0
clear
  • Сосема Нов ! 6pcs/многу Etinesan 1.5 v li-полимер 9000mWh D големина на батерија D батеријата D тип USB литиум јонска USB батеријата
  • -20%
  • -20%
Сосема Нов ! 6pcs/многу Etinesan 1.5 v li-полимер 9000mWh D големина на батерија D батеријата D тип USB литиум јонска USB батеријата

Сосема Нов ! 6pcs/многу Etinesan 1.5 v li-полимер 9000mWh D големина на батерија D батеријата D тип USB литиум јонска USB батеријата

DEN 4655.52
DEN 2933.00

Достапност
Производот е достапен


ВНИМАНИЕ : Ова Etinesan батеријата Само може да биде обвинет од страна Микро USB-кабел.Други полначот може да не се наплаќаат,ве молиме да знаат дека се!
Производ модел : УЛ-1 li-po USB батерија на Електрична core тип : Висок квалитет На+ одделение литиум полимер батерија Батеријата : Помала или еднаква на 3000 пати Номинален напон : 1.5 V Номинална капацитет : 6000m Ah Номинална енергија : 9.0 пот Оценет излезен напон : 1.5 V Номинална влезниот : USB Mi Cro текст /5 V Максимална излезна струја : Помалку од 2 A Максимална текст на струјата : Помалку од 500m A Задолжен за ограничување напон : 4.25 V Целосно наполнета време : околу 4.5 часа Школка материјал : Висок квалитет на оган ABS пластика школка + бакар electrode Стандардна боја : Црна, Сина Производ големина : 32.5 mm X 60mm LED на батерија ќе го исклучи кога целосно наполнета! Висок квалитет На+ одделение li-полимер батерија Висок квалитет на оган ABS пластика школка + бакар electrode Recyling за многу пати,живот до 3000 пати за полнење. Совршено го замени на сува батеријата и обичните батерија. Ниска-јаглерод и Енергија-заштеда,економски, безбедносни и заштита на животната средина Без меморија ефект.Нема потреба да се разрешува пред полнењето. 1.5 V Константен напон,нека вашите уреди продолжувам да одам! Не Треба Посебни Држачи,само micro usb кабел,многу погодно! Батериите содржат интелигентна енергија за управување со чип,широко се применува на сите видови на USB chargeing. Можат директно да се користат на мобилен телефонски апарат,компјутер,мобилен напојување за полнење на батеријата.

Кон својствата

Номиналниот Напон:
1.5 V
Тип:
Li-полимер
Батеријата Број:
6
Поставете Тип:
Само Батерии
Големина:
D
Замена На Батеријата:
Yes
Бренд Име:
Etinesan
Број На Модел На:
УЛ-1
Номиналниот Капацитет:
6000MAH
Пакување:
6 батеријата
Предност:
1.5 v li-po батерија
Капацитет:
6000mAh(=9000mWh)
внимание:
Само може да биде обвинет од страна Микро USB кабел

Производи во категоријата

Литиум полимер Liion Батеријата Банка Апликација1.Телекомуникациски : мобилен телефон, веб телефон, interphone,

Спецификација : Нови Заштитени Оригинална батерија 18650 3200 m Ah NCR18650 B со ПХБ 3.7 V Бесплатен превозотНоминал

Литиум полимер Liion Батеријата Банка Примена : 1 комуникација : мобилен телефон, веб телефон, interphone, Bluetooth с

Јас Prodotti saranno inviati entro 23 giorni lavorativi dopo conferma ил pagamento.85 V 1600m Ah / LiionСпецификација : Влез : DC 5 V / 1 A(Мин)Излез : наи

Здраво, ако не може да се најде во една продавница во потрага за батеријата големина сакате,Ве молам кон

Спецификација : Нови Заштитени Оригинална батерија 18650 3200 m Ah NCR18650 B со ПХБ 3.7 V Бесплатен превозотНоминал

KENTLI 2 парчиња / многу Стабилен напон 3000m Wh АА батерии 1.5 V батерија на литиум полимер батерија за камерата

ELEOPTION 14.4 V 3000m Ah 3.0 Ах NiМЗ Батерија Правосмукалка Батеријата За Samsung NAVIBOT VCR8875 14.4 VoltОпис : Votlage : 14.4 V.Капаците

Сметка : Vari Core DB1865025 2500m Ah Литиум Батерија висок квалитет со голема енергија до 30 A празнење DB1865025 2500mah дета

Опис На ПроизводотСпецификација : Заштитени 100% Нови Оригинални 18650 ICR1865026 FM 2600m Ah Liion 3.7 v Батерија Со ПХБ Б

Здраво, ако не може да се најде во една продавница во потрага за батеријата големина сакате,Ве молам кон

0 часа (Уп.2 V,тогаш CV(константен напон 4.7 V4Номиналниот капацитет4 250mah 0.Оваа батерија е екстра долг живот з

Се замени за Батерија Dewalt Код : за DewaltDC9096DE9039, DE9095, DE9096, DE9098, DE9503DW9095, DW9096, DW9098Одговара за Dewalt Модел : за Dewaltза

Нарачки обработени навремено плаќање по верификација.Батеријата Име : 18650 цилиндрични литиумјон батери

8pcs / Многу Doublepow ДПAA1300m A 1.2 V АА NiМЗ батерија во Реалните Висок Капацитет на 1300m Ah на Батерија на Мобилен БЕ

ДОЛАРИ 18.00 29.50 Спецификација : Нови Заштитени Оригинална батерија 18650 3200 m Ah NCR18650 B со ПХБ 3.7 V Бесплатен пре

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеИзградена во PCB за полнење ,испуштањ

2 парчиња 12 V 4500m Ah 4.5 Ах Eleoption NIМЗ Замена на батеријата за Neato Botvac 70e 75 80 85 D75 D8 D85 Правосмукалка батеријатаБа

Бренд Име : BTY БрендТип : Длабоко Циклус NiМЗ БатеријаБатерија на Модел : НУМЗ Батеријата, отпор 25ΩНоминал

Трговија на големо Фабрика директни продажби 2 парчиња KENTLI 1.5 v AA PK5 2800m Wh Батерија Liполимер Литиум батери

Модел : CR123 A Оваа батерија заеднички се користи за Камерата, Рефлектори, Факелот и други електронски уре

Please wait...