0
clear
  • За Портата NE522 СЕРИЈА Замена на ЛАПТОП 15.6 LCD LED Екран WXGA HD
  • -20%
  • -20%
За Портата NE522 СЕРИЈА Замена на ЛАПТОП 15.6 LCD LED Екран WXGA HD

За Портата NE522 СЕРИЈА Замена на ЛАПТОП 15.6 LCD LED Екран WXGA HD

DEN 2395.20

Достапност
Производот е достапен

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Ние може да потрае подолго време за подготовка на големи количество наредби и ние ќе ве известиме на specifictime потребно.За Портата NE522 СЕРИЈА Замена на ЛАПТОП 15.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе им обезбеди најдобри serive. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
За Испраќање Време 1.За голема количина цел,ве молиме контактирајте со нас за да ја проверите акции пред да се направи исплата. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ .
За Повратни Информации 1. Ние го задржуваме правото да брод КОМПАТИБИЛЕН екрани (дел # не може да биде иста, но 100% компатибилност е загарантирана)
4. од 1 до 5 мртви пиксели)
***Со купување ќе мора целосно да се признае и прифати состојба погоре***
СПЕЦИФИКАЦИИ
Осветлување Светилка : LED (НЕ CCFL)
Дијагонала Големина На Екран : 15. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ние само брод да се потврди цел адреси. И сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако заменетата не е достапно, тогаш на враќање ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање. Нашата цел е задоволството на клиентите! 6. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со сите 5 Ѕвезди за Предмети, и ако ви помогне да покажам некои слики на објектите што сте ги примиле во добра состојба како референца за други клиенти, тогаш можете да не контактирате за да побарате за некоја забава со слики од екранот на позитивни повратни информации со фотографии.За било која причина не сте задоволни со предмети, ние accpet се враќа и размена во рок од 7 дена откако ќе го добиете вашиот објект и ќе се преземат за враќање превозот цена, ние ќе обработиме вашето враќање барање во рок од 2-7 дена по што се добива врати објектот. LCD Екраните се произведени под ISO 13406-2 и ISO 9241 Класа 1 стандарди, што значи тие не се смета за неисправен ако тие имаат повеќе пиксели прашања (Max.Ние ќе испраќање на вашите нарачки побрзо откако ќе добиете потврда на уплатата од Aliexpress. од 1 до 5 мртви пиксели (како на ISO Норми)
За Плаќање 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.6" LCD LED Екран WXGA HD
!!! ВАЖНО !!! МОРА ДА ГИ ПРОЧИТАТЕ ПРЕД КУПУВАЊЕ!!!
1. За да се избегнат вообичаени грешки, ве молиме да одговараат на вашите оригинални екран со слика & опис имаме предвидени во овој оглас
2. Во текот на Кинески државни празници, ние може да се прошири на превозот време специјално 2.

Кон својствата

Бренд Име:
PZAscreen
Компатибилен Бренд:
ПОРТАЛ
Примена:
Лаптоп
Компонента Тип:
лаптоп со екран замена
Max. Резолуција:
1366 x 768 HD
Големина На Екранот:
15.6
Дисплеј Технологија:
LED LCD
Земја/Регион на Производство:
Кина

Производи во категоријата

Бренд 14.1" Лаптоп Тенок LCD Замена на Екранот За Acer Стремат 2403 2420 2423 2424 или целосно компатибилни модел Голе

ЗАБЕЛЕШКА : Пред да се нареди , во случај на било грешка & проблеми во нашиот бизнис , ве молиме mail нас како

SANITER N173 HGEE11 B173 HTN01.1 17.3 инчен лаптоп екранотПЛАЌАЊЕ Прифаќаме само Aliexpress платформа за плаќање, Ако имате

ЗАБЕЛЕШКА : Пред да се нареди , во случај на било грешка & проблеми во нашиот бизнис , ве молиме mail нас како

Не се инсталира статични кеси на нечистотија во прашина ќе внесете позадинско осветлување црни дамки.(П

(Освен некои земји и APO / FPO) 2 Ве молиме проверете тип на осветлување(LED или 1 CCFL, 2 CCFL)За Плаќање 1) да ја приф

2 GHz Core м3 (М37 Y32) Средината на 2017 20170605 MB Ретината 12 A1534 (EMC 3099) MNYG2 LL / A* Mac Book "Core i5" 1.

Ние може да потрае подолго време за подготовка на големи количество наредби и ние ќе ве известиме на одр

ИМЕ на ГОЛЕМИНА на МОДЕЛ EMC ЦЕЛ# ПРОЦЕСОР Крајот на 2013 20131022 MB Про Ретината 15.820 работни дена( Европски, не в

Гаранција / По Продажба На Услуги1 Ние се потпираме на нашата репутација и задоволството на клиентите за

Опис Состојба НА+ НОВ Дел број LP133 WF2 SPA1(или замена модел: LP133 WF2 SPA1 B133 HAN02.Alipay е perferred и безбедност2.Пакетот

LCD со екран на допир за Леново Јога 11 S B116 XAT02.0 LP116 WD2 SLB1 со екран на допир панел за Леново Ultrabook јога 11 S слик

Хонгконг Пост Воздух Mail : Тоа обично трае 1230 работни денови , Бразил ќеможеби трае повеќе денови за да се

Лаптоп со LCD Екран Модел B173 RW01 V 3 N173 FGEL23 LP173 WD1TLN2 LTN173 KT01 40pin LCD Панел 1600900 или целосно компатибилни модел Гол

B125 XW02 LP125 WH1 LTN125 AT02 ПЛАЌАЊЕ Прифаќаме само Aliexpress платформа за плаќање, Ако имате било каков проблем во вр

•3>Send горенаведените информации на нашата email и ние ќе одговор во рок од 24 часа за брзо и правото да се сп

Големина на екранот : 12.5"Applicaiton : За Lenovo Think Pad Yoga260Резолуција : 1920*1080 / 1366*768Lcd екран модел : N125 HCEGN1 / B125 HAN02.2(1920*

НОВА за ЛЕНОВО ЈОГА 3 14" (80 JH) LCD Екран на Допир Собранието + Рамка 1920 X1080 сликата е за повикување само, самит

ЗАБЕЛЕШКА : Пред да се нареди , во случај на било грешка & проблеми во нашиот бизнис , ве молиме mail нас како

Пакување : Antistatic торба и кутијаСекое парче е тестиран строго пред превозот!ВажноСпецифични модели на ла

Не се инсталира статични кеси на нечистотија во прашина ќе внесете позадинско осветлување црни дамки.

Состојба : НоваКомпатибилен модел : За Toshiba Satellite Радиус P55 WC L55 WC серија лаптопПлаќање и испорака1.Ние при

Ве молиме проверете Податоци конектор (14pin, 20pin, 30pin(S M L) ,40pin(S,M,L), 50pin 60pin ) и позиција4 Ве молиме проверете ги

Ние може да потрае подолго време за подготовка на големи количество наредби и ние ќе ви овозможи да знаа

Заштитени со складирање, производ за заштита е околу 90 % новиИспоракаОбично ние ќе подготви и ќе брод ва

НЕ постојат Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена...

Големина на екранот : 13.3"Applicaiton : За HP Павилјон 13s003nfКабел конектор : 30 PINLcd екран : LP133 WH2.SPB2Тип на производ : l

6 N156 B6L03 N156 B6L04 LTN156 AT14 LTN156 AT26 LTN156 AT15 и така натаму ) ќе испрати компатибилен модел врз основа на инвентар...

ЗАБЕЛЕШКА : Пред да се нареди , во случај на било грешка & проблеми во нашиот бизнис , ве молиме mail нас како

Please wait...