0
clear
  • Табела-картичка повик копче со monochromatic светилка,корисници-difined 5 копчиња, ресторан/банка/office/фабрика водоотпорен пејџер, 8pcs
  • -20%
  • -20%
Табела-картичка повик копче со monochromatic светилка,корисници-difined 5 копчиња, ресторан/банка/office/фабрика водоотпорен пејџер, 8pcs

Табела-картичка повик копче со monochromatic светилка,корисници-difined 5 копчиња, ресторан/банка/office/фабрика водоотпорен

DEN 7007.52

Достапност
Производот е достапен

5 Mhz
Спецификации : 120 X75 X40mm( база)
Повик растојание : 1800 M (отворен далечина)
Напојување : Алкална Батерија 12 V 23m A
Функција :
01.Табела-картичка повик копче со monochromatic светилка,корисници-difined 5 копчиња, ресторан/банка/office/фабрика водоотпорен пејџер, 8pcs
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА
(Цена и shiping цената може да се промени поради цел количина, ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате некои прашања, ви благодарам. Табела картичка повик копче со monochromatic светилка
02.Постојат пет копчиња со пет функција, корисниците би можеле да difine содржината според барање.Па тоа е широко се користат во ресторан, банка,канцеларија, фабрика. Три копчиња, три функции
04. Анти-температурата и влажноста на воздухот се менува
На повик копче може да работи со сите наши пејџери/прикажува во WPE безжична повикувајќи систем.
Плаќање
Aliexpress плати, Банкарски Трансфер, Western Union
За нас
Witop е професионална снабдувач на широк опсег на безжичниот пејџери и безжични копчиња за секаков вид на брза paging (пејџер) потреби : повик вработени,повик workfloor надзорници, јавете се на келнерите, јавете се на медицински сестри, итн. Стабилни Се Најавите На Владата
05.
]
Applicati на
Ресторан, Болница, Хотел, Кафе куќа, Канцеларија, КТВ, Интернет бар, Фабрика, Магацин, Супер пазарот, Здравствена заштита,Салони&Spa, Кујна, итн. Супер пренесување на далечина
03. Нашите singcall безжична повикувајќи систем, гостин paging (пејџер) систем, paging (пејџер) реден систем, медицинска сестра, која ги повикува систем може да се зголеми продажбата, продуктивност и задоволство на клиентите, но и намалување на деловното работење трошоци.)
Фото и Опис
На WPE 950 е табела-картичка повик копче со Monochromatic светилка.
3wireless paging (пејџер) систем,безжични paging (пејџер) систем, ресторан пејџер, сестра на повик систем, болница медицинска сестра повик систем, медицинска сестра, која ги повикува систем, ресторан безжична повик, пејџер systm, singcall , singcall види, singcall paging (пејџер) систем, увеселителен парк пејџер, wirelress paging (пејџер) систем, singcall повикувајќи систем, singcall, безжични келнер повик систем, келнер повикувајќи систем, безжични повикувајќи систем,редот систем за управување со задача систем,на дното на екранот,задача број системи,безжични медицинска сестра повик систем,редот wireless,ресторан безжична повик,безжични повикувајќи систем ресторан, ресторан безжична нарачување систем,јавете се на ѕвончето,болница безжична медицинска сестра повик систем,увеселителен парк пејџер,испраќачот, примачот, џерси,подарок ресторан пејџер, безжични повикувајќи систем, испраќачот, примачот, џерси,подарок.
Спецификација :
Повик излез : 20db УВ/m
Ни Фреквентен Опсег : 433 MHZ
Фреквенција отстапување : 0.

Кон својствата

Работна Фреквенција:
433.92
Бренд Име:
SINGCALL
Број На Модел На:
WPE950
stype:
Безжични Телекомуникации
Примена:
Ресторан, Болница, Хотел, Кафе куќа, Канцеларија, КТВ, Интернет бар
сертификација:
CE, FCC, RoHS
Име:
повик копче, безжичен предавател, ѕвончето
Is_customized:
Yes

Производи во категоријата

Бесплатни shippping! Медицинска сестра на повик, 12pcs флуоресцентни силициум копчиња+1pcs екран, клиниката / бол

Windows реден систем, безжични редот систем за управување со гласовни извештај за безжичен дисплеј домаќин

НОВИ TNC Машки Plug да UHF Женски Џек RF Coax Адаптер конвертор Директно Nickelplated трговија на големо

5 X Бела Пластика Електроника Проектот Кутија Делница Куќиште DIY 85 X50 X21mm НОВИОпис : Димензии (надворешно) :

Може да говор емитува операција, со гласовно известување функција Дванаесет убави хорда глас...

)Фото и ОписБезжичен приемник WPE8800 со ракапомош на далечински управувач, може да биде добро користи во б

Спецификација1.Рака и PC програмабилни USB id програмер.2.PLL или кристал, 137930 Mhz, POCSAG или Flex3.Сигнализација на

Алуминиум легура Инструмент школка електричен комплет кутија DIY 76x35x100mm НОВИСпецификации и параметриСт

Нови 3 РКА Машки 3 РКА Машки Аудио Кабел DVD AV Кабелот Од 1,5 M Тип : РКА Аудио / Видео Кабел Конектор : 3 X РКА ма

Алуминиумско куќиште електрични проектот случај PCB школка кутија 88 X38 X110mm DIYСпецификации и параметриСта

1pc НОВИ N Женски Џек да се BNC Женски Џек RF Coax Адаптер конвертор Директно Nickelplated трговија на големо

Водоотпорен Пластични Проектот Кутија Инструмент Куќиште 160x110x90mm(L*W*H) DIY НОВИОпис : Димензии (надворешно)

[email protected] 433 MHZ470.4KbpsGFSKИзлезна моќност20 / +27d BmПоставување од страна на софтверЧувствителност121d [email protected] 1 Натпреварот

Алуминиумско куќиште електрични проектот случај PCB школка кутија 88(3.46") X38(1.49") X110(4.33")mm DIYСпецификации и п

Ве молиме имајте предвид, тоа ќе трае 25 дена пред следење на информации може да се гледа онлајн...

Интелигентни дознаете бројот функција : кога увеселителен парк пејџер се полни, само притиснете го копч

Пластични Проектот Кутија Делница Куќиште Електронски случај DIY 92 X58 X32mm НОВИОпис : Димензии (надворешно)

4 или 8 линија англиски екранот, 3 зумирање на владата (на англиски јазик) Нашите безжична повикувајќи сис

Водоотпорен Пластични Проектот Кутија Инструмент Куќиште 160x110x90mm(L*W*H) DIY НОВИОпис : Димензии (надворешно)

Секоја мрежа има единствен network ID.7 d BmНоќна Струјаукр@ TTL нивоRF параметриФреквенција414.Детали За Произво

водоотпорен Пластични Проектот Кутија Инструмент Куќиште 120x120x90mm(L*W*H) DIY НОВИОпис : Димензии (надворешно)

Нови Пластични Електронски Проектот Сива Кутија Комплет Инструмент Куќиште 100x68x50mm DIY водоотпорен VEC27 PО

Бесплатен Превозот! ресторан гости увеселителен парк пејџер,безжични повикувајќи систем, гостин paging (п

Please wait...