0
clear
  • млечни крава Мувла Занает Уметност Силикони 3D Сапун Мувла Занает Калапи DIY рачно изработени Свеќа Калапи S409
  • -20%
  • -20%
млечни крава Мувла Занает Уметност Силикони 3D Сапун Мувла Занает Калапи DIY рачно изработени Свеќа Калапи S409

млечни крава Мувла Занает Уметност Силикони 3D Сапун Мувла Занает Калапи DIY рачно изработени Свеќа Калапи S409

DEN 239.52
DEN 228.00

Достапност
Производот е достапен


Ставка Опис
Материјал : Силикон
Заврши Сапун Тежина : 80 g
Направи Сапун Големина на : 8.5*5.0*2.8 cm
Мувла големина : 9x6x3.8cm
Може да се направи Сапун Свеќа и други работи што како страна на мувла
Објектот боја автоматски ќе испрати
H igh квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење
Тоа е Мека и лесна за употреба
Рејтинг на температура : -40 centigrade на+210 centigrade
превозот

Кон својствата

Бренд Име:
Longzang
Материјал:
Силикони
Тема:
торта форма
Број На Модел На:
S409
Обликот:
торта
боја:
случаен

Производи во категоријата

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 100g (приближно) * F inished Сапун Големина : (L*W *H)5.7 x7.8x3.0cm (приближно) * Силиконски

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 140g (приближно) * Силиконски Калапи Боја : по случаен избор * Материјал : висо

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 130g(приближно) * Завршен Сапун Големина : (L*W*H)8.3 *5.4*3.8 cm(прибл) * Силиконски Кал

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 80 g(приближно) * F inished Сапун Големина : (L*W *H) 6.7x6.7x4.0 cm (прибл) * Силиконски Кала

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 80g(приближно) * Завршен Сапун Големина : (L*W*H)6.5 *6.5*2.5 cm(прибл) * Силиконски Кал

Опис : * Силиконски Калапи Боја : по случаен избор* Завршена Сапун Тежина : 70g* Завршена Сапун Големина на :

Ставка ОписМатеријал : СиликонЗаврши Сапун Тежина : 120 gГолемина : 7.5x7.5x4.5 cmМоже да се направи Сапун Свеќа

калап за големина 8 / 6.1 / 1.9 cmбоја случаен превозотна pendant големина за 7 / 5 / 1.7 cmРингишпил гипс pendant мувл

Опис : * Силиконски Калапи Боја : по случаен избор* Еден заврши сапун тежина : 90g (приближно)* Силиконски ка

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 120g(приближно) * Завршен Сапун Големина : (L*W*H)7.4x7.4x3.0cm ( приближно) * Силиконск

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 100 g(приближно) * F inished Сапун Големина : (L*W *H)6.4*6.7*3cm (приближно) * Силиконски Ка

Опис : * Силиконски Калапи Големина : 8.7*6*3cm (L*W*H)* Силиконски Калапи Боја : по случаен избор* Завршена Сапун

трговија на големо силиконски калап ароматерапијата гипс свеќа силиконски калап прирачник сапун одлук

Ставка ОписМатеријал : СиликонЗаврши Сапун Тежина : 70 gГолемина : 5.5x4.2x4.3 смМоже да се направи Сапун Свеќа

Бојата на Сапун Мувла ќе биде предаден, Случајно Повеќе Мал Правоаголник Сапун Мувла Мраз Коцка Мраз Бл

Ставка ОписМатеријал : СиликонЗаврши Сапун Тежина : 100 gГолемина : 8.5x7x3.8 смМоже да се направи Сапун Свеќа

Ставка ОписМатеријал : СиликонЗаврши Сапун Тежина : 90 gНаправи Сапун Големина на : 6.0*7.7*2.7 cmМоже да се напр

Опис на Силиконски калапи Боја : Случајни Направени во Кина машина за миење Садови безбедно,Лесен за кор

секоја дупка да се направи за 45g сапун, секоја дупка со дијаметар околу 4.4 см, дебелина околу 2,5 cmбоја случ

калап за големина 30 / 14 / 4.3 cm, една дупка со дијаметар околу 6.1 cmБоја случаен превозотМатеријал храна од

Ангел девојка Сапун Силиконски Калап Свеќа DIY Мувла рачно изработени Сапун габи Занает Уметност DIY Габи

калап за големина 17 / 29 / 1.8 cm, една големина за 6.4 cm долгибоја случаен превозотпромет на големо со храна

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 80 g(приближно) * F inished Сапун Големина : ( L*W*H) 7.1*5.5*2.6 cm (прибл) * Силиконски Кала

Опис : * Силиконски Калапи Големина на : 10.5*7.3*3.3 см (L*W*H)* Силиконски Калапи Боја : по случаен избор* Завршен

Please wait...