0
clear
  • 3x3m Автомобил покривање шатор Woodland Маскирна Пребивање Лов Кавер-Пребивање со работ обврзувачки и решетката нето
  • -20%
  • -20%
3x3m Автомобил покривање шатор Woodland Маскирна Пребивање Лов Кавер-Пребивање со работ обврзувачки и решетката нето

3x3m Автомобил покривање шатор Woodland Маскирна Пребивање Лов Кавер-Пребивање со работ обврзувачки и решетката нето

DEN 2020.80
DEN 1455.00

Достапност
Производот е достапен


3x3m Автомобил покривање шатор Woodland Маскирна Пребивање Лов Кавер-Пребивање со работ обврзувачки и решетката нето
Употреба : воена маскирна и цивилни декорација, отворено туризам
• Материјал : 150 D Оксфорд полиестер.
• Боја : Чиста и зелена маскирна,бело,сино море,woodland кавер -, пустината кавер -
• Карактеристики : лист-како, водоотпорен, mildew, и издржливи.
• Функција : видливи, во близина на инфраред стелт заштита.
• Опис : Работ обврзувачка и со мрежа нето засилување во текот на нето
• Големина : 3x3 M
.тежина : 1.08 килограми
. Тежина : . Оперативен живот : 1-2 години отворено. Складирање период : 10 години. Средина -40~+50°C
Ние прифаќаме клиент прилагодени
обично се користат Големина : 1 M*2 M 1.5 М*2 M 2 M*2 M 1.5 М*3 M 2М*3 M 1.5 М*4 M 2.5 M*3 M 2М*4 M 3 M*3 M 3 M*4 M 3 M*5 M 4 M*4 M 3 M*6 M 4 M*5 M 4 M*6 M 5 M*5 M 5 M*3 M 6 M*10 M 6 M*6 M 5 M*8 M 6.8 М*6.8 М 10 M*10 M ОЕМ Цена : $1.8/Квадратни метри

Кон својствата

Големина:
3*3M
Бренд Име:
sportfans
категорија:
Шатор за 5-8 Луѓе
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
3x3m
Дното Водоотпорен Индекс:
1000-1500 mm
Надвор Од Шаторот Водоотпорен Индекс:
1000-1500 mm
Заградата Категорија:
Други Род
Материјали:
100% оксфорд полиестер
боја:
Woodland Кавер -
Големина:
3x3m
Тежина:
1.08 килограми
Опис:
Работ обврзувачка и со мрежа нето засилување во текот на нето

Производи во категоријата

Бренд Joyinflatale Име Spider шатор Модел Бр Материјали Трајни оксфорд ткаенина материјали Боја исто Како слика

18 висат поени, вашиот потребната опрема на backpacking или bushcraft Спецификации : Бренд : 3 F УЛ Опрема Точка БР : 3x3

Детали за производот : Бренд : FLYTOPГолемина : 550cm*560cmПакување големина : 58*10*10смСтолбови : ЖелезоМатеријал :

Fabri : бел шатор : 20 D најлон силикони стп 4000mmпортокал шатор : 210 T најлон стп 3000mmГолемина : 600*300*220cmПакет голе

Цена : $288.95 Цена : $638.95 Цена : $108.95 Цена : $178.95 Цена : $88.95 Цена : $82.95Мултиплеер двојно преголеми отворено шато

Име на производ : Отворено сонце засолниште Спецификација : 2*2 M Материјал : 210 D PU4000 Оксфорд Supoort род и нокт

маскирна Нето4.5 М*8 M Пустината дигитални КаверПребивање Армија Воено Маскирна Пребивање Макбаскет Игри

Опис на производот Бренд Џунглата Цар Големина 190*66*5cm Тежина 1.75 кг Боја Сино / Зелено / Бургундија Превоз

3 F УЛ Сребро Обложени Анти УВ Сонцето Засолниште Покривот Водоотпорен S : 300cmx300cm M : 400cmx300cm L : 500cmx300cm цената

Висина помеѓу 1.04 и 2.8 метри може да биде произволно прилагоди на висината, употребата на тока за заклучу

ПРИМЕНА : C amouflage нето се пријателски за животната средина и широко се користат во различни апликации.ова

ПРИМЕНА : C amouflage нето се пријателски за животната средина и широко се користат во различни апликации.ова

ПРИМЕНА : C amouflage нето се пријателски за животната средина и широко се користат во различни апликации.ова

СПЕЦИФИКАЦИИ : Материјал : Оксфорд ТкаенинаБоја : Зелена, Портокалова, СинаГолемина : 210x215cmОтворено пред

7x7m Woodland Маскирна Пребивање Лов Ролетни КаверПребивање Армија Воено Маскирна Нето Лов кампување Пешаче

Спецификации : 400 * 300 CM Материјал : 300 T водоотпорен и зрачење ултралесни ткаенини Додатоци : Предкомора 1pcs

Бренд : 3 F УЛ ОПРЕМАматеријал : 210 T Најлон стп 5000mmтежина : S : 210*150cm 260gМ : 210x180cm 320gL : 220x220cm 420gИмајте на ум боите

Шатор Flysheet : 210 T водоотпорен Полиестер PU2000mm Шатор Внатрешниот слој : Б3 Висока густина мрежа Шатор Дното

4.5x8m woodland каверНето Кампување Воена Маскирна Нето Sunshade for Military Лов Снимање Multicolor Сончање НетоУпотреба : в

ПРИМЕНА : C amouflage нето се пријателски за животната средина и широко се користат во различни апликации.ова

Please wait...