0
clear
  • Силиконски Фондан Мувла 3D Писмо Азбуката Број Торта Мувла Чоколадо Печење Sugarcraft Украсување Алатка
  • -20%
  • -20%
Силиконски Фондан Мувла 3D Писмо Азбуката Број Торта Мувла Чоколадо Печење Sugarcraft Украсување Алатка

Силиконски Фондан Мувла 3D Писмо Азбуката Број Торта Мувла Чоколадо Печење Sugarcraft Украсување Алатка

DEN 188.16
DEN 141.00

Достапност
Производот е достапен


Карактеристики : 1 : 100% за Храна одделение силиконски 2 : Не-стап,лесно да се одделат,чиста,еко-пријателски,низок јаглерод,може да се рециклира 3 : едноставни и корисни,Healthfulness,природни antibackerial,Висока јачина мекост,отпорен на корозија и Адаптибилност 4 : Не е лесно да се оштети,Не попуштат,Отпорност на екстремни температура,-40°C—230°C,(-40°F—446°F) 5 : Безбедност,Не-токсични,Без мирис, Загрева рамномерно Спецификација : Materal : Силиконски Боја : Случајни Боја ( Забелешка : Тоа не е боја како фотографии прикажува,ние испрати по Случаен избор ) Големина : 185 x 84 mm Пакет се Вклучени : 1 x Торта Печење Мувла

Кон својствата

Тип:
Печење & Тесто Алатки
сертификација:
CIQ
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Комплет Број:
1
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
210107000110
Бренд Име:
WHISM
Печење & Тесто Алатки Тип:
Мувла
боја:
случаен боја
Големина:
185 x 84 mm
Точка име :
силиконски калап
Име:
moldes фондан
Производот:
molde де silicona
Објектот:
reposteria herramientas
објектот стил:
moldes став reposteria
Тип На Објект:
азбука на силиконски калап
Стил:
силиконски калап сапун мувла
Тип:
3d чоколадо калапи

Производи во категоријата

Спецификации : Материјал : Храна Одделение СиликонскиОтпорност На Топлина Температура : 40 C~+230 CГолемина

3 PCS Зголеми Цвет Форма на Силиконски Калап 3 D Фондан Торта Мувла Moldes Де Silicona За Паста Американа Силикони

Опис На ПроизводотИме : 6pcs млазници тесто поставите Боја : Сребро Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик у

net / en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) 6) ДОЛЖНОСТ & ДАНОК ве Молиме имајте предвид дека купува

Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Превозот* Повеќето од нашите

Опис : LIXYMO DIY Кроасан Кајзерот се Тркалаат Создателот Мувла Торта Леб Машина Алатки за Божиќ Печење Кроф

ОписМатеријал : Не ' Рѓосувачки Челик.Големина : 5.6 cm*4.4 cm / 4cm*3.2 cm / 3cm*2.6 cm / 2.5 cm*2cmТип : Роза Лисја.Карактерист

Функција : Сосема нов и висок квалитет!Еднократно, трајни, флексибилна и практична.Може да висат на ѕидо

Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настав

Gumpaste Phalaenopsis Орхидеи Двојно Veiner Поставите Шеќер Цвет Мувла Пеперутка Орхидеи Petal Цвет Машина Фондан Sugarcra

Карактеристики Сосема Нов и висок квалитет Колаче притиснете со храна одделение абс материјал Оваа тор

Функција : 100% Сосема нов и висок квалитет Материјал : крпа, висок квалитет на СКАРА Мат Големина : 6040cm Бој

1 PC 24 шуплини во облик на школка Тешко Поликарбонат Чоколадо Мувла PC Бонбони Тестенини Алатка за Вбризгу

Стандарди За УсогласеностНие сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо

НДК Пластични Колаче Машина Бисквит Габи, DIY Азбука Букви+Броеви Калапи со Кутија СпакуваниНерѓосувачк

Мечка Лав hippo силикони чоколадо мувла DIY рака алатки прекрасна цртан филм Животинско мувлаСиликонски ка

Вовед во врска со оваа точка : Количина : 1 buc=1pcs Големина на : 8.5*6*0.8 cm Материјал : 100% силиконски калапи Ние,

11Тип : Торта АлаткаТорта Алатки Тип : Чоколадо МувлаФункција : Екопријателски ,ПорибеноMetarial : ПластикаФу

Пита Пица Колаче Машина Тесто Алатки Bakeware Втиснување Тесто Ролери Решетки Занает Готвење Алатки Голема

Име на производ : 44 cm Долги, ратан кошница кошница / Европска земја леб ферментација baguette лебМатеријал : р

1piece Силикони Cookie Печат Мувла Дрвена Рачка Фондан Торта Бисквит Втиснување Алатки Шеќер Занает Божиќ То

Поради прирачник за мерење, ве молиме прифатете го големината грешка 0.10.5 cm.Материјал : Храна Одделение С

3pcs / Set Притиснете Равиоли Тесто Тесто Пита Dumpling Создателот Кујна Тесто Алатки за Печење Прибор за Готве

32 Шуплини тема јајце форма Чоколадо Мувла Поликарбонат Бонбони Фах Желе Мувла Тешко Вбризгување на PC Чо

ОписМатеријал : Не ' Рѓосувачки Челик.Тип На Големината : БР.1 : 9.5*5 / 6.5*4.5 / 6.5*3cm.NO2 : 6.5*4.5 / 6.5*2 / 6.5*5cm.NO3 : 3*4*5cm.Кар

Печење Торта Млазницата Delidge 1 Set Шлаг Цевки Млазницата Конвертор Средни Мали Димензии Крем Спојка Торта

4 PCS Нерѓосувачки Челик руската Шлаг Цевки Млазницата + 1 Адаптер Конвертор+10 Шлаг Торба 12 Инчен Тесто Сов

modname=ckeditorСпецификации : Нашите производи се направени со безбедност на храна опрема материјал според ме

Please wait...