0
clear
  • Вистински DocuPrint C2250 Тонер Чип за Fuji Xerox DocuPrint C2250 C3360 Кертриџ Чипови CT201130 CT201131 CT201132 CT201133
  • -20%
  • -20%
Вистински DocuPrint C2250 Тонер Чип за Fuji Xerox DocuPrint C2250 C3360 Кертриџ Чипови CT201130 CT201131 CT201132 CT201133

Вистински DocuPrint C2250 Тонер Чип за Fuji Xerox DocuPrint C2250 C3360 Кертриџ Чипови CT201130 CT201131 CT201132 CT201133

DEN 1152.00

Достапност
Производот е достапен

Вистински Docu Print C2250 Тонер Чип за Fuji Xerox Docu Print C2250 C3360 Кертриџ Чипови CT201130 CT201131 CT201132 CT201133
За Бренд : Fuji Xerox
Чип Тип : Тонер Чип
Функција : ОЕМ ги Ресетирате
Чип Модел : Docu Print C2250
Боја : Црна Цијан Магента Жолта
Страница принос : Црна 15000 страници MCY 12000 страници
Машина Модели : За Xerox Docu Print C2250 C3360
ОЕМ Код : CT201130 CT201131 CT201132 CT201133
Чип Верзија : JPN
1 Пакет Содржина :
1pc x Црното чип
1pc x Синозелена чип
1pc x Магента чип
1pc x Жолта чип
Или : 4pcs x Црното чипови
..
Ве молиме Приложи Вашиот Дел Број Или ОЕМ Кодот
Слично Пакување :
Шопинг Водич Ако ви треба масовно нарачки, ве молиме контактирајте со нас, и ние може да ви даде попуст на цената. Ви благодариме. Голем износ на пари на нарачката, ние може да обезбеди услуга која е прогласена за пониска вредност да ви помогне да advoid на високи тарифи.
Методи За Плаќање
1.Ние го прифаќаме рок на плаќање : VISA,Зачувам,Moneybookers,Western Union,итн.
2.Потврдете ја вашата Адреса и име и презиме .
3.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Ве молиме undersatand,ви благодарам.
Превозот Начин
Сите производи ќе бидат испорачани во рок од 2-7days работни дена по приемот на плаќање.
Забелешка : Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас,тогаш ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа. Повратни информации
1.Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.Позитивни повратни информации (5 ѕвезди) е исклучително важно за нас,ве молиме размислете повторно пред да замине повратни информации.
2.Пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации,ве молиме контактирајте не преку Трговија со датотеки, или e-mail Писмо.Ние ќе се обидеме потрудиме да се справи со проблемот.
По-продажбата на услугата

Кон својствата

боја:
C, Y, Б.К., М, Црна и Шарени
Тип:
Кертриџ Чип
Применливи Опрема:
Photocopier
Структура:
Тонер Кертриџ
Бренд Име:
CNAPPRO
Компатибилен Бренд:
XEROX
Број На Модел На:
DocuPrint C2250
Чип Вид:
тонер чип
Функција:
Оригиналниот Reset
боја:
црна цијан магента жолта
Страница Принос:
Б.К. 15k MCY 12k
Верзија & Регионот :
JPN
Количина:
1set/многу KMCY/set 4pcs/set
брза испорака:
Во рамките на 2-5 работни дена
Употреба во :
DocuPrint C2250 C3360
Дел Број (ОЕМ Код):
CT201130 CT201131 CT201132 CT201133

Производи во категоријата

Следниве белешки се применува на нарачки каде што клиентитедобија бесплатен превозот : Корисниците доб

Предаден од страна на DHL, Fedex, EMS, UPSот и ТНТ, тоа ќе потрае околу 38 ден.ние брод на Aliexpress адреса на само.Ви бл

4 PCS / Многу CT200649 CT200652 CT200651 CT200650 Ресетирате Тонер Одделение Чипови За Xerox C525 A C2090 C525 A C2090 Печатач Кертриџ Чи

CNAPPRO 2 парчиња / многу ЕВРА 15 Kапарат TK7300апарат TK 7300 7300 тонер кертриџ чипови за Kyocera ECOSYS СТР 4040 DN 4035 DN 4040 4035 т

4 PCS / Многу C7200710 C7200711 C7200712 C7200713 Ресетирате Toner Cartridge Чипови За Fuji Xerox Docuprint C3200 DocuprintC3200За Бренд : XeroxЧип Тип :

Ве молиме да оставите добар фидбек, ви благодариме Целосната по продажба на услуги, 1 : 1 за замена, секога

Висок квалитет на чип декодер картичка за Hp 510 500 800 100 111 120 130 на голема промоцијаОпис : Висок квалитет на Ч

CNAPPRO 2 парчиња / многу SCX4500 A SCX 4500 A 4500 тонер Кертриџ чип за samsung scx4500 scx4500 pritner чипДел Бр Чип вид ОЕМ Код Боја

5 Sets / Многу Компатибилни Xerox Docuprint C3290 C3290 Рефил Тонер Кертриџ Чип CT350567 CT350568 CT350569 CT350570 ЧиповиЗа Бренд : XeroxЧ

Ве молиме не го инсталирате кертриџ веднаш, затворете го поклопецот, пак намашината.Стави нов чип внатр

1% И ние го прифаќаме 1 : 1 замена на неисправни чипПовратни информацииВе молиме да ни даде 5 Ѕвезди, ако ст

Љубезно ве молиме да го изберат превозот начин ви се допаѓа, кога прави нарачка.Политика На Враќање ...

Конкурентна цена со стабилен квалитет6.DHL, UPSот, ТНТ,FEDEX : околу 38 работни дена Стоката мора да се врати как

Со едно време чипови, тоа треба промена еден нов чипови при замена на касети.ние прифаќаме Alipay,Запад Уни

Наплата : Клиенти враќање на предмети може да се очекува да бидат вратени во начинот на кој тие се платен

Откако ќе ги примите се враќа, ние ќе го замените за друг или да ви даде НАПЛАТА МИНУС ПРЕВОЗОТ ЦЕНА!Мора

Тонер чип за Коника Minolta Bizhub C654 C754 боја ласерски печатач или копир кертриџСтоковните Тонер чип за Коника

T3240 T3241 T3242 T3243 T3244 T3247 T3248 T3249 Авто Resetter Чип За Epson Surecolor P400 ПечатачКасети Модел : T3240 T3241 T3242 T3243 T3244 T3247 T3248 T3249По

За HP Q6000 A тонер кертриџ чипОвој пакет вклучува : 5 парчиња Б.К.Секоја серија на одборот може да бидат разл

Производителот го Ресетирате тонер чип за Xerox Work Centre 4250 4260 ласерски печатач рефил кертриџ 106 R01410Предност

ОЕМ кодотБојаПриносиСе користи во модел на печатачX340 A11 GБ.К.2.5 КЧип за Lexmark X340 / X340 N / X342 / X342 N / X344—Б.К.3 KX340 H

Испраќаат КОЛИЧИНАКако и обично 100pcs биде предаден Или забелешка вашиот мешаниколичинаСе користи во пе

Ви благодариме!.Сите производи ќе бидат испорачани во рок од 27days работни дена по приемот на плаќање.1%Ква

Please wait...