0
clear
  • 1 Пар MOCHU 7002 H7002C 2RZ P4 ДТ НА 15X32X9 Запечатени Аголна Контакт Лежишта Вретеното Брзина Лежишта CNC ABEC-7
  • -20%
  • -20%
1 Пар MOCHU 7002 H7002C 2RZ P4 ДТ НА 15X32X9 Запечатени Аголна Контакт Лежишта Вретеното Брзина Лежишта CNC ABEC-7

1 Пар MOCHU 7002 H7002C 2RZ P4 ДТ НА 15X32X9 Запечатени Аголна Контакт Лежишта Вретеното Брзина Лежишта CNC ABEC-7

DEN 1344.00

Достапност
Производот е достапен


1 Пар
Запечатени Аголна Контакт Лежишта
H7002 C-2 RZ-P4-DTA
1 Пар DT Конфигурирате
15mm X 32-милиметри X 9*2mm
P4 ABEC-7 Супер-прецизни
Никогаш не се отвори .. Никогаш не се Користат во
Ви благодариме за посетата на Ако имате потреба од други агли, и DF DB DT УЛ и други спарување, керамички топки, фоки, P2/ABEC-9,P5/ABEC/5,P4/ABEC-7,ве молиме контактирајте со нас.
Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!
Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!
Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!
За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!
Проценето Време На Испорака
Данок На Увоз
Ние НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.
Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! ( Ве молиме оставете порака! )
Feed врати
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Контактирајте со нас
Ако има било какви проблеми или прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или Trandemanger или Оставете Порака на вашата нарачка, ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да!

Кон својствата

Материјал:
Челик
Површина Грубост:
Ра 1.6
Број На Модел На:
H7002C-2RZ-P4-DTA
Бренд Име:
MOCHU
Капацитет На Моторот:
--
Премази:
Имајќи
Структура:
Аголна Контакт Лежишта

Производи во категоријата

Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчист

Опис : F695 ZZ F695 ZZ 5x13x4mm Страната Имајќи Длабока Ритам Топката Имајќи Мини Топката ИмајќиМодел : F695 ZZКоличин

започнетекрајотМодел R144 Големина на(mm) Внатрешен Дијаметар(d) 3.175 Надворешниот Дијаметар(D) 6.35 Ширина (Б) 2

NKI65 / 35 Игли валчести лежишта со внатрешен прстен со големина од 65 години*90*35mmНие сме игли валчести имајќ

Модел : Дијаметар 20mm Линеарна Круг Окноние може да се намали било должината според вашиот requriement, ако сак

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Answer : ___________________________ Note : лежишта се двојно ред топката лого, имајќи челик, вкупната стапка по изгасне, ка

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , немојт

МоделMR632 RSДимензииСоздаден (d)3ммДијаметар (D)6ммШирина (Б)2.5ммПечати Тип2 RS(Две страни гума)КвалитетABEC5Мат

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , немојт

Длабоко Ритам Топката Имајќи Минијатурни Имајќи 638ZZ 638 ZZ 6382 Z ABEC3 Size 8*28*9mm Висок КвалитетОва е популарна го

Длабоко ритам топката лежишта еден ред Модел : 16007 ZZ Id (внатрешен дијаметар) / Понесе : 35 мм OD (надворешен д

МоделMR1152 RSДимензииСоздаден (d)5ммДијаметар (D)11ммШирина (Б)4ммПечати Тип2 RS(Две страни гума)КвалитетABEC5Мат

Модел : Дијаметар 20mm Линеарна Круг Окноние може да се намали било должината според вашиот requriement, ако сак

МоделMR742 RSДимензииСоздаден (d)4ммДијаметар (D)7ммШирина (Б)2.5ммПечати Тип2 RS(Две страни гума)КвалитетABEC5Мат

Тип : 6200 6210 Целосна Топката Силикон Нитрид Керамички ИмајќиВнатрешен / Надворешен Прстен : Силикон Нитр

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , немојт

Опис : 636 ZZ 636 ZZ 6x22x7mm Мини Топката Имајќи Минијатурни Имајќи Длабока Ритам Топката ИмајќиМодел : 636 ZZКолич

Please wait...