0
clear
  • 3.5 g долговечност озонската генератор напојување (220V) стерилизација прочистување на воздухот озонската
  • -20%
  • -20%
3.5 g долговечност озонската генератор напојување (220V) стерилизација прочистување на воздухот озонската

3.5 g долговечност озонската генератор напојување (220V) стерилизација прочистување на воздухот озонската

DEN 959.52

Достапност
Производот е достапен


3.5 g долговечност озонската генератор напојување (220 V) стерилизација прочистување на воздухот озонската
Спецификација На Производот :
Моќ Големина : 145 * 58
Влезен напон : 220v / 110v / 12v
Излезен напон : 5kv
Работна сила : 95w
Оперативен фреквенција : 16khz
Предмет :
Погоден за домаќинство за прочистување вода опрема , Прочистувач на Воздух , Sterilizer , Кислород Бар , Одвлажнување , Фрижидер , Фармацевт , апарати за Домаќинство , итн.
Употреба :
Прво, кога овој озонската генератор воздух, дезинфекција бактерии , вентилаторот за ладење мора да биде инсталиран при користење на озонската стерилизација, не - кадрите за работа и работа во повисока концентрација на озон на животната средина, употреба на висок ризик , не исплакнете опрема ; по работењето за малку време да се употреба на алкохол да ја исчисти прашината на озонската -чип , со цел да се обезбеди нормална озонската генерирање на озонската.
Второ, кога овој озонската генератор за третман на вода дезинфекција бактерии , да се озонската парче заедно во запечатен , со помош на пумпа стп Црево поврзани на озонската парчиња запечатени заедно, во стп Црево во дезинфекција на водата . Се сеќавам на употреба на озонската вода не може да го часовникот назад за да го запечати заедно, оштетувањето на озонската чип и моќ .

Кон својствата

Бренд Име:
Бери Век
Број На Модел На:
ТМ-9888
DIY Материјали:
Електрични

Производи во категоријата

Материјал : Пластика и МеталБоја : Црна и ЦрвенаЗа продажба е сосема нов метар клип сонда за SMD компонент

Опис на производот : 1, Itmes : Алуминиумска кутија2, боја : Црна Песок3, големина : 159x35x170mm4, Материјал : алумини

Големина на табела (Само кликнете удар големина, ако е потребно) 1.Алумина брод 60x30x15mm полукружна, 2.лакфор

Материјал : Пластични и Метални Боја : Црна и Црвена за продажба е сосема нов метар клип сонда за SMD компо

635nm 650nm 808nm 980nm Ласерски Диоди Возачот Одбор се Вози 5 V Снабдување 50на 300maКарактеристики : Напон : 5 VАктуелн

Во 99% алуминиум crucible за топење метал, лабораториски анализи Карактеристики : crucible е направен од алуминиу

start Isv Module Wrap7349end Isv Module Wrap7349start Isv Module Wrap7259end Isv Module Wrap7259start Isv Module Wrap7157end Isv Module Wrap7157Кружни dia75x27mm 99.5%Al2 O3 Висок

100% Нови и оригинални ENC14Т24 Autonics Ролери пораст на ротари енкодерПроизведено во КИНА Тркала тип ENC серија,

Aide Tek teat води за multimeter две алигатор клипови со отстранлив изолатор остри Нерѓосувачки Челик Игла Падна С

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продав

Моќ Кабел За Податоци За Trimble 5700 5800 R6 R7 R8RS232 интерфејсДруга страна : големина на FCI 0 0, 7 ПИНСКИ , и DC моќност

Мини Призма за leica ADS102 За КомпанијатаНие сме специјализирани во производството и маркетингот на компан

YGCFS правец на сензор предавателот чаши anemometer стандард 5 V напојување пулсот сигнал излезВовед : YGCFSWind брз

GPS адаптер за leica 1 buc За КомпанијатаНие сме специјализирани во производството и маркетингот на компаниј

Таа поддржува LVDS сигнал со различни резолуција на ликвидност (60 Hz, 120 Hz и 240 Hz) на еден или двоен заштитени

Фабрикувани thermocouple е висока прецизност, мала грешка, стабилни перформанси За висока температура thermocouple

Во софтверскиот дел и ESP8266 целосно компатибилни со ESP8266 развој искуство, софтверот дел од лесна транспла

39" Вкупна Висина : 35mm / 1 Па се чувствуваат слободни да контакт Ние нема да му ја надомести на враќање прев

start Isv Module Wrap12140end Isv Module Wrap1214013.56 MHz 2.53.6 V RFID Читач Писател Модул SPI Интерфејс IC Card RF СензорОпис : 1.Оперативен

Фабрика цена 99% Корунд метал кастинг crucible за Лабораториски експеримент Карактеристики : crucible е направен

Метал m25x0.75 за да M27 X0.75 микроскоп адаптер Материјал : алуминиум Женски : m25x0.75 Машки : M27 X0.75 Вклучуваат : Еде

Големина на табела (Само кликнете удар големина, ако е потребно) 1.Алумина брод 60x30x15mm полукружна, 2.лакфор

Thermocouple КТип На СондаТемпературата опсег : 58 да 1292°F (50°C до 700°C)Нерѓосувачки челик сондаСондата должина :

HW0001203Спецификација : Бренд новиБоја : црна + црвенаКабел должина : околу.750mm1000 V 10 AВисок квалитет на кабел,

Метал Високи професионални точноста arcylic меур ниво,Висока транс родител инструментБренд нови : 100% НОВИ.

Please wait...