0
clear
  • Проектор Крушка Светилка ЕТ-LA780 ETLA780 за Panasonic PT-L750 PT-780 PT-L780NT PT-LP1X100 PT-LP1X200NT Со домување
  • -20%
  • -20%
Проектор Крушка Светилка ЕТ-LA780 ETLA780 за Panasonic PT-L750 PT-780 PT-L780NT PT-LP1X100 PT-LP1X200NT Со домување

Проектор Крушка Светилка ЕТ-LA780 ETLA780 за Panasonic PT-L750 PT-780 PT-L780NT PT-LP1X100 PT-LP1X200NT Со домување

DEN 2880.00
DEN 2218.00

Достапност
Производот е достапен


DHL ќе биде зеде за 4-7 дена да пристигнат.проблемот на квалитетот, размена на прв, а Потоа се врати.ако парцели не пристигна во вашата рака,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате директно,ние ќе се потрудиме да ви помогне да го провериш и да ја поправите до овој проблем
EMS ќе биде траеше околу 8-15 дена да пристигнат. Ве молиме ми корист е да се запамети да кликнете на копчето примени кога ќе се примени на стоки. целосна исплата мора да се направи во рок од 7 дена од денот на поставување на својата цел,ви Благодариме за вашиот љубезно соработка. Пратката ќе биде прогласен како подарок со пониска вредност за лесно царинење
5. Ние ќе брод да ја стандардната адреса во Aliexpress ако не информира нас,и телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашиот адреса
6.Ви благодарам многу за вашата помош љубезно
3. инаку ние не прифаќаме тоа
3. Однапред ви благодариме. Ние ќе брод предмети во рок од 24 часа по уплата
2.Купувачот треба да се носат товар на трошоците и такса за ракување додека објектот вратени. Хонгконг пост воздух mail треба околу 15-25 работни дена да пристигне,ве молиме да бидете трпеливи.Товарни соберат не прифати
Најдобри став и хармоничен услугата ќе биде доби од нашите камен, и исто така да ви се заблагодарам за вашата поддршка.
Проектор Крушка светилка ЕТ-LA780 ETLA780 за Panasonic PT-L750 PT-780 PT-L780 NT PT-LP1 X100 PT-LP1 X200 NT со домување
Се КРИЕШЕ : Меркур Светилки
Број на модел : ЕТ-LA780 ETLA780 за Panasonic
is_customized : Да
Примена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,Едрење
Тип : Замена На Проектор Светилка
За нас : Производител
Припаѓаат на : Компатибилност
Компатибилност : проектор крушка светилка за Panasonic PT-L750/PT-780/PT-L780 NT/PT-LP1 X100/PT-LP1 X200 NT
Се користи : бизнис,училиште,образование,дома
Квалитет : со Висок квалитет со компатибилен
Со Станбен или не : со домување
Пакување : 1 единица за секој обична кутија
1. Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања,Тоа е одговорност на изразат компанија
1.Тоа е многу важно!!!,Како да го направите тоа,ве молиме погледнете како се следат
2.ви благодариме. Ако не сте задоволни со производот кој сте го добиле,ве молиме оставете ни позитивни повратни информации со 5 ѕвезди. Негативните или Neture повратни информации не може да се справи со anythings,Тоа не е ништо за вас, Не мислите дека е така?
1. Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, Кредитна картичка, Visa,Банка до Банка. Ви посакувам мир, радост и среќно сите времиња.Се надевам дека ќе може да се разбере. Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас пред да остави Негативни или Neture повратни информации ,Ние секогаш се трудиме за 100% задоволството на клиентите.Купувачот мора да ни e-mail однапред да разговараат договор за размена или да го вратите.

Кон својствата

Бренд Име:
XLPROLABU
Број На Модел На:
ЕТ-LA780 ETLA780 за Panasonic

Производи во категоријата

Однапред ви благодариме Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас пред да остави Не

Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 220 V Апликација : Едрење Бренд Име : АњоСветилки Про

Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, Кредитна картичка, Visa,Банка до Банка.DHL ќе биде зеде за 47 дена да пристигнат.ви бла

ОписКомпатибилен Проектор Светилка ЕТLAV300 за PANASONIC PTVW340 U PTVW340 Z PTVW345 NU PTVW345 NZ PTVX410 U PTVX410 Z ИТНСветилка Модел

Светилка Модел : XL5300Wattage : 180 WСветилка Живот : 2000 ~ 3000 часаПроектор / Проектори : За SONY KDSR60 XBR2 / KDSR70 XBR2ОписЗ

Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.Стока која с

Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.Експрес Кури

Тип : Замена На Проектор СветилкаДел Број : ЕXR20 LPКомпатибилен со : XGMB55 / XGMB55 X / XGMB65 / XGMB65 X / XGMB67 / XGMB67 X / XR20 / XR20

инаку ние не прифаќаме тоа3 Ве молиме ми корист е да се запамети да кликнете на копчето примени кога ќе с

Ние ќе размена за објекти кога ќе добиеме лоши светилки од вас , за каква било причина.Можете да не конта

Однапред ви благодариме Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, Кредитна картичка, Visa,Банка до Банка Ве молиме ми корист

Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент најдобро што можеме.Ако имате било какви прашања , ве мол

Ние сме секогаш тука да ве поддржиме, ако било кој проблем се случиле.Ви благодариме за вашата посета и и

Експрес КурирРаботни ДенаЗабелешкаHK Пост Воздух Mail1545 денаТоа е бавен,Кога не се итни, можете да изберет

Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа Ние нема да наплата на превозот обвиненија

Ви благодариме за вашата посета и имаат пријатен шопинг Во повеќето случаи, замена само вклучува неколк

Компатибилен голи светилка (CB)Имаме светилки на сите следниве видови на проектори : Фабриката и магацин

Најважната работа е да се запамети е дека никогаш не треба да се допре светилка или домување директно со

Ние ќе брод да ја стандардната адреса во Aliexpress ако не информира нас,и телефонски број е важно кога ќе го

Товарни соберат не прифатиНајдобри став и хармоничен услугата ќе биде доби од нашите камен, и исто така

Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ќе ве молам да ги споделите со нас

Специфични параметри : 100% НОВИ оригинални Проектор Боја Тркала за Benq EP770 тркала боја1 За производи : Ние с

Функција : Висок квалитет на Проектор сијалицаСветилка Модул : LMPE2122000h"> Светилка Живот : 2000h">>2000hWattage : 210 Wat

8Wattage : 120 WСветилка Живот : 2000 ~ 3000 часаПроектор / Проектори : XL2400 / XL2400 UОписПроектор Сијалица XL2400 За SONY KDF5

Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 220 V Апликација : Едрење Бренд Име : АњоСветилки Про

Бесплатен Превозот Сосема Нов Замена projecor Гола сијалица NP02 LP За NEC NP40 / NP50 / NP40 G / NP50 G / NP40+ / NP50+Проектор 3pc

Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки 4· Ние не гарантира испорака време, поради

Однапред ви благодариме.Проектор Сијалица RLC150003 за VIEWSONIC PJ5501 / PJ5502 / PJ5511 Проектирање Светилка Светилки Со

Бесплатен Превозот проектор крушка светилка PVIP 240 / 0.8 E20.9n 5 J.J7 L05.001 за BENQ W1070 W1070+ W1080 W1080 ST HT1085 ST HT1075 W1300Специ

Please wait...