0
clear
  • ДВОЕН-Р Принцезата Дијана Вилијам 7.02 кт Создадени скапоцен камен Рубин Ангажман 925 Sterling Silver Прстени Везови
  • -20%
  • -20%
ДВОЕН-Р Принцезата Дијана Вилијам 7.02 кт Создадени скапоцен камен Рубин Ангажман 925 Sterling Silver Прстени Везови

ДВОЕН-Р Принцезата Дијана Вилијам 7.02 кт Создадени скапоцен камен Рубин Ангажман 925 Sterling Silver Прстени Везови

DEN 4559.52
DEN 4332.00

Достапност
Производот е достапен


Бренд : ДВОЕН ПРСТЕН
Предмет Тип : Прстени
Метал Тип : 925 Sterling Silver
Објектот Тежина : Околу.6.46 g
Главниот Камен : Симулирани Рубин
Камен Создавање Метод : Лабораторија Создаден
Главниот Камен Големина : Прибл.7.02 кт(10*14mm)
Страна Камен : Кубни Циркони
Превозот И Испорака 1.Ние обезбедуваме бесплатен превозот со Airexpress Стандард на Превозот. Проценето време на испорака 15~60 дена. Над испорака брзина само за референца, зафатен сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување. 2.Exress обично има сопствени даночни прашања, во тој случај, ве молиме да соработува обичај да плаќаат данок. Совршена Услуга ви Благодарам многу за изборот на ДВОЕН ПРСТЕН. Ние се обезбеди враќање на услугата. 1. Ако ви се допаѓа : Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме не двоумете се да ја напушти 5 ѕвезда повратни информации. Ако не сте задоволни, ве молиме не директно остави негативни повратни информации, само се чувствуваат слободни да контакт. Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни. 2. Квалитетот проблем : Ние ќе ги провери секој дел од производот пред превозот, сепак понекогаш некои може да се оштетени за време на транспортот. Ако најдете некоја квалитетот проблем, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се обидеме сите нашите најдобри за решавање на проблемот за вас. 3. Не ми се допаѓа тоа : За која било причина не ви се допаѓа тоа, ве молиме контактирајте не по порака. Ве молиме чувајте го производот во оригиналната состојба и плати превозот цена од себе. Ние ќе рефундирање на дека по добиете врати производот.

Кон својствата

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
CertificateType:
GIC
Бренд Име:
ДВОЕН ПРСТЕН
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Обликотшема:
овална
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Метал Печат:
925,Фунта
Поставување Тип:
Prong поставување
Повод:
Свадба
Сертификат Број:
NO
Број На Модел На:
CASR03881SA-1
Главниот Камен:
Рубин
Стил:
Класичен
Тип На Објект:
Прстени
Метал Тип:
925 Sterling silver
Материјал:
симулирани рубин
Пакет:
Подарок кутија
Подарок за:
Девојка / Жена / Мајка
Предност:
Бренд парична казна Накит
кориснички:
Прифати Личен кориснички
Прослават:
Денот на вљубените / Роденден / Мајки' / ден Фестивал
Примена:
Женски / Жени / Девојки / Жени
Повод:
Свадба / Ангажирање / Anniversy

Производи во категоријата

Злато Исполнет Накит е солидна слој на квалитетот злато топлина врзани за внатрешна jewellers метал.Ве МОЛИ

Метал:Солидна 14 K Бело Злато Печат:14 K / 585 Вкупно Грам Тежина:4.7 g Прстен Големина:6.5 Поставување:Рамк

Материјал : Сребрен Druzy Ахат ГОЛЕМИНА : (Приближно)Камен Големина : 10x10mm Дебелина : 7~8мм прстен големина : 5~6

Метал : Стерлинг Сребро 925 Плоча Бело Злато Печат : 925 Вкупно Грам Тежина : 2g Прстен Големина : 6.5 Поставка :

доколку ви се допаѓа нашата продавница, ве молиме кликнете тука за да додадете мојата продавница до ваш

П : Дали ќе го прифати Paypal?А : Жалам,Aliexpress donot работа со Paypal,ве молиме да ни испратите email и ние ќе ве научи к

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Лабораторија Alexandrite Акцент Камења : CZ Камен Големина : 5*5 мм Метал : sterling silve

【Бренд】 : LAMOON【Item Type】 : Пердув Форма 925 Sterling Silver Прстени【Главниот Камен】 : Никој【Meterial】 : 925 Sterling Silver【По

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактират

[xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии За GQTORCH Највлијателните 925 сребрен corporation во источна Кина регионот.

Точка Бр ПрстенСостојба100% Сосема НовКвалитетААА+++Материјал316 L не ' Рѓосувачки ЧеликГолеминаНИ szie : 7 8 9 1

Големина : 6.75 , 5.3 g, Камен Големина : 11 x 5 mm

1,Фабрика Продажба Директно На Големо Главно,Добредојдовте Dropship 2,Од Не ' Рѓосувачки Челик Накит...

Please wait...