0
clear
  • 006R01237 006R01583 тонер кертриџ чип за Xerox 4110 4112 4127 4590 4595 копир ресетирате чип
  • -20%
  • -20%
006R01237 006R01583 тонер кертриџ чип за Xerox 4110 4112 4127 4590 4595 копир ресетирате чип

006R01237 006R01583 тонер кертриџ чип за Xerox 4110 4112 4127 4590 4595 копир ресетирате чип

DEN 960.00

Достапност
Производот е достапен

006 R01237 006 R01583 тонер кертриџ чип за Xerox 4110 4112 4127 4590 4595 копир ресетирате чип
За Бренд : Fuji Xerox
Чип Тип : Тонер Чип
Функција : ОЕМ ги Ресетирате
Чип Модел : 4110
Боја : Црна
Страница принос : Црна страници 81,000
Машина Модели : За Xerox 4110 4112 4127 4590 4595
ОЕМ Код : 006 R01237 006 R01583
Чип Верзија : NA/В ЕУ
1 Пакет Содржина :
4pcs x Црното чипови
Ве молиме Приложи Вашиот Дел Број Или ОЕМ Кодот
Слично Пакување :
Шопинг Водич Ако ви треба масовно нарачки, ве молиме контактирајте со нас, и ние може да ви даде попуст на цената. Ви благодариме. Голем износ на пари на нарачката, ние може да обезбеди услуга која е прогласена за пониска вредност да ви помогне да advoid на високи тарифи.
Методи За Плаќање
1.Ние го прифаќаме рок на плаќање : VISA,Зачувам,Moneybookers,Western Union,итн.
2.Потврдете ја вашата Адреса и име и презиме .
3.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Ве молиме undersatand,ви благодарам.
Превозот Начин
Сите производи ќе бидат испорачани во рок од 2-7days работни дена по приемот на плаќање.
Забелешка : Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас,тогаш ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа. Повратни информации
1.Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.Позитивни повратни информации (5 ѕвезди) е исклучително важно за нас,ве молиме размислете повторно пред да замине повратни информации.
2.Пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации,ве молиме контактирајте не преку Трговија со датотеки, или e-mail Писмо.Ние ќе се обидеме потрудиме да се справи со проблемот.
По-продажбата на услугата

Кон својствата

боја:
BK
Тип:
Кертриџ Чип
Број На Модел На:
4110
Применливи Опрема:
Photocopier
Структура:
Тонер Кертриџ
Бренд Име:
CNAPPRO
Компатибилен Бренд:
XEROX
Чип Вид:
тонер чип
Функција:
Оригиналниот Reset
боја:
Црна
Страница Принос:
Црна 81k
Верзија & Регионот :
NA/В ЕУ
Количина:
4pcs/многу
брза испорака:
Во рамките на 2-5 работни дена
Употреба во :
4110 4112 4127 4590 4595
Дел Број (ОЕМ Код):
006R01237 006R01583
внимание:
Ве молиме напишете вашиот ОЕМ Код( Дел Број) Кога ќе нарачки

Производи во категоријата

Наплата : Клиенти враќање на предмети може да се очекува да бидат вратени во начинот на кој тие се платен

Љубезно ве молиме да го изберат превозот начин ви се допаѓа, кога прави нарачка.Политика На Враќање ...

Yanko(Од Варна, Бугарија) целосен и вистински опис на објектот Massimo(Од Ромите,Италија) Многу добра продавач

clt406s cltk406s Печатач Тонер Кертриџ чип за samsung CLP360 clp362 clp365 SLC410 W SCC460 W CLX3305 clx3305fw чиповиЧип Бренд : За SamsungЧип Ти

1 Сет ЛАК Чип За Epson T676 XL T6761 T6764 За Epson работна Сила Про WPWP 40104020 4023 4090 4520 4530 4533 4540 4590 ПечатачиМодел:ЛАК Chip T67

Exhibiton ШоуПакување ДеталиНашиот тимБило какви прашања,ве молам само да се чувствуваат слободни да ми каж

Garantee100% враќање и 1 : 1 замена, ако било defecitveOEM услугаРазвивање на чипови врз основа на користени ОЕМ чипов

Ве молиме да оставите добар фидбек, ви благодариме Целосната по продажба на услуги, 1 : 1 за замена, секога

Со едно време чипови, тоа треба промена еден нов чипови при замена на касети.ние прифаќаме Alipay,Запад Уни

Испраќаат КОЛИЧИНАКако и обично 100pcs биде предаден Или забелешка вашиот мешани количинаСе користи во пе

Ние ќе се обидеме потрудиме да се справат со проблемите.ние брод на Aliexpress адреса на само.И тоа ќе потрае 1

711 ЛАК чипови за HP Designjet T120 Refillable мастило касети или ciss системЗабелешка : Овој линк за цените е за HP711 ЛАК ч

5 Sets / Многу Компатибилни Xerox Docuprint C3290 C3290 Рефил Тонер Кертриџ Чип CT350567 CT350568 CT350569 CT350570 ЧиповиЗа Бренд : XeroxЧ

CNAPPRO 2 парчиња / многу SCX4500 A SCX 4500 A 4500 тонер Кертриџ чип за samsung scx4500 scx4500 pritner чипДел Бр Чип вид ОЕМ Код Боја

Конкурентна цена со стабилен квалитет6.DHL, UPSот, ТНТ,FEDEX : околу 38 работни дена Стоката мора да се врати как

Refillable мастило кертриџ со ЛАК ЧИПОВИ за CanonЗа CANON инкџет печатач модел : Canon PIXMA MG6320 / MG7520Мастило кертриџ мо

4 PCS / Многу C7200710 C7200711 C7200712 C7200713 Ресетирате Toner Cartridge Чипови За Fuji Xerox Docuprint C3200 DocuprintC3200За Бренд : XeroxЧип Тип :

Откако ќе ги примите се враќа, ние ќе го замените за друг или да ви даде НАПЛАТА МИНУС ПРЕВОЗОТ ЦЕНА!Мора

Вистински Docu Print C2250 Тонер Чип за Fuji Xerox Docu Print C2250 C3360 Кертриџ Чипови CT201130 CT201131 CT201132 CT201133За Бренд : Fuji XeroxЧип

Ќе ги најдете на линкот брзо кога ќе сакате да се плати; 2.Нашите цени не вклучуваат remot ares бесплатно, ние

1% И ние го прифаќаме 1 : 1 замена на неисправни чипПовратни информацииВе молиме да ни даде 5 Ѕвезди, ако ст

Производителот го Ресетирате тонер чип за Xerox Work Centre 4250 4260 ласерски печатач рефил кертриџ 106 R01410Предност

T3240 T3241 T3242 T3243 T3244 T3247 T3248 T3249 Авто Resetter Чип За Epson Surecolor P400 ПечатачКасети Модел : T3240 T3241 T3242 T3243 T3244 T3247 T3248 T3249По

Please wait...