0
clear
  • Bluetooth Тастатура За Леново ТАБОТ 2 A10-70 A10-30 Табот A10-70 Tab2 A7-10 Таблет КОМПЈУТЕР Безжична тастатура За A7600 S6000 F G H Случај
  • -20%
  • -20%
Bluetooth Тастатура За Леново ТАБОТ 2 A10-70 A10-30 Табот A10-70 Tab2 A7-10 Таблет КОМПЈУТЕР Безжична тастатура За A7600 S6000 F G H Случај

Bluetooth Тастатура За Леново ТАБОТ 2 A10-70 A10-30 Табот A10-70 Tab2 A7-10 Таблет КОМПЈУТЕР Безжична тастатура За A7600 S6000

DEN 1293.60
DEN 1229.00

Достапност
Производот е достапен


Пред купување, ве молиме проверете за да се осигурате дека вашиот таблет КОМПЈУТЕР има вграден Bluetooth за да одговара на користење на врската, ако таблет уред нема вграден Bluetooth ве молиме не го купи
За Леново Табот 2 A10-70、A10-30、A7-10、【Табот A10-70、A10-80、A7600、S6000 F、S6000、S6000 G】
Може да бидат компатибилни со повеќе од Android системи и Windows, Windows8, Windows10 systenm、i OS systenm
Безжична Bluetooth тастатура покрие , внесување на текст за статистика, анти земјотрес, Многу издржливи, Поддршка заградата, Случај
Употреба метод: 【1】; вклучување на прекинувач на задната страна на тастатурата [OFF/NO] 【2】; Притиснете го копчето за Bluetooth вклучете копчето за назад на тастатурата [Поврзете] 【3】; Погледне во долниот десен агол на Bluetooth тастатура, и Bluetooth индикаторот трепка еднаш 【4】; Потоа отворете го таблет или мобилен телефон, Bluetooth внатре, започнете со пребарување Bluetooth [Bluetooth тастатура] Кликнете на врската, внесете го мрежното prompt password на тастатурата, притиснете на тастатурата [Enter] врска ќе биде успешна Тастатура со кратенки на тастатурата : Shift+ space = Кинески на англиски јазик префрлување Shift + Enter= префрлување на текст метод

Кон својствата

Стил:
за таблет
Примена:
таблета
Пакет:
Yes
Јазик:
Англиски
Оската На Телото Бренд:
00
Бренд Име:
HUWEI
Интерфејс Тип:
Bluetooth
Работата Стил:
Механички
Тастатура Стандард:
Таблета Тастатура
Тип:
Bluetooth Безжична
Полна Големина тастатура:
No
Врвка За Околу Поддршка:
No
Број На Модел На:
За Tab2
Поддржува Човечки Инженеринг:
No
Дали да се поддржи plug and play:
No
Механички Тастатура:
No
Времето на пазарот:
Окт-14
Тастатура Стандард:
стандардна тастатура
Имаат мултимедијални копче за функција:
No
Е водоотпорен:
No

Производи во категоријата

Моден Приклучните Тастатура случај за само 11,6 инчен Teclast X16 Про Таблет КОМПЈУТЕР за Teclast X16 Про Тастатура

Кога се направи исплата користење Зачувам , Вашите париставањето сигурно во вашата сметка .Сепак за ори

Детали За Производот : Keycap ! Keycap! Keycap ! Не Тастатурата !!!Цреша mx вклучите профилот keycaps за механички keybaords.PB

ZIENSTAR руски јазик / англиски Игра Тастатура со Три Бои позадинско осветлување , Слични Механички се Чувс

Пред купување, ве молиме проверете за да се осигурате дека вашиот таблет КОМПЈУТЕР има вграден Bluetooth за

1 По примена на вашата нарачка, ние ќе се направи евиденција и организира да се подготват вашиот парцела

За Тастатура3 Светлото Жичен Игри Тастатура води еволуцијата на игри на среќа во своите најдобри.Од matchle

Нови Пристигнување Силикон Bluetooth Тастатура Кожа Случај Покрие QWERTY Тастатура За Samsung Galaxy Tab 3 10.1" P5200 P5210 P5213

1 По примена на вашата нарачка, ние ќе се направи евиденција и организира да се подготват вашиот парцела

Пред купување, ве молиме проверете за да се осигурате дека вашиот таблет КОМПЈУТЕР има вграден Bluetooth за

Црна USB Кабелска Игри Механички Тастатура 104 Копчињата со Дишењето LED светлото за Десктоп Компјутер, Лап

Bluetooth тастатурата и Глувчето за 10.1 инчен AsZen Pad 10 Z300 CNL таблет компјутер за AsZen Pad 10 Z300 CNL тастатура и глушец

2017 Моден Бренд Поврзаниот USB тастатура за компјутер персонален КОМПЈУТЕР Лаптоп руската Тастатура коре

Ултратенок USB Нумеричката Тастатура 2.4 G Мини Безжична Тастатура Со 18 Keys USB Дигитални Тастатурата Пренос

100% нов !PS / 2 нумеричката тастатура со 19 клучевиИма backspacePlugandplayРаботи беспрекорно со USBподготвени лаптоп

Жичен PS / 2 Франција AZERTY Верзија Пакард Бел тастатура за Компјутер КОМПЈУТЕР Оригиналот Франција Водоот

безжична keyboar[AVATTO] Нови Пристигнување Свитлива и Преносни Bluetooth 3.0 Безжична Лаптоп, Таблет Телефон Мини Т

Ако сте незадоволни со нашиот предмет или услуга, тогаш ве молиме контактирајте со нас преку испраќање

Please wait...