0
clear
  • beibehang Големи Сопствени Позадини 3D Стерео Мурали Светската Мапа во ЖИВО Позадина Декоративни
  • -20%
  • -20%
beibehang Големи Сопствени Позадини 3D Стерео Мурали Светската Мапа во ЖИВО Позадина Декоративни

beibehang Големи Сопствени Позадини 3D Стерео Мурали Светската Мапа во ЖИВО Позадина Декоративни

DEN 1248.00
DEN 711.00

Достапност
Производот е достапен

Треба да се цел Количество : 5 ПРАШАЊА : Што оваа позадина? Ова е слика за позадина.

Кон својствата

Димензии:
1m2
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Класичен
Тип:
Хартиените Тапети
Број На Модел На:
123
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Шема:
Персоналните Прилагодување
huang:
11863786

Производи во категоријата

1 s quare метар = 1pcs Купувачот ќе добие соодветната големинаКоличина : 1 s quare метар = 140cm (W) x 70cm (H) (4'3 "x 2'3") ftКоли

Беж (JD90702) Се применуваат на паста Овој процес се нарекува " резервација.3 Контактирајте со нас преку email и

3 метри висок Областа : 3m * 2 Проверете ја големината на позадината и одговара на образецот.

Материјал : Неплетени Метрички големина : 10 m (должина) * 0 : 53 m (ширина) = 5.3 квадратни метри Кралскиот голем

Преклопуваат панели за координирање на сликата Се намали на ceter на преклопување Подготви алатка...

Ставете го на земјата и употреба на нож за да се намали од вишокот дел и користете крпа за чистење на пов

3 D Ѕид трудови Тигар Налепници самолепливи Позадина ПВЦ Водоотпорен Постер Имитација 3 D за Дома Декор В

Тоа ќе биде сече многу парчиња во цел дека тоа може да одговараат за меѓународен превозот Сјајна површи

ве молиме да ни каже.Вебсајт цена е само за 1 метар квадратен, Било која големина на подот mural е за целата

77 Квадратни метри Ви благодариме16 стандардната големина на располагање : 1 квадратен метар = 140cm(W) x 70.76m2

3 : Пополнете ги деталите ве молиме да ни каже Тоа треба адхезивна паста ПРАШАЊА и одговори : Како да се Ц

53 m W позадина ролни ПРАШАЊА и одговори : Како да го залепите оваа позадина? Ставете тоа Не ролни Ние ќе ви

Купувачот ќе добие соодветната големина Количина : 1 = 1 s quare метар = 140cm (W) x 70cm (H) (4'3 "x 2'3") ft Количина : 2 = 2 s quar

Материјал : неплетени Големина : 33ft × 1.74 ft = 57.4 квадратни.ft (нозе) Големина : 10m × 0.53 m = 5.3 квадратни.m (во метр

Производи име : таванот мурали позадина ,таванот позадина , небото тавани ,3d позадина за таванот ,таванот

Висок квалитет Било која големина на mural позадина е за целата шема 2 S quare метри = 2 парчиња Анти влага.Ние

Откако ќе се добие големината на вашиот потврда, ние обично брод во рок од 3 дена Сите големи кредитни ка

Здраво! Ви благодариме за посетата на продавница!1 Производи Ефект2 Производ Мерење големина3 Купувачи м

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs...

05 m и на висина и ширина кога ќе се пресмета .Опис На ПроизводотОпис на производот Материјали : Свила крпа

2 S quare метри = 2 парчиња Мора да се знаат и сите детали пред купување на производи водоотпорен Ако не се об

Ви благодариме! Ако не постои големина треба ве Молиме имајте во предвид дека големина што ви треба е ши

" Гаранција и Гарантен : · ве Молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по него е приме

ПРАШАЊА и одговори : Како да знам дека големината на фотографијата позадина? Ова е сопствена позадина...

Треба да се цел Количество : 5 ПРАШАЊА : Што оваа позадина? Ова е слика за позадина (ширина и висина) Не 10m L

Ако нозете (инчи) ми Даде информации ќе даде се пресмета на правилен редослед количество Ширина x висина

Please wait...