0
clear
  • DRELD 1Pcs 30мм Јасно Дијамант Кристално Стакло се Повлече Справи со Кабинетот Фиока Вратата Knob Кујнски Мебел се Справи со 22/25/30мм Завртки
  • -20%
  • -20%
DRELD 1Pcs 30мм Јасно Дијамант Кристално Стакло се Повлече Справи со Кабинетот Фиока Вратата Knob Кујнски Мебел се Справи со 22/25/30мм Завртки

DRELD 1Pcs 30мм Јасно Дијамант Кристално Стакло се Повлече Справи со Кабинетот Фиока Вратата Knob Кујнски Мебел се Справи со

DEN 136.32
DEN 96.00

Достапност
Производот е достапен


Опис На Производот
Карактеристики 100% сосема нов. Идеален за инсталиран на вратата, кабинет, фиока, салон вратата. Топката форма, убава гледа и брилијантен. Направен од висок квалитет кристално стакло, со цврст, силен и многу издржливи. Заврши со 3 различни должина Завртки (22mm,25мм и 30мм), погоден за различни дебелина штици.
Спецификации : Предмет : 30мм Јасно Тркалезна Форма Кристално Стакло Копчиња Материјал : Кристално Стакло Knob и Цинк Легура Крај : Сјајна Полиран Хром Боја : Јасно Knob Димензии : Дијаметар : 30мм/1.18 во; Висина : 38mm/1.5 во. Завртка Должина : 22/25/30мм(0.87/0.98/1.18 во). Answer : ___________________________ Note :
1. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека не предвид пред да конкурираат.
2. Боите може да имаат различни како разлика екранот, ве молиме да се разбере.
Пакет се Вклучени 1 парче × 30мм Кристално Стакло Knob 3 Еез × Завртки (22/25/30мм еден) 1 Pc × Заптивка.
Со Производот

Кон својствата

Бренд Име:
DRELD
DIY Материјали:
Дрво
Материјал:
Цинк Легура
Стил:
Европски
Број На Модел На:
30мм Тркалезна Форма Кристално Стакло Копчиња
is_customized:
Yes
Тип:
Мебел Справи & Knob
Се применува:
вратата, кабинет, фиока, Гардероба,Ковчегот,салон ,Мебел Кујна.
боја:
Јасно
Дијаметар:
30мм/1.18 во
Висина:
38mm/1.5 во.
Завртка должина :
22/25/30мм(0.87/0.98/1.18 во)
тип 1:
Мебел рачки/копчиња и ја повлекува за кабинети
Type2:
кабинетот копчиња и рачки/puxador/tiradores став cajones
Обликот:
Круг

Производи во категоријата

КОЛ 27mm Антички Фиока Копчиња Кујната Кабинет Хардвер се Справи со Шкафот се Повлече Копчиња Накит кутиј

5 PCS Шарени Кабинет Knob Шкафот Плакарот Фиока Салон Knob се Справи со Акрил Кристал се Повлече 38mm Мебел KnobКа

Поддршка Aliexpress Зачувам.Кога ќе добиете предмети вашиот нареди, во рок од 24 часа ,ве молиме проверете вни

Материјал : Цинк Легура Пакување : Независен , транспарентен кеси поле на примена : за чевли bookcase гардеро

Точка Бр : SJ248Материјал : Цинк Легура Со КристалЗавршувањето на : злато .јасноГолемина на : Должина : 180mmHeigh

5 PCS Цртан филм Пеперутка во облик на Керамички Кујната Кабинет Плакарот Салон, се Повлече, се Справува с

Точка Бр : DM76 BМатеријал : алуминиум легура со АкрилЗавршувањето на : Виолетова / заоблаченоГолемина на :

Добредојдовте на Светла среќен дом хардвер internation ко Ако сте заинтересирани во нашите производи, ве мол

20*60 MM Антички Месинг pendant капка повлече кабинет knob Накит Кутија Градите Бин Фиока вратата Повлечете се С

Добредојдовте на Makro оркестарот дизајн Најдобри декоративни хардверПрофесионални колекција!Тип : Океа

8x Гроздобер Мебел се Справи со Керамички се Повлече копчиња за Кујната Кабинет Гардероба Чевли Фиока Ма

98x34mm Масло Протри Блек Метал Првенство се Справи со Повлекува,Железо Школка форма Мебел Фиока Кабинет П

3.10 / торбаОпис На ПроизводотКарактеристики 100% сосема нов Издржлива и корисна,лесно да го инсталирате С

Точка Бр : TC355Материјал : Цинк Легура со КерамичкиЗавршувањето на : црна, белаГолеминаДолжина : 135mm heigh : 35mm

Карактеристики : Сосема Нов и висок квалитет Се формира комплетен сет завртка, лесен за употреба Може да

Нашиот народ секогаш ќе ви ги ажурираат на стоки во транзит во време и да се одговори на вашите прашања и

0Мермер Вена Керамички Се Справи Со Европскиот Антички Бронза Фиока Повлече Кујната Кабинет Се Справув

31mm Гроздобер Селски Круг Кабинет Knob и да се Справи Шкафот Вратата на Плакарот Фиока Вади се Справува со

30мм Железо Цвет Мали фиока кабинет се справува повлекува декоративни дрвени накит вино кутија копчињаК

Купи со доверба! Ние прифаќаме се враќа во рок од 7 дена Ние ви обезбеди дека производите кои ги нудиме на

Салон Фиока Копчиња Гроздобер Стил DIY Копчиња Бакар Sliver Бронза Модерна Funiture Вратата на Кабинетот се Спр

Ние ќе ви одговори на вашето прашање преку епошта, ве молиме проверете ја вашата email за да одговорите на

8 PCS CC16mm Лале Печатени Керамички Кабинет Knob Кабинет Шкафот Плакарот Салон Фиока се Справи со Кујна Порце

Античкиот месинг Teapot се Справи со Класични Метална Рачка Knob Гроздобер Cupboars Повлекува Knob Сребро Кафе Каб

Тиква Копчиња Кујната Кабинет Копчиња Салон Knob Фиока Копчиња Повлекува Керамички / Сино ВиолетовоЗеле

Шкафот Копчиња Време Опрема Копчиња Рачно Изработени Фиока Рачки Салон Повлекува Рачки / Кабинетот Ко

Please wait...