0
clear
  • 20pcs Мода Симпатична Тебе Виножито Бои Лента за Коса, Лак Девојки Шноли Солидна Kawaii Комбинација Bowknot Коса Клипови Headware
  • -20%
  • -20%
20pcs Мода Симпатична Тебе Виножито Бои Лента за Коса, Лак Девојки Шноли Солидна Kawaii Комбинација Bowknot Коса Клипови Headware

20pcs Мода Симпатична Тебе Виножито Бои Лента за Коса, Лак Девојки Шноли Солидна Kawaii Комбинација Bowknot Коса Клипови Headware

DEN 1109.76
DEN 999.00

Достапност
Производот е достапен


Трговија на големо 20pcs Мода Симпатична Тебе Виножито Бои Лента за Коса, Лак Девојки Шноли Солидна Kawaii Комбинација Bowknot Девојки Коса Клипови Коса Додатоци
Модел No : SMPsf-u2017009
Пакување : 20pcs/Многу
Големина : Abt 7*4.5 cm
Бои : Assorted Colors
Употреба : за секоја декорација на косата.
1. 100% Сосема Нов и Модни Шноли
2.Стил : Цртан филм коса клипови
3.Бои : со цел да се направи сте многу полесно да се земе боја сакате, ние одбележуваме со Бр.(1,2,3..) под секоја слика. Или ако сè уште не се чувствуваат сигурни за бои, ве молиме слободно контактирајте со нас или оставете порака кога ставање на наредби. Само што ќе се испорача with assorted colors, кога не постои понатамошна настава на бои.Ви благодариме!
Дополнителни информации за Бои :
1. Ние се обидуваме се потрудиме да ви ги најасните слики на стил и боите на секој производ проследено со опис во детали.
2. Ве молиме студија внимателно со нашите фотографии, како и детален опис на веб страницата, и контакт на интернет за конечна потврда на бои и стил ако имате било каков проблем пред ставање на налози.
3. Ве молиме целосно да се разбере дека вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од фотографиите се прикажани на нашата веб страница,поради разни фактори, т.е. осветлувањето на екранот на вашиот КОМПЈУТЕР, монитор,светлината разлика кога ние сме преземање на слики.
4. Ве молиме слободно контактирајте со нас или оставете порака при купување.Ние сме подготвени да ви помогнеме.
Сертификати :
Испорака :
1. Нормално, вашите нарачки ќе биде предаден во рамките на 5-7days по плаќање. Во случај на било каков проблем, неочекувани, ние укажуваат на времето за испорака што е 10 дена на нашата веб страница.
2. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во единечната цена или трошоците за превозот. Сите трошоци за увоз е да се Купувачот на сметка. Ве молиме контактирајте ќе ги локалните обичаи да бидете сигурни дека ако постојат било какви дополнителни трошоци пред купување.
Повратни информации :
Ако не сте задоволни со нашата служба и стоки, ние сме високо очекуваме вашиот позитивен фидбек и 5 ѕвезди на детални Продавачот Оценка.Исто добрина за тебе од нас. Или ако имате било каков проблем или не се задоволни со нашата стока или услуга, ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време пред да замине други коментар на веб страна,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа без одлагање. Ви благодарам многу за вашиот љубезно разбирање ! Уживајте во вашата шопинг тука!

Кон својствата

Тип На Објект:
Headwear
Бренд Име:
Smart Фиби
Стил:
Моден
Одделот За Името:
Деца
Број На Модел На:
SMPsf-u2017009
Тип:
Шноли
Шаблон Тип:
Крпеница
Пол:
Девојки
Материјал:
Лента
Достапни бои:
Assorted Colors
Функција:
bowknot

Производи во категоријата

6pcs чипка Grosgrain Лента лакови за Коса клипови девојка бебе дете доенче бутик Лак за коса Headwear Коса Додатоц

Материјал : синтетички кожа цвет Големина : 40x40mm 2 Акции Боја : moonstone,јоргованот Количина : 5pcs (мешавина бој

Новороденче Роденден Круна Headband Бебе Девојка бисер headwear Burlap и Бисер Tieback Коса Додатоци фотографија рекв

Моден Бебе Девојка Шарени Новородено Дете Доенче Еластична Пердув Headband Hairband Лак за Коса Вратоврска Гла

1.Објектот спецификите30pcs Божиќ Ракавица Бонбони Печатење Лента Наредени ЛакЛента Тип : GrosgrainМатеријал :

1.Објектот спецификите20pcs Бесплатен превозот Лето Портокалови очила за сонце Лето Полиестер Лента HairbowН

б)ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни

Известување: ве Молиме бидете сигурни дека сте го напуштиле правилниот пост код и адресата или пакет н

Ако заменетата не е достапно,тогаш на враќање ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање.Големи

Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите (GMT+8) од понеделник до сабота...

Ние може да одговори email во рок од 24 Часа moq е 60 компјутери / многу , да може да се меша бојата и количина с

1.Објектот спецификите 100pcs / многу Бебе Девојка Божиќ Подарок Коса Лакови со Капчиња Headbands Елка HairbowЛента

Пакетот вклучува : 100 компјутери За Египет, Јужна Америка и Италија, тоа можеби се земе 730 дена, дури и под

На тежина и големина се само за вашиот референца (може да се избере бои , ако не , ќе испрати микс )Answer : _____

1.Објектот спецификите 300pcs / многу Бебе Девојки Polka Точка Pinwheel Snap Клип на Косата ДодатокЛента Тип : GrosgrainМ

Бренд име : Modish Девојка s (Познат бренд во областа на текстил, модни додатоци)Големина(должина) : 4.8 cm(клипо

За жал,ако се планира да ни даде неутрален / негативни повратни информации, бидејќи на вашата лоша купув

5 cmКарактеристики : Мек материјал , убава дизајн , многу светли бои Ве молиме не остави никакви негативни

Сон Еднорог Цвет Hairbands Sweety Девојки Роденден Круна на Главата Обрачот Сјајот Рог еленски Headwear Мода Деца К

modname=ckeditorДобредојдовте на Nishine Официјалната Продавница (*^__^*) Карактеристики : Предмет Тип : коса, лак&headwea

Име : 50 PCS Едноставна Црна Еластична Hairbands за Девојки Модна Жените Scrunchie за Џвакање за Коса Додатоци Лесна

Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.* Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, ја приф

По добивање на returneitem, ние ќе рефундирање на целосна исплата до вас.в) Во нормална состојба, бидејќи тоа е

Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку поради фотографија и својкомпјутерИма клип на г

100% Нов Материјал : Памук ткаенини Бои : 12 различни бои како сликата Headband големина : 19 8.5 cm...

Име : 18 PCS / 3 Поставете Деца Snap Коса Клипови Barrettes Девојки Симпатична Шноли Шарени Headbands за Деца Hairgrips Коса

Материјал : Чипка+ На rtificial С понискаГолемина : AjustableВе молиме имајте во предвид : Само headband, sunhat е само рек

Бои : Како на сликата show (се Меша Бои Испрати по случаен избор )КарактеристикиСосема нов и висок квалитет

Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот НачинОпис1) Детал на Овој објект е нап

Please wait...