0
clear
  • 7.2 V 1600MAH АА *6 Ni-МЗ Батерија наплаќа Батеријата за Играчки Извор на Енергија со Држачи за Слободни
  • -20%
  • -20%
7.2 V 1600MAH АА *6 Ni-МЗ Батерија наплаќа Батеријата за Играчки Извор на Енергија со Држачи за Слободни

7.2 V 1600MAH АА *6 Ni-МЗ Батерија наплаќа Батеријата за Играчки Извор на Енергија со Држачи за Слободни

DEN 7671.36

Достапност
Производот е достапен


На Одделение 7.2 V 1600 MAH АА*6 Ni-МЗ Батерија на Пакети за Играчки Камери Игра Играчи на Моќ Банка
ВНИМАНИЕ!!!
Ве молиме оставете порака или да ми кажете го приклучокот (A,B,C,D,E,F,G) и батеријата форма (M,X,H) кои што сакате,или ние ќе ги испрати "СМ(А)" plug и " X " shap,ви благодариме!!!
Примерокот фотографии(РЕАЛНИ СЛИКИ) :

Кон својствата

боја:
Облик H, Облик X, Форма M
Поставете Тип:
Само Батерии
Број На Модел На:
7.2 V
Батеријата Број:
10 парчиња
Замена На Батеријата:
Yes
Пакет:
Пакет 1
Бренд Име:
SJZPFTC
Тип:
NI-МЗ
Големина:
45*30*50MM
Номиналниот Капацитет:
1600mAh
Примена:
Играчки,камери,игра играчите,моќ банка,итн.
Тежина:
About 90g
Циклус на животот:
Повеќе од 700 пати
Батерија:
Yes
ЗГЛОБОВИТЕ:
Како show(ве молиме изберете)
Батерии:
АА*6, NI-МЗ, 1600MAH батерии
Универзална:
Yes
батеријата форма:
Како show(ве молиме изберете)
Сертификат:
CE,RoHS,PSE
Пакување На Содржина:
10 батерии,1 полнач 1 DIY приклучокот.

Производи во категоријата

ELEOPTION 14.4 V 3500m Ah Батеријата за САМБА XR210 XR201 C Р Правосмукалка NS3000 D03 X3 YXNiМЗ022144 За САМБА Clean Touch KlarsКарактерис

Опис На ПроизводотСпецификација : 2 X Vari Core Нови Оригинални 18650 NCR18650 B Батерија Liion батерија 3400m Ah Бесплате

Спецификација : Нови Заштитени Оригинална батерија 18650 3200 m Ah NCR18650 B со ПХБ 3.7 V Бесплатен превозотНоминал

Eleoption NiМЗ Батеријата За i Robot Braava 320 321 / Нане 4200 4205 Кат Почиста Робот 4408927 Опис : 1.Оваа батеријата е целосно

ДОЛАРИ 18.00 29.50 Спецификација : Нови Заштитени Оригинална батерија 18650 3200 m Ah NCR18650 B со ПХБ 3.7 V Бесплатен пре

За Motorola Interphone Батеријата NNTN4496 / 4851 CP150 / 200 / 040 PR400 EP450 двонасочна Радио Батеријата 7.2 V 1600m Ah NIМЗ ЦрнаФункциј

Литиум полимер Liion Батеријата Банка Примена : 1 комуникација : мобилен телефон, веб телефон, interphone, Bluetooth с

Здраво, ако не може да се најде во една продавница во потрага за батеријата големина сакате,Ве молам кон

Здраво, ако не може да се најде во една продавница во потрага за батеријата големина сакате,Ве молам кон

0 часа (Уп.2 V,тогаш CV(константен напон 4.7 V4Номиналниот капацитет4 250mah 0.Оваа батерија е екстра долг живот з

Чувајте ја батеријата на ладно, суво место Не им дозволувајте на стариот батеријата или половина на бат

20pcs / Многу Doublepow ДПAAA1100m Ah 1.2 V АА NiМЗ батерија во Реалните Висок Капацитет на 1100m Ah на Батерија на Мобилен Б

При првата употреба на нови батерии или долгорочна употреба по складирање, пред употребата треба да се

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеИзградена во PCB за полнење ,испуштањ

Литиум полимер Liion Батеријата Банка Апликација1.Телекомуникациски : мобилен телефон, веб телефон, interphone,

Трговија на големо Фабрика директни продажби 2 парчиња KENTLI 1.5 v AA PK5 2800m Wh Батерија Liполимер Литиум батери

Опис На ПроизводотСпецификација : Заштитени 100% Нови Оригинални 18650 ICR1865026 FM 2600m Ah Liion 3.7 v Батерија Со ПХБ Б

KENTLI 2 парчиња / многу Стабилен напон 3000m Wh АА батерии 1.5 V батерија на литиум полимер батерија за камерата

Литиум полимер Liion Батеријата Банка Примена : 1 комуникација : мобилен телефон, веб телефон, interphone, Bluetooth с

ELEOPTION 14.4 V 3000m Ah 3.0 Ах NiМЗ Батерија Правосмукалка Батеријата За Samsung NAVIBOT VCR8875 14.4 VoltОпис : Votlage : 14.4 V.Капаците

Бренд Име : BTY БрендТип : Длабоко Циклус NiМЗ БатеријаБатерија на Модел : НУМЗ Батеријата, отпор 25ΩНоминал

4 во Пакет Големина : 4 инаку, превозот цена не се враќа, купувачите треба голи враќањето на трошоците и ни

Please wait...