0
clear
  • 50*145cm 4 начини водат Поврзана ткаенина риба скали за Ткиво Детска Постелнина домашен текстил за Шиење Tilda Кукла,c1993
  • -20%
  • -20%
50*145cm 4 начини водат Поврзана ткаенина риба скали за Ткиво Детска Постелнина домашен текстил за Шиење Tilda Кукла,c1993

50*145cm 4 начини водат Поврзана ткаенина риба скали за Ткиво Детска Постелнина домашен текстил за Шиење Tilda Кукла,c1993

DEN 312.96

Достапност
Производот е достапен

Се препорачува :
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ПРИЛАГОДЕНО НА ВАШИТЕ СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ, НАЈДОБРО Е MOQ И ЦЕНА ЗА ПАНДЕЛКА .СМОЛА. FARIC.. PLS КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС ЗА ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ, БЛАГОДАРЕНИЕ 1. Материјал : види наслов remrked 2.Големина : ве Молиме погледнете го и насловот (намалување од страна на рака, за грешка +-3cm) 3. Боја : бои, како слика покажува . 4. Ве молиме Имајте во предвид : Ткаенина над 10 метри, може да дојде во повеќе прекини. 5. Карактеристики : Еко-пријателски отпечатоци меки и удобни Погоден за торба, паричник, чанта, бебе облека и многу други шиење занаети. Answer : ___________________________ Note : Сите ткаенини се скрати со рака. Објектот може да ја напушти суровини раб, и може да се 1-2cm отстапување постои. Поради разликите во компјутерски монитори, вистинските бои може да се разликува малку од оние што се прикажани.
Бидејќи на некои ткаенини matterial е газа, па тоа е лесно да се збрчкана и можеби некои сјај ќе падне, ве молиме да се разбере, thx Рака-сечење, половина метри од ткаенина што многумина го 1-3 см грешка, бидејќи тоа е прирачник за мерење, ве молам, прости ми, ви благодарам. Ако купувате 2 или многу повеќе, ние континуирано ќе ви даде. За прилог Пример на сликата. ширина 145cm,различни ткаенини ширина можеби различни , Конечна ширина големина Види наслов или се забележани во секој дизајн. 50*145cm за 1 buc 100*145cm за 2 компјутери 150*145cm за 3pcs ...ширина 145cm нема промена

Кон својствата

Плетени Тип:
Искриват
Бренд Име:
Дејвид додатоци
Стил:
Обична
Тип:
brocade ткаенина
Техника:
Ткаени
Ширина:
20inch*58inch 50*145cm
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Функција:
Еко-Пријателски
Шема:
Печатени
Nonwoven Техника:
Ламинат
Материјал:
4 начини водат ткаенина сплетам
Шема:
Види Слика
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Производи во категоријата

Следи за да Добиете Подарок"Ве молиме следете мојата продавница Така што ќе добиете 1 метар рачно израбо

Никел бакар shilding проводници ткаенина користи за индустрии на висока фреквенција електромагнетна радиј

Толку Убаво Квалитет 5 боја цветаат peony цвет DIY платно памучна ткаенина пакет Име на Производ : СП256 Толку

Zakka Лен 50cm*140cm Дама Мачка & Цвет Печатени Лен Памучна Ткаенина Масти Квартал Пакет Гроздобер Quilting Комбина

Основни Информации Дебелина, индекс : | тенка | Многу тенки | умерено | Малку дебела | дебела Еластична инд

148cmMeterial : Rayon / Полиестерпогоден за : Троседот,Перница,Перница, табела облека,чаир подлога,DIY,doys облека,тор

Материјал : 100% Памук Пакување : Микс на 6 парчиња на различни дизајни на ткаенина колекција како слика се

метар метар метарДеноминирани единица : Дел за 145cm (ширина) * 100cm (долго)Доколку купите повеќе од 2 парчиња

Материјал : 100% памук Пакување : Микс на 4 парчиња на различни дизајни на ткаенина колекција како слика се

RFID блокирање ткаенина 100% сребро ткаенина Анти Зрачење материјалМоделKSILVER1#Ширина150cmТежина90g / метриМате

Функција : Содржина : 100% берберски руно Ширина : 60" Широк / 150cm куп : 9cm куп Големина : 60"*19.56" / 150*50cm Еден компј

Превозот Забелешка : 1) мало боја разлика може да постои поради светла, камера и различни прилагодувања н

За царинење: Ако стоката на купувачот ги локалните обичаи притвор, купувачи во време треба да се одгово

Пинк Девојка & Печат ПреСече Zakka Памук, Лен Ватенка Ткаенина Масти Квартал Ткиво Пакет, Најдобро Одговар

Трговија На Големо Еластична 100% Сребрени Влакна Emi Rf Shield Проводници ТкаенинаМоделYSILVER 9#Состав100% сребре

145cm широк,370g тежат по метар,цената за 1 метар,ќе добиете континуирани парче доколку купите повеќе од 1 мет

00 / многуметри / многуТешка свила облека mulberry свила ткаенини широк 140cm ширина свила печатење на ткаенин

Црн екран на Допир ткаенина проводници strecth ткаенина за екранот на допир, ракавици Карактеристики : Моде

50cm*50cm 5pcs Прекрасен Цвет Печатени 100% памук комбинација ткаенина quilting текстилни масти квартал крпа матер

Супер Меки Кратка Коса 0.51.5 mm Руно Ткаенина Сомот Микрофибер Velboa за DIY Комбинација Играчка Троседот Перн

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 Answer : ___________________________ Note : (1)Сите ткаенини и филц се скрати со рака Постои суровини работ,

БЛОК EMF EMI 100% сребрени влакна Електромагнетни употреба ткаенина за анти RF Костим и Капа YSILVER81#20170808Нега : М

Ширина 285cm Проводници Antistatic ткаенина памук Користите за остварување на кревет листови облекаКарактери

Please wait...