0
clear
  • 2017 SUS 304 од не ' рѓосувачки челик Една крпа бар плоштад крпа rack во бањата ѕид монтирани крпа носителот Бесплатен превозот
  • -20%
  • -20%
2017 SUS 304 од не ' рѓосувачки челик Една крпа бар плоштад крпа rack во бањата ѕид монтирани крпа носителот Бесплатен превозот

2017 SUS 304 од не ' рѓосувачки челик Една крпа бар плоштад крпа rack во бањата ѕид монтирани крпа носителот Бесплатен превозот

DEN 2262.72
DEN 1584.00

Достапност
Производот е достапен

Нарачки ќе бидат обработени во рамките на 24-48hours на плаќање проверка.Ние поддршка dropshipping и трговија на големо.За нашите клиенти од Бразил : Ако изберете било couriers,ве молиме оставете го вашиот даночен број, така што осигурајте се дека вашиот испорака без проблеми.Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од Два работни дена.Ние ќе се постави сопствени вредност на толку ниско што можеме за да се избегнат даноците проблеми.Ако не можете да го добиете вашиот пакет во рамките на 30days.Ние Брод на Светот.Пред купување,ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.Враќање превозот надомест треба да се плати од страна на Купувачот.
Опис :
Тип на Нерѓосувачки челик една крпа бар плоштад крпа rack во бањата ѕид монтирани крпа носителот бања прибор
Модерниот Стил
Заврши Полски
боја Јасно
Materiak 304 од не ' рѓосувачки челик
Монтирање На Ѕид Монтирани
Нето Тежина (kg) 1.Ние би можеле да се одбележи пакет како ПОДАРОК и тврдат пониска цена за вас.12 месеци Производителот,Купи со доверба!
2.
Пари само ќе биде објавен за нас откако ќе се потврди на испорака.
Политика На Враќање
1.678 kg /Пакет
Димензии : 60cm x7cm x3cm (23.
Answer : ___________________________ Note : кога се направи исплата користење Зачувам,парите се депонирани сигурно во вашата сметка.
Гаранција Информации
1.
Давачки Политика :
1. ОСВЕН НЕКОИ ОДДАЛЕЧЕНИ ОБЛАСТИ.
Плаќања мора да се заврши во рок од 3 дневна.Ние може да ви испрати на производ слики откако ќе се направи исплата.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Плаќање
1.Увозни давачки,даноци и давачки кои се incurr не се вклучени во точка цена или превозот цена.Купувачите ги сноси сите одговорности за сите дополнителни трошоци настанати(Ако има)
4.0 kg
Пакување Детали
Единица Тип : парче
Пакет Тежина : 0. по пратката,ве молиме контактирајте со нас.Или не,ве молам, точно пред исплата.2 во)
Нашите Услуги
1.
Тоа е невозможно да се решат проблемите, ако ние не знаеме за нив!
3.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Ако треба во трговијата на мало пакување,ве молиме контактирајте со нас и да платат за екстра дел за пакетот!
Испорака Детали
1.Плаќањето мора да се изврши во рамките на 3 дневна цел.Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно.Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот,ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС одеднаш!
3.Ако не добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно ја вашата порака до нашите Trademanager.
Ние обично продаваме нашите производи без промет на мало со лекови пакет,ве молиме имајте во предвид тоа пред да го купат.Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период во оригинално пакување.

Кон својствата

Тип:
Крпа Барови
Површина По Завршувањето:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
Nolimas
Должина:
60cm
Број на Барови:
Една Крпа Барови
Број На Модел На:
N серија крпа бар
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
еден барови
боја:
Јасно
Стил:
Fasion
Површина По Завршувањето:
Огледало Површина

Производи во категоријата

Нерѓосувачки Челик бања еднокреветни / двокреветни крпа барови, Ѕид виси крпа рек полица, Мода крпа баро

Превозот Ние ќе ја испрати својата точка во 25 дена по вашата исплата Велика Британија | сад | Австралија |

Карактеристики : Може да се виси во кабинетот партиција плоча или над кабинет вратата или месеци под каб

· Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Ако имат

Пакет содржи1 : 1 x подвижен Крпа бар2 : Некои Инсталирање Делови3 : Пакет Тежина : 0 Ние ќе трага на вашата це

Fapully Ѕид Монтирани Златна Бања Двојно Крпа Бар Бања Прибор Крпа ЗакачалкаОпис на производот Должина за

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално п

Чекор 3) се Врати ставки за да ни со следење на број,Ние ќе рефундирање на дека по приемот на објектот во п

9%20%Целосна Наплата / БразилСингапур ПостИспорака Го Оценувате0%0%7 Ако поради некоја причина не сте задов

Бања ПриборДвојно Крпа бар, Крпа Носителот, Крпа железничкиМатеријал : S# Нерѓосувачки ЧеликМодел бр...

Луксузна Бакар бања прибор злато заврши крпа бар стаклена полица тоалет четка носители ѕид бања хардве

Функција : Имаат поблиски се погледне во него, но малкумина quirks.Неверојатно што вредноста за пари и наши

Крпа Барови Месинг Кристал Златна Ѕид монтирани Една Крпа Бар Носителот Луксузни Крпа Рек Бар, тоалет т

Бања ПриборКрпа бар, Крпа Носителот, Крпа железничкиМатеријал : Цврсти МесингМодел бр : YT10396Големина : ни

modname=ckeditorФункција : Деликатна шема врежан, стабилна Круг база, мултифункционални, удобен, практичен и со

Ние обично продаваме нашите производи без промет на мало со лекови пакет,ве молиме имајте во предвид то

modname=ckeditorФункција : Leyden е Кристално Серија едноставен, но не и едноставна .Хуманизмот дизајн, полирање на

Античкиот масло протри бронза бања пешкир барови црна, Месинг Тоалет ѕид виси крпа рек гроздобер, Бакар

Плаќања мора да се заврши во рок од 3 дневна.Плаќањето мора да се изврши во рамките на 3 дневна цел.Купува

Моден 2~4 род бања пешкир барови ротира, Простор Алуминиум крпа род полица тоалет, Ѕид монтирани кујна ви

Please wait...