0
clear
  • 2017 Нова аудио на SD Картичката , се конвертира стар музика во дигитален mp3 зачувате во USB Диск или SFD ТФ-Картичка директно, Бесплатен превозот
  • -20%
  • -20%
2017 Нова аудио на SD Картичката , се конвертира стар музика во дигитален mp3 зачувате во USB Диск или SFD ТФ-Картичка директно, Бесплатен превозот

2017 Нова аудио на SD Картичката , се конвертира стар музика во дигитален mp3 зачувате во USB Диск или SFD ТФ-Картичка директно,

DEN 1583.52
DEN 1457.00

Достапност
Производот е достапен


2017 Нова аудио на SD Картичката , се конвертира стар музика во дигитален mp3 зачувате во USB Диск или SFD ТФ-Картичка директно, Бесплатен превозот
. Alipay, Запад Унија, TT, кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Ние не нудиме било локалните магнети. Ние брод на повеќето земји низ светот. Цел ќе биде предаден, и да излезе со 1-7 работен ден откако исплата е расчисти.
.Ние нудиме на објектот може да бесплатен превозот од Кина Пост-Mail или Хонгконг се Регистрирате Mail. Обично, тоа треба 15-25 работни дена на главна дестинација на светот.
.UPS-от, DHL, Fedex или ЕМС се исто така достапни по потврди со продавачот. Ние ќе го испрати на цел пакет во време, така што да се направи ќе ја добијат на време.Пред да го испратите, сите пакети ќе бидат проверени повторно за да се обезбеди нивната perfectibility. Обично, на олово-време е од 2 до 5 дена да се најголемите земји во светот.
.За да се избегне било обичај давачки прашање, Ние ќе го одбележи нашата пакет како "подароци" и се обидуваме се потрудиме да ви помогне ако има било особено барање, ве молиме да забележите кога ќе ги нарачате.За да се избегне било кој квалитет на проблемот, сите производи се во добар квалитет и под строга проверка пред да се испраќаат
.Сите стока гаранција за квалитет во 1month по купувачот примените и ние ќе обезбеди поправка на тоа слободни. На враќање превозот треба да се плати од страна на купувачот.
.Ве молиме контактирајте со нас прво кога ќе сакаат да се вратат. Мажите го направија дефекти не е гаранција.ве Молиме љубезно им помогне да се остави Позитивни повратни информации и ние ќе го прават истото за вас, ако ви се задоволи со достава на стока.
.Ве молиме слободно контактирајте со нас, прво, ако не се задоволи со стоката. ние ќе се потрудиме да се реши прашањето.
.Ако сте повторно продавачот кои сакаат купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас. Ние ќе ви дадат нашата конкурентна цена и услуга за вас.

Кон својствата

Тип:
Видео & ТВ Тјунер Картички
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
аудио фаќање картичка
Интерфејс Тип:
USB
Бренд Име:
Ezcap

Производи во категоријата

Здраво,Добредојдовте на Али Fanstore Electr Продавница Испорака : 1.Обично ќе брод предмети во рок од 3 работни д

Здраво,Добредојдовте на Али Fanstore Electr Продавница Испорака : 1.Обично ќе брод предмети во рок од 3 работни д

Здраво,Добредојдовте на Али Fanstore Electr Продавница Испорака : 1.Обично ќе брод предмети во рок од 3 работни д

EZCAP287 USB3.0 видео фотографирање од HDMI влез,1080 P 60 FPS, конвертирате HDMI видео да USB3.0 за windows mac, linux Бесплатен пре

Здраво,Добредојдовте на Али Fanstore Electr Продавница Испорака : 1.Обично ќе брод предмети во рок од 3 работни д

Здраво,Добредојдовте на Али Fanstore Electr Продавница Испорака : 1.Обично ќе брод предмети во рок од 3 работни д

Здраво,Добредојдовте на Али Fanstore Electr Продавница Испорака : 1.Обично ќе брод предмети во рок од 3 работни д

HDMI да USB3.0 играта фаќање картичка, 1080 P 60fps HDCP, конвертирате HDMI видео да USB3.0 за windows mac, linux Бесплатен превозо

1 Ако одговорот е да, тогаш ќе МОРА да exchange на вашиот сопствен biosот чип на мојот одбор, вашиот диск ќе рабо

Поддршка Vmix, ПРЕAnswer : ___________________________ Note : UD027 C поддршка win7 win8 win10 сега системот.тоа треба да се кандидира е

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина Сите големи кредитни

Димензија : 110 * 75 * 27 мм .Микрофон и Линија Во само може да се користи за компонентата за видео влез, не под

Здраво,Добредојдовте на Али Fanstore Electr Продавница Испорака : 1.Обично ќе брод предмети во рок од 3 работни д

Здраво,Добредојдовте на Али Fanstore Electr Продавница Испорака : 1.Обично ќе брод предмети во рок од 3 работни д

Поврзете повеќе картички на една машина 2 Видео излез поддршка до 1920x1200p60 во RGB24 4 Поддршка на светлината,

Здраво,Добредојдовте на Али Fanstore Electr Продавница Испорака : 1.Обично ќе брод предмети во рок од 3 работни д

•Ако објектот е неисправен по 3 месеци, тоа може да биде уште испратена назад за размена Општи пристигну

Здраво,Добредојдовте на Али Fanstore Electr Продавница Испорака : 1.Обично ќе брод предмети во рок од 3 работни д

За да се избегне било обичај давачки прашање, Ние ќе го одбележи нашата пакет како "подароци" и се обидув

Здраво,Добредојдовте на Али Fanstore Electr Продавница Испорака : 1.Обично ќе брод предмети во рок од 3 работни д

2017 нови Фати Уред USB, конвертирате било HDMI YPb Pr влез за HDMI USB директно без компјутер е потребно,1080 P Бесплат

Здраво,Добредојдовте на Али Fanstore Electr Продавница Испорака : 1.Обично ќе брод предмети во рок од 3 работни д

Ако biosот информации не е компатибилен со вашиот HDD, не постои начин да го прочитате HDD податоци...

Здраво,Добредојдовте на Али Fanstore Electr Продавница Испорака : 1.Обично ќе брод предмети во рок од 3 работни д

Please wait...