0
clear
  • 10pcs трговија на големо УВ мастило амортизерите за Epson DX7 Печатач главата За Epson b300 b500 b310 b510 принтери за мастило цевка 3*4mm
  • -20%
  • -20%
10pcs трговија на големо УВ мастило амортизерите за Epson DX7 Печатач главата За Epson b300 b500 b310 b510 принтери за мастило цевка 3*4mm

10pcs трговија на големо УВ мастило амортизерите за Epson DX7 Печатач главата За Epson b300 b500 b310 b510 принтери за мастило

DEN 1368.00
DEN 1300.00

Достапност
Производот е достапен


10pcs трговија на големо УВ мастило амортизерите за Epson DX7 Печатач главата За Epson b300 b500 b310 b510 принтери за мастило цевка 3*4mm
Печатач УВ Амортизерите
Оваа амортизерите со M7 Конектор : За 4mm x 3мм мастило цевка .
Компатибилна со следниве модели :
За EPSON B-300 УВ инк-џет Печатач
За EPSON B-310 УВ инк-џет Печатач
За EPSON B-500 УВ инк-џет Печатач
За EPSON B-510 УВ инк-џет Печатач
Drukarek Wielkoformatowych :
УВ Xenons
УВ Titanjet
УВ Хумор-Боја
УВ Lecai
УВ Небото-Боја
УВ Smart
УВ MUTOH
УВ Tao Tech
Ве молиме имајте на ум : Овој амортизерите има 2 вида Конектор : M7 и M6
M7 за 4 MMX3 MM Мастило цевка , M6 за 3мм x 2mm мастило tuble .
Овој линк за M7 конектор тип , ако треба M6 тип , само да ни оставите порака, кога ќе го поставите цел .
Амортизерите Слика :

Кон својствата

Број На Модел На:
УВ амортизерите со M7 конектор
Бренд Име:
TOPINKJET
Тип:
Други
Име на производ:
ув амортизерите
Погоден за:
За Epson b300 b500 b310 b510 принтери
M7 конектор:
4*3мм
1 многу:
10pcs
Точка име :
УВ амортизерите за Epson b300 b500 b310 b510 принтери

Производи во категоријата

Од минатата година, се изучува и произведени тројно екструдер принтери.Добредојдовте на Creat BotHenan Suwei Еле

Vilaxh RL10542 Пикап Ролери За 1320 P2015 2727 2300 2200 2420 2300 Печатач RL10540 RB22891Пакетот Вклучува : 1 Set Превземање на РолериП

Производи Вклучуваат : 1x AC Адаптер за ПолначПогодна За печатење Модел : AC Влез : 100 V240 V~5060 HZ Излез : 24 V 2 A На

Стави коло одбор за контрола & вкупната енергија и моќ на тема plug структура посебна Сите челик двојно stavi

Плаќање : Ќе го прифатат плаќање и преку ЗачувамПревозот : Ќе брод од страна според вашиот избор, но неко

Attentio nВе Молиме Порака Што е вашиот печатач модел ? Стандардната превозот на производот модел е за HP 3700.П

Опис : Име на производ : Тапан Чистење на НожотСе користи за : 1015 / 1018 / 1018 D / 220 / 270 / 1312 / 1502 за Gestetner 1802 за Ge

1pcs Хартија пикап Ролери за Kyocera FS1016 FS720 FS820 FS920 FS1000 FS1010 FS1020 FS1030 FS1018 FS1116 FS1118 KM1820 KM1500

2 парчиња / многу A0 G6714300 Idler Опрема За Коника Minolta 1200 P 1200 1051 951 1250 1052 1250 P Регистрација Опрема / долниот 20 TБре

Attentio nВе Молиме Порака Што е вашиот печатач модел ? Стандардната превозот на производот модел е за HP P4014.П

Attentio nВе Молиме Порака Што е вашиот печатач модел ? Стандардната превозот на производот модел е за HP 2550.П

Меѓународни купувачот ќе биде одговорен за било можно обичај, должност, или брокерски провизии,особено

Attentio nВе Молиме Порака Што е вашиот печатач модел ? Стандардната превозот на производот модел е за HP M552.П

Оригиналниот FA04000 FA04010 глава за печатење печати ја главата за Epson L300 L301 L303 L353 L351 L335 XP302 XP401 L110 L111 L211 Печатач

(Освен некои земји и APO / FPO) 2 Вие се согласувате да ги сите горенаведени политики по нарачување на aliexpress!

опис на производотБесплатен превозот !!Дигитален печатач crystaljet phaeton infinit растворувач плотер принтер inkш

Висок квалитет A0962060 Полнење Решетката Решетката за Aficio 1060 1075 2075 ПРАТЕНИК 9001 9002 7501 7002 7502 Полнење МрежаПак

Пребарување делови Експрес : Кина е една од најпознатите зрел пазар во зборот, тоа може да ги исполни пов

Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход Ако компатибилни објект е н

Така на производот сликата ќе видите сега е само за референца,можеби пакување или на производот боја е н

Ние гарантираме за да се направи истото за вас 3) ПОНЕКОГАШ ПАКЕТ ЌЕ БИДЕ БЛОКИРАН ОД СТРАНА НА ПРИЛАГОДЕ

Опис : Име на производ : Пренос на Ролери Черупка БушСе користи за : Samsung CLP300, CLP310, CLP315, CLP350 N, CLX2160, CLX2160 N, CLX3160

Опис На Производот * 1.Високо квалитет и пониска цена; * 2 Убав и силен пакување; 3 Конкурентна цена; 4...

Компатибилен нови инвеститорот магнетни ролери имајќи за Ricoh AF1075 AF2075 MP9001 MP8001 MP8000 MP7500 MP9002 MP7001 MP8002A06530802 по

4 парчиња За Epson 5113 главата кабел 16pins 40cm / Xuli Smartcolor Niprint Поларните Титанџет Неботобоја еко растворувач / UV

Објектот Спецификации : 360 LPI Ecoder ЛентаДолжина : 5 метри ;Ширина : 20 мм ;Дебелина : 0.67 mmза HEDS #9200 / 9740#150 / 9780#G5

Please wait...