0
clear
  • 1pc 45см Квалитет мечето со Цвет Кошница Ретро Кадифен Играчки Полнети Животни Кукла Бебе Деца Деца Роденден, Свадба Подарок
  • -20%
  • -20%
1pc 45см Квалитет мечето со Цвет Кошница Ретро Кадифен Играчки Полнети Животни Кукла Бебе Деца Деца Роденден, Свадба Подарок

1pc 45см Квалитет мечето со Цвет Кошница Ретро Кадифен Играчки Полнети Животни Кукла Бебе Деца Деца Роденден, Свадба Подарок

DEN 767.52

Достапност
Производот е достапен

Име : 1pc Кадифен мечето со Цвет Кошница Кукла Играчка; Бренд : Triver Играчка; Материјал : супер меки кадифен; Полнење : Квалитетни pp памук; Големина : за 45см; 100% со добар квалитет;Брза испорака; Ако ви се допаѓа, ве молиме да не го пропуштите. За големината : како и сите кадифен играчки е рачно изработени, тоа ќе биде нормален, да постојат малку во разликата. Внимание : обично ќе чини околу 15 до 35 дена на вашата страна испратено од Кина пост воздух пошта, но во топла продажба сезони (за време на некои посебни денови) тоа може да ве чини околу 50 дена. Ако вие не може да чека толку долго ве молиме не поставувајте цел. Ние, исто така, се надевам дека ќе го добиете на стоки, како е можно поскоро, но ние не може да се контролира брзината на превоз, ви благодарам многу за вашето разбирање.
Добредојдовте на Triver Играчка продавница. Ние сме професионални полнети играчки снабдувач.Ако ви е потребен висок квалитет полнети играчки,не е важно ОЕМ како ќе барање, промет на големо или пад на превозот, pls се чувствуваат слободни да контакт! Ви благодариме! Ехо

Кон својствата

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Број На Модел На:
892
Бренд Име:
Играчка Triver
Пол:
Унисекс
Животни:
Мечка
Пополнување:
PP Памук
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Возраст Опсег:
> 3 години
Материјал:
Кадифен
Тема:
мечето
Карактеристики:
Образовни, Мека, DIY

Производи во категоријата

опис : големина е за 80см, можете да изберете седи еден или лежат еден ако ви се допаѓа помалите, ве молиме

опис : големина е за 90cm тоа е тигар играчка, ако ти се допаѓа лав играчка, ве молиме контактирајте со нас,

30 CM Кадифен Играчки Squirtle Bulbasaur Charmander Играчки за Спиење Перница Кукла За Дете Роденден Момци Девојки Пода

опис : големина е за 21x13x13cm тој е направен од вистинска кожа, па секој од нив е уникатен 535475125705 Испорака де

големината е за 120cm, боја е виолетова 39454440624 38230282339 Испорака детали за : ние ќе брод со начинот на кој ќе се

објектот е за 45см играчка , едно парче.ако ви се допаѓа други големини или други играчки, ве молиме конта

Добредојдовте на нашата продавница , постојат многу модни кадифен играчки, подароци, ви благодариме за

Добредојдовте на нашата продавница , постојат многу модни кадифен играчки, подароци, ви благодариме за

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦАКраток ВоведКако подарок за деца детска девојка момче Кадифен Полне

Kawaii Кратка Коса Индикатор Куче Кукла Кадифен Играчки Слатки Боинг Кукли Децата Образование Играчки, По

Ако е потребно подолго отколку што очекував, ве молиме кажете ни и ние ќе се провери и брза испорака комп

1264713250074094 Намалена Производи парче парче пар пар парче парче парче парче парче парче пар парче парче пар

опис : големината е за 15x9x13cm.524585865343Испорака детали за : ние ќе брод со начинот на кој ќе се избере како е м

Прирачник мерења на локации, може да биде од 1 до 2 cm во грешка, ви благодариме за вашето разбирање, најдоб

Ние ќе ви даде попуст на производите во иднина наредби Ние ќе се обидеме потрудиме да ви понудиме на наш

опис : еден пар на слон модели големината е за 17cm, 30cm.Испорака детали за : ние ќе брод со начинот на кој ќе

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦАКраток ВоведКако подарок за деца детска девојка момче Кадифен Полне

Објектот спецификите1 Големина : 50cm2 Боја : како на Слики3 Материјал : добро PP памук4 Пакување : 1pcs во една OP

големината е за 160cm, бојата е розова 39454440624 38230282339 Испорака детали за : ние ќе брод со начинот на кој ќе се

Промет на големо со симпатична децата розова леопард подароци; Прекрасна душо розова пинк пантер кадиф

Добредојдовте на нашата продавница , постојат многу модни кадифен играчки, подароци, ви благодариме за

објектот е околу 100 cm кадифен играчки ,едно парчеако ви се допаѓа други големини или други играчки, ве мо

ИЗВЕСТУВАЊЕПоради различни мерење алатки и методи,големина можеби имаат 23 cm разлики.Поради различни св

D rop превозот Состојба : 100% нови и високо квалитетен Материјал : мека кадифен и pp памук Димензии : 45 cm Пакет

Please wait...