0
clear
  • AliBlissWig Човечка Коса, Перики Откачен Директно У Дел Перика Бразилецот Remy Коса 150 Густина Италијански Yaki Медиум Капа Машина Направени
  • -20%
  • -20%
AliBlissWig Човечка Коса, Перики Откачен Директно У Дел Перика Бразилецот Remy Коса 150 Густина Италијански Yaki Медиум Капа Машина Направени

AliBlissWig Човечка Коса, Перики Откачен Директно У Дел Перика Бразилецот Remy Коса 150 Густина Италијански Yaki Медиум Капа

DEN 4524.96
DEN 3258.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

боја:
Природна Боја
Протегала должина:
10inches, 12inches, 14inches, 16inches, 18inches, 20inches, 22inches, 24inches
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
Материјал:
Човечка Коса
Тип На Објект:
Перика
густина:
150%
Перики Должина:
Долго
Бренд Име:
АЛИ БЛАЖЕНСТВО ПЕРИКА
Материјал Одделение:
Remy Коса
Погоден Умирање Бои:
Потемна Боја Само
Текстура:
Откачен Права
капа големина:
Просечната Големина
Човечка Коса Тип:
Бразилецот Коса
Може Да Се Permed:
Yes
Направени Метод:
Машина Направени
Чипка Перика Тип:
U Дел Перики

Производи во категоријата

dianxiaobao_1dianxiaobao_2ако сакате перика како на сликата,ве молиме изберете 12 инчен или 14 инчи.Можете Да Изберете

Густина : 250% Густината на Косата : Пред Извлечен Избелени Јазли : ДА Бебе Коса : ДА Чипка Боја : Светло / Сре

За кадрава коса, ве молиме да користите рака да го зграби вашата коса нежно, не користете било чешел Како

Сон За Убавина Кадрава Чипка Перика 130% Густина На Бразилскиот Remy Чипка Пред Човечка Коса, Перики За Црни

Ние ќе се потрудиме да го реши и сочинуваат за вас, ви благодариме!1 Бидете внимателни и сува тоа парче по

Eseewigs Светлина Yaki Чипка Пред Човечка Коса, Перики Удира Со Кафеава Боја Remy Човечка Коса Glueless Перика за Же

130% Густина На Афро Откачен Кадрава Чипка Пред ПерикаДобра текстура, природен изглед Се уште изгледа цел

KRN 150 Густината на Тело Брановидна Чипка Пред Човечка Коса, Перики 1024 Инчен Ombre Remy Косата Пред Извлечен Бр

wicca мода Remy Кадрава Перики 16"24" Природата Боја Перуанскиот Чипка Пред Човечка Коса, Перики 150% Густина Фро

косата Материјал 100% човечка Косакоса Должина : 10 12 14 16 18 20 22 24 ИнченБоја на коса : природна бојачипка мате

вашето мислење е и нашиот мотив моќта да обезбеди висок квалитет на косата да ти постојано.5 Уво До Уво В

Please wait...