0
clear
  • SHILO ОДИ 2017 лето мода жени со висок квалитет Conicse Секојдневен Лабава V Деколте, светло розева боја кратки ракави светла боја фустан
  • -20%
  • -20%
SHILO ОДИ 2017 лето мода жени со висок квалитет Conicse Секојдневен Лабава V Деколте, светло розева боја кратки ракави светла боја фустан

SHILO ОДИ 2017 лето мода жени со висок квалитет Conicse Секојдневен Лабава V Деколте, светло розева боја кратки ракави светла

DEN 888.00

Достапност
Производот е достапен

Вашето Задоволство, Нашите Извршување!
.Aliexpress треба 24 часа за да ги проверите вашите пари безбедно 3.
Совети : како Резултат на различните индивидуални мерни методи,може да има пристрасност за 2-3 CM е нормално(џемпер се пристрасност околу 3-6 е нормално) Сите слики направени во вид,затоа што екранот не е иста,постои боја,боја да преовладуваат во вид примени. Кога ќе го видите вашиот платен за превозот, ние ќе го организира брод за вас во рок од 2-7 дена за вашата нарачка. ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете превозот метод на курирската служба DHL, или ЕМС и плаќаат екстра за испорака(5-9 дена за да стигне до вас ). Повратни информации политика, Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки. Бесплатен превозот Ние обезбеди бесплатен превозот само со кина пост воздух mail,не EMS,треба околу 15-25 работни дена да пристигнат.На враќање назад, вашата сметка ќе треба неколку дена се Врати&Размена политика на Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригинална состојба за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
Внимание ве молиме предмети се добро спакувани со картонска кутија,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. (Во рамките на 7days) Плаќање 1.
Ние си Factorey штекер за разумна цена
Мало + на Големо + ОЕМ
Ние повеќе нема да одговори на следниве прашања : 1) u Може да ми испратите реална слика ? Сите вистински фото биде објавена на опис на производот, Ако се препродавач,u сакате објавено реална слика на нашиот веб-сајт,најдобар начин е купите потоа снимање ur сопствена слика 2) Може да имам на попуст ?
Малопродажната нема попуст во прилог на големо или вредност ќе стигне до одредена граница
Нашиот профит е ограничена за секој предмети,ако у мислам прескапата,само не купите.не трошете време да преговараат pls Вратат во суштина, го Носат ти пат !
Големина на : не Постои големина за следниве оглас,pls дозволете 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење ,благодарение на(Сите мерења во см и имајте на ум дека 1cm=0.

Кон својствата

Пол:
Жените
Силуета:
Директно
Деколте:
V Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Сезоната:
Лето
Стил:
Повик
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
SHILO ОДИ
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Памук
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
1036-106
Половината:
Природни

Производи во категоријата

ГОЛЕМИНА БИСТА должина ПОЛОВИНАТА рамо ХИП РАКАВ S 84 102 70 36 90 44 M 88 103 74 37 94 45 L 92 104 78 38 98 46 XL 96 105 82 39 102 47 2 XL 100 106

V Деколте, Сина Девојки Фустан Без Ракави Деца Формално Фустани Бал Vestidos Свадба Облечи1 Ве молиме да напр

2018 лето Нова мода chiffon Жените Cheongsam долг Фустан Црвено Црн половина ракав Фустани женски лето лабава обл

Ви благодариме за ur цел во нашата продавница, се надевам дека ќе имате добро искуство, имаат убав ден!!.Со

Нова пролет есен тексас облека за девојки мода мачка стил тексас девојки фустани 29 T секојдневен дете фу

Референтна Висина големина & Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината на Големинат

2017 жените топла продажба без Ракави Жолт Фустан со Висок Квалитет Партија Фустани Летни Фустани mujer воз

1.100% Сосема нов.2 .Достапни бои : жолта,црвена,црвено вино,зелена,црна,плава.3.Големина : S M L XLВе молиме овоз

ГолеминаБистаПоловинатаДолжинаРамоSleeveS8864+150М9268+151L9672+152XL10076+153Големина на ЗАБЕЛЕШКА : Големина на Табела

Мерење Во CM Големина Рамо Градите Должина на Ракав Слободни 3238 75100 102 56Мерење Во Инчи Големина Рамо Гради

Големина На Насоки 1 Ве молиме погледнете нашите големина на табелата пред да го купат Бидејќи облека ве

Плаќање : Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање, ние, исто така, ја прифати различни плаќања како

Вие сте заштитени 100% безбедно Ако кој било друг проблем, или било какво барање, ве молиме контактирајте

ГолеминаAnswer : ___________________________ NOTE : 1 Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете го

Може исто така да како што се : Жените Макси Фустан 2018 Висок Квалитет на Пистата Овратот Целосна Ракав Пе

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Желби,Доколку ви се допаѓа нашата про

Нови Кралски Стил Бела Породилно Чипка Фустан Бремени Фотографија Реквизити на Бременост, породилно фо

Големина Должина Градите Рамо ракави Ракав Дното должина S / / / / / / M 112cm 96146cm 38cm 45см 31cm 202cm L 113cm 100150cm 39

ГолеминаРамоБистаSleeveДолжинаS33865587М35905779L37945991Ве молиме овозможи 13cm разлика ви благодариме.

Напомена : ние ќе ги провери секој фустан квалитет и големина пред превозотзначи, ако можете да ја остав

Големинатмаица Должина(cm)Градите(*2cm)панталона Должина(cm)половината(cm)Соодветна возраст 80 12 M 90 24 M 100 3 T 110

1 Ве молиме следете ги големината на табелата за да изберете големина Не го одберете директно во зависно

Големина Информации>>>ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА, Големина на Биста Ракав Должина ПоловинатаХип cm инчен cm инч

Please wait...