0
clear
  • Пар Црвени ABS Надворешноста Страна Rearview Огледало Декорација Покрие Намали За САД Верзија Ford Mustang 2015 2017 Автомобил Стил
  • -20%
  • -20%
Пар Црвени ABS Надворешноста Страна Rearview Огледало Декорација Покрие Намали За САД Верзија Ford Mustang 2015 2017 Автомобил Стил

Пар Црвени ABS Надворешноста Страна Rearview Огледало Декорација Покрие Намали За САД Верзија Ford Mustang 2015 2017 Автомобил

DEN 3179.52
DEN 2544.00

Достапност
Производот е достапен

Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување ! Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас , ви благодариме ! Превозот :
Вашето купување предмети генерално се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена по приемот на плаќање. Се врати превозот цена и сите поврзани трошоци се платени од страна на вас, ќе се направи целосна реконструкција на оригиналниот цел износ. Лесен за инсталација и Нема измена е потребно.
Покрај тоа, ве молиме имајте во предвид ако се врати превозот е предизвикана од погрешното купување, оригинални превозот цена и такса за ракување се неповратни. Гаранција & Се Враќа
Секој објект е целосно тестирани пред пратката, ние никогаш нема да испрати погрешна ставки за да се избегне наплата или враќање превозот. Па ако не сте сигурни за кој објект да се купи, се чувствуваат слободни да контакт.
12-месечна гаранција против производствени дефекти од вашиот приемот датум.Одговара за САД Верзија Ford Mustang 2015 2016 2017 (се Продаваат како што се гледа, ве молиме да се осигура соодветност внимателно пред да го купите) Точка Опис : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : Висок Квалитет ABS . Боја : боја е иста како во сликите.
Ние генерално ја испорача вашата нарачка предмети зависи од избраниот превозот метод.
Поддршка
Ако имате било истрага или треба било каква помош, се чувствуваат слободни да не контактирате преку "Разговор во Живо" на онлајн messenger, или пишете ни на пораки кога "Разговор во Живо" не е достапен, ќе се одговори во рок од 24 часа (во работни денови).
Повратни информации
Вашиот позитивен фидбек е дел од нашиот успешен бизнис. Направен во една ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет. Големина : 16. Ако се врати ставки се примени нецелосни или оштетен, дополнителни трошоци ќе бидат одземени од наплата.
Пред да се врати превозот, контактирајте со нас за враќање адреса. Доколку ставката што не работат правилно во рамките на гаранцијата време, ќе може да се врати за замена, и се плати за враќање превозот цена (со препорачана пост воздухопловната). Ние го цениме вашиот искрен фидбек, ако нешто не оди добро, ве молиме контактирајте со нас за решение, наместо оценка ни негативни во брзање.
Ако не сте целосно задоволни со купување на објектот за било која причина, можете да го вратите во рок од 30 дена по приемот. Пакет се вклучени : Пар Црвени Надворешноста Страна Rearview Огледало Декорација Покрие Намали За Ford Mustang 2015 2016 2017 Американската Верзија Автомобил Стил Како што знаеме, автомобил верзии има некои разлики во различни земји. Вклучува : 2 парчиња/set.
Сите увозни даноци/давачки(ако има) треба да се плати од страна вас.

Кон својствата

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Материјал Тип:
ABS
Бренд Име:
KUJOOY
Година:
За САД Верзија Ford Mustang 2015 2016 2017
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
0.6kg
Објектот Висина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch

Производи во категоријата

Опис : 1 : Item Fitment:За JAC S3 2013 2014 2015 2016 2017 2 : Место на Потекло : guangdong гуангжу, Кина (Копно) 3 : Состојба : 100% Сосем

4pcs Кал Клапи Поздравниот Чувари Кал Чувари Фендер За Suzuki Jimny 20072015Одговара За Suzuki Jimny 20072015Пред поставувањ

Ние само ја прифати alipay на aliexpress, можете да платите со кредитна количка, тоа не е проблем...

Само за автомобил Воланот на левата страна , ви благодариме Објект Fitment : Одговара за Peugeot 3008 GT 2016 2017 Ставк

Новиот Chrome Табла Конзола Климатизација Пропустливи Трим Покрие Прстен за Бенц X204 GLK 300 350 20092015Точка име :

Објект како што следува : 1pcs висококвалитетен Полиестер материјал автомобил табла покритие за автомоби

Напомена : листата на возила само за референца Пред купувањето, ве молиме да се осигурате овој дел на ваш

Објектот Fitment : Одговара за Jeep Cherokee 2014 2015 2016 годинаОпис : Состојба : 100% Сосема нови во Кутија Материјал : На

Atre X Автомобил Стил Внатрешни работи LED Решетката Читање Светилка Декорација Додатоци Налепница за "фол

Изработен од abs хром3 Ако ви се најде, ако не можете да ги пратите овој превозот број во пост вебсајтот на

ABS Внатрешни работи централната Конзола GPS Навигација Покрие Намали За Suzuki Jimny 20122015 1pcsОдговара За Suzuki Jimny

Објектот Fitment : (Овој Производ Е Автомобил Додатоци)Компатибилен Автомобили : За Форд Фокус 20072011 Втората

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Ако не сте добиле вашата пратка в

Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување !Би

ПоддршкаАко имате било истрага или треба било каква помош, се чувствуваат слободни да не контактирате п

Ние обезбедуваме делови за автомобили за клиенти од целиот свет Понекогаш обичај ќе се одржи редот за с

Please wait...