0
clear
  • 4Pairs рачно изработени чипка скратува автомобил на коските и сребрена нишка прибор за облека DIY свадба фустан чевли се облекуваат материјал A773
  • -20%
  • -20%
4Pairs рачно изработени чипка скратува автомобил на коските и сребрена нишка прибор за облека DIY свадба фустан чевли се облекуваат материјал A773

4Pairs рачно изработени чипка скратува автомобил на коските и сребрена нишка прибор за облека DIY свадба фустан чевли се облекуваат

DEN 335.52
DEN 299.00

Достапност
Производот е достапен

Функција : Бесплатен превозот од кина пост воздух mail со регистрирани!
1)Количеството : 4 Pairs/многу
2)Големина : 27.5*9.5 cm
3)Боја : бела off
4)На вистински боја на објектот може да биде малку поинаков од слики предизвикан од светлината на вашиот монитор и светлина светлината и др .
Плаќање :
1. Ние прифаќаме Alipay, ЗАЧУВАМ, итн
2.Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, ве молиме контактирајте со нас за детали.
Превозот :
1.Цел ќе биде објавено во 1-3 дена по расчисти исплата.
2.Ве молиме потврдете ја вашата адреса во текот на исходот. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси.
3.Цената не се вклучени даноци, ДДВ, или други скриени трошоци.
Гаранција и Гаранција :
1. 90 дена Гаранција.Купи со доверба!
2. Било DOA или неисправни (не поради злоупотреба), ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена.
3. Човекот-направени штета не е вклучена.
4. Ве молиме да бидат претпазливи на било скршено парцела и одбие да го потпише, кога ќе ја добијат.
Повратни информации :
1.Како вашите повратни информации е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО. Ви благодариме! 2. "4, 5 Ѕвезди" Фидбек е нашиот живот, ве молиме контактирајте со нас за да се добие подобро решение пред да ја напушти неутрален"3 Ѕвезди" или негативни"1,2 Ѕвездите" повратните информации. Пријателски комуникациски може да ги реши сите проблеми.
Искрено се надевам дека ќе може да го најдете она што ви се допаѓа тука и се дружам со вас. Ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен ден!

Кон својствата

Тип На Производ:
Чипка
Ширина:
9.5cm
Број На Модел На:
27.5*9.5 cm
Декорација:
Чипка
Материјал:
Полиестер / Памук
Ткаенина Тип:
organza
Функција:
Еко-Пријателски
Техника:
Appliqued

Производи во категоријата

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, embellishmen

Ткаенина Материјал : Mesh чипка Ткаенина Ширина : 0.8 cm Ткаенина Боја : златна Пакување : 10 јарди / pack (1 Yard=91cm)

Добредојдовте Виножито Мала Куќа1.Димензии : Ширина : 1.6 см2.Боја : Светло виолетова3.Материјал : Полиестер

Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате било каков проблем со вашиот пред

Добредојдовте Виножито Мала КуќаДимензии : Ширина : 39*16cmБоја : Избелени бела,Бела,ЦрнаСе користи за свад

Ние веруваме дека не постои разумно решение.78 / дворот ТОПЛА ПРОДАЖБА дворот

99 / дворот Ние НЕ може да го контролира можно застои предизвикани од вашиот поштенски обезбедувач или не

Функција : Чипка Намали .Ширина : 10cm .Количина : 15yards.Потекло : произведено во Кина .дворот дворИмаме и друг

Да бидам искрен, јас сум навистина среќен што ти се во посета на мојот продавница, и јас сум подготвен да

COUNTACT НАСМожете да Контактирате со Оставање на Порака , Трговија со датотеки, или email .Ние ќе се обидеме по

може да се користи за завеса / бебе облека / облека / , торба / Headdress декорација / home текстил и така натаму Па

Ако сте задоволни нашите производи и услуги,ве молиме да ни даде 5 ѕвезди и активни повратни информации,

дворот име на Производ : Памук, везени чипка ткаенини боја : беж бела Ширина : 130cm Пакување : 1yard / pack(1yard=91cm)

Црна Готски Beaded Чипка Намали за Headband костим булчински облека бебе се облекуваат 4cm Ширина 10yards / МногуШир

Исто така, ако сакате да DIY свој уникатен проект, ние снабдување со разни на Скратува, Ткаенини и Appliques...

Ткаенина Материјал : Вода растворлив Мрежа чипка Ткаенина Ширина : 2.5 cm Ткаенина Боја : Бела / црна Пакува

63 / дворот Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купув

Почитувани купувачи,Ние може да обезбеди сите видови на високоодделение сомот чипка, Африкански стил ч

ЗА ПРОИЗВОДИТЕВРВЕН КВАЛИТЕТ МОЖЕ ДА СЕ НАЈДАТ НА СВЕТСКИОТ ПАЗАР! Abosolutely прекрасна чипка ткаенина и со

Добредојдовте на нашиот магазин (Сон Чипка) Цената е за 2yards Wideh : 6.7 инчи (17cm)Доколку купите повеќе од 1 кол

61 / дворот П 5 : Зошто не можам да добијам производот должина помала од descrip рање?Нашите производи се треба

Име на производ : 9 см ширина Embroid ЧипкаМатеријал : памук и најлонПроизводот НЕ : 1804Чипка ширина : 9.5 cm(најм

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, embellishmen

метар метарТкаенина Материјал : Чипка ткаенина Ткаенина Ширина : За 120 CM Ткаенина Боја : Црна / бела Ткаен

дворот метар метар метарматеријал : памукширина : 130cm / 51.22 инченбоја : белаколичина : 1yards1inch=2.54 см 1cm=0.394 ин

Функција : 1 Материјал : 100% полиестер 2 Чувствувам : Мека и Удобна 3 Боја : Црна и Бела 4 Ширина : околу 8.5 cm 5...

Напомена : 1 двор = 0.9144 метар.Име на производ : 10cm ширина Embroid ЧипкаПроизводот НЕ : 3622Чипка ширина : 10cm(најмн

Функција : Чипка Намали Applique.Големина на : A : 21x49cm;B : 96x36cm .Количина : 1 Pc или 1 Сет .Потекло : произведено во К

Ткаенина Материјал : Mesh чипка Ткаенина Ширина : 15cm Ткаенина Боја : Бела / црна Пакување : 5 дворови / pack (1 Yar

Please wait...