежФункција : 100% Сосема нов и ви

2921058797638459 Топла Продажба парче парче парче парче парче парче парче парче торба парче парче парче парчеА

2921058797638459 Топла Продажба парче парче парче парче парче парче парче парче торба парче парче парче парчеК

Барање : 1 Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона Сите големи кредитни картички

Одговара модели : "ФОЛКСВАГЕН" 1.8 / 1.8 T / 2.8 V6 / 4.2 V8 1.8 / 1.8 Т / 2.4 / 2.7 Т / 2.8 1.8 / 1.8 T / 2.8 V6 СЕДИШТЕ 1.8 / 1.8 T / 2.8 V6 ОЕМ ДЕЛ

BTAP германски Спецификација Оригинална Опрема Квалитет Автомобил Авто Дел Беж Потпирач Покритие За "ФОЛ

Драги пријатели, Здраво,Времето на купување , ве молиме да напишете на вашиот автомобил модел.Ви благода

Име на производ : Автомобил Потпирач Материјал : ABS со СТП е Применливо : За "Шкода" Брза 20132017 Забелешка : О

ве молиме оставете го вашиот автомобил модел,направени година и боја сакате кога цел,и, исто така, слика

Карактеристики : Сосема Нов и Висок Квалитет Материјал : СТП Големина : 260mm x 200mm Боја : Црна Задржи оваа то

CITYCARAUTO 7 USB НАЈГОЛЕМ ПРОСТОР&ЛУКСУЗ ЗА СТАРИ CRUZE Автомобил потпирач кутија централната Складирање содржи

2921058797638459 Топла Продажба парче парче парче парче парче парче парче парче торба парче парче парче парчеК

* Купување * Опис : 1, ве молиме email консултации услуги на клиентите,Ве молиме, напишете пред купувањеA : 17 ц

Ставка описKOUVI Супер влакна Кожа Автомобил Потпирач за Покривање Подлога Конзола Рака Остатокот Подлог

CITYCARAUTO 7 USB НАЈГОЛЕМ ПРОСТОР&ЛУКСУЗЕН Автомобил потпирач кутија централната Складирање содржина кутија

WHDZ Автомобил Авто потпирачи за раце се Покријат Возило Центар Конзола Рака Остатокот Седиште Кутија По

Љубезно белешки Како што постојат речиси илјадници автомобил модел, не можеме листа секој еден во вебст

Карактеристики : За BMW / Мини Купер 20022008 Центар Кутија Конзола Кожа Потпирач за Покривање Капак ЦрнаСпец

за "Шкода" Octavia Лево Господар Прозорец Вклучите контролниот Панел Возачот Страна Трим Заградата Сива ил

2921058797638459 Топла Продажба парче парче парче парче парче парче парче парче торба парче парче парче парчеА

7 USB НАЈГОЛЕМ ПРОСТОР&ЛУКСУЗ ЗА TIIDA / OFF / SYLPHY / СЕДАН Автомобил потпирач кутија централната Складирање со

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Ние внимателно ја испита вратени

2921058797638459 Топла Продажба парче парче парче парче парче парче парче парче торба парче парче парче парчеК

Карактеристики : Сосема Нов и Висок Квалитет Материјал : СТП Големина : 260mm x 200mm Боја : Црна Задржи оваа то

Црна Кожа Центар Конзола Потпирач за Покривање Капак За "ФОЛКСВАГЕН" Фолксваген JETTA ГОЛФ MK4 БОРА БУБА PASSAT

Please wait...