0
clear
  • Нови Пристигнување Јагода Модели Едно парче Кученце Куче се Облекуваат Милениче Принцеза се Облекуваат Симпатична Миленичиња, Облека за Партијата и Leisure1Pcs Превоз?
  • -20%
  • -20%
Нови Пристигнување Јагода Модели Едно парче Кученце Куче се Облекуваат Милениче Принцеза се Облекуваат Симпатична Миленичиња, Облека за Партијата и Leisure1Pcs Превоз?

Нови Пристигнување Јагода Модели Едно парче Кученце Куче се Облекуваат Милениче Принцеза се Облекуваат Симпатична Миленичиња,

DEN 162.72
DEN 133.00

Достапност
Производот е достапен


Нови Пристигнување Јагода Модели Едно парче Кученце Куче се Облекуваат Милениче Принцеза се Облекуваат Симпатична Миленичиња, Облека за Партијата и Leisure1 Pcs Превозот
Карактеристики На Производот :
1. Оваа дами фустан со симпатична јагода модели се изработени од мек и удобен материјал, кој е перат и погоден за носене. На хармоника pleated здолниште hemline го прави оптимален избор за одмор и забава.
2. Тоа може да се спречи милениче болест, заболување на кожата, се задржи топло и да се направи косата чиста и мазна, која е погодна за куче на средината и во мали димензии, кити во лето и пролет.
Производ Параметар :
1. Производ големина : 1) XS : Должина на задниот дел : за 26 cm/ 10.24 инчи; Биста : околу 30 cm/ 11.81 инчи;
2) S : Должина на задниот дел : околу 30 cm/ 11.81 инчи; Биста : околу 35 cm/ 13.78 инчи;
3) M : Должина на задниот дел : околу 35 cm/ 13.78 инчи; Биста : околу 40 см/ 15.75 инчи;
4) L : Должина на задниот дел : околу 40 см/ 15.75 инчи; Биста : околу 45 см/ 17.72 инчи;. ( Белешки : Мерења, грешки од 1 - 3 cm се дозволени.)
2. Материјал : Памук мешавина
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 50 дена од плаќање(10 дена за странски магацин), ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.

Кон својствата

Големина:
XS, S, M, L
Тип:
Кучиња
Сезоната:
Пролет/Лето
Бренд Име:
GoldCister
Материјал:
100% Памук
Тип:
Кучиња
Dropshipping:
Поддршка
Потекло:
Кина
Погоден за:
Пет Кучиња
Материјал:
Памук мешавина
Features1:
кучето се облекуваат
Features2:
миленичиња облека
Features3:
Куче летен фустан
Features4:
куче краток облека
Features5:
домашно милениче летен фустан

Производи во категоријата

Нова Мода Романтична Колегиум Симпатична Куче се Облекуваат Кучето Кошула Удобен Sheap куче Облека Милен

Купи тоа сега beatiful Куче фустан,кошула домашно миленичеAnswer : ___________________________ Note : Pls големината вашето куче

Двоен процес , зголемување на отпорноста на абење на облека , за перење алишта со користење на свила ткае

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Желби,Доколку ви се допаѓа нашата про

Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек.купувачот ќе

Купи тоа сега beatiful Куче фустан,кошула домашно миленичеAnswer : ___________________________ Note : Pls големината вашето куче

pan Da Da Куче Фустани Куче Летна Облека Пролет Здолниште Мрежа Лето Костим ПроизводиФункција : 1.Полиестер

Големина Име : МЗабелешка : ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness / contrast

торба 3.55 / торба 4.37 / торба 3.52 / торба торба 2.63 / торба 2.71 / торба торбаЛето Симпатична Миленичиња Куче М

2, ве Молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.Ако вашето куче е меѓу големини или е поголем ку

27 / 21 CMМ 14.84 / 25 CML 16 Вашата цел адреси МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот

2018 Пролет и Лето Облека за домашни Миленичиња Куче се Облекуваат Принцеза Партија Свадба се Облекуваат

Види повеќе производи, ве молиме посетете ја нашата продавница : 100% СОСЕМА НОВ И ВИСОК КВАЛИТЕТ.Добар по

Необично Милениче Куче Здолништа Облечи Кутре Топло Bowknot Цвет Руно Облека Облека Протези100% Сосема Нов &

Така што остатокот може да се уверам во квалитетот на нашите производи.· Прилагодено Направи / OEM : Ние см

roduct големинаГолеминаC hest (cm)назад должина (cm)вратот обемот (cm)XS302021S352524М403027L453530XL504033Забелешка : големината

Така на квалитетот е загарантирана За ПревозотНајдобри БебеАко одберете бесплатен превозот опција, ва

Newtest пролет Разни домашни Миленичиња Куче, Мачка Облека Лето Bowknot Чипка Принцеза Здолниште Партија Туту

Answer : ___________________________ Note : Pls помогне да се провери големината пред да го купат големина : XXS : градите 2224 цм,

да може да се меша големинаГолемина : XS должина 25cm градите 26cm S должина 31cm градите 31cm M должина 33cm градите

Миленичиња Куче, Мачка Сјае Срцето Печати Чипка Туту Теди Облекуваат Принцеза Куче Фустани Убави Фуста

Спецификација : 100% Сосема Нов & Висок Квалитет QualityghМатеријал : Памук Мешавина + GrenadineБоја : како на сликат

да може да се меша бојата и големинатаТоа е рачни мерења на локации, може да биде 23cm грешка...

4,Назад должина не вклучува опашката Ако сакате да знаете повеќе за попуст, ве молиме да бидат слободни д

Кученце Куче Миленичиња Мрачно Bowknot Фустан, Костим Принцеза Фустан Од Чипка Pleated Lapel Мрачно Лак Здолништ

Please wait...