0
clear
  • ZUCZUG Автомобил Вратата на Багажникот е предупреден За Седиште Леон Exeo ФОЛКСВАГЕН Sharan Phaeton О7 П5 Q7 TT R8 A6 S6 A3 S3 A4 S4 RS6 RS7 8KD 947 415 C
  • -20%
  • -20%
ZUCZUG Автомобил Вратата на Багажникот е предупреден За Седиште Леон Exeo ФОЛКСВАГЕН Sharan Phaeton О7 П5 Q7 TT R8 A6 S6 A3 S3 A4 S4 RS6 RS7 8KD 947 415 C

ZUCZUG Автомобил Вратата на Багажникот е предупреден За Седиште Леон Exeo ФОЛКСВАГЕН Sharan Phaeton О7 П5 Q7 TT R8 A6 S6 A3 S3

DEN 328.32
DEN 263.00

Достапност
Производот е достапен

И Нашите Заштита дава само на плаќање начини acceped од aliexpress platfrom Купувачот Пред услуга : Почитувани купувач : Ние сме Фолксваген производители во Кина, нови оригинални производи, ве молиме да бидат сигурни да се купи. Ве молиме проверете ја вашата адреса пред да нарачате. Ние ќе ви објасниме на купувачот метод на инсталирање и дебагирање на производот. Контакт со нас и ние секогаш ќе го провери вашиот пакет логистика информации. Ние ќе се обезбеди логистика следење на број во текот на пратката, така што можете да ги видите пакет во секое време. Професионален технички персонал може да реши многу проблеми за вас Кина 's голема фабрика на директна продажба, оригинални производи, обезбедување на квалитет. По Плаќање Услуга : ве Молиме проверете ја вашата адреса и телефонски број е точен, така што ќе може да печати на превозот етикета. Комесарот примени производ служба : 1. Купувачот начин на плаќање : Обично ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка; moneybook; Т / T; Western union.Имаме берза, Ние сме посветени да го испраќа производот во рок од 24 часа. Ако не сте добиле вашиот објектот, ве молиме контактирајте не веднаш за да нема помош. Поради логистички причини или производ прашања, ние гаранција е безусловна, реконструкција или повторно да ја прати производ. Ние ќе го избере најбрз начин за транспорт на вашиот пакет според вашата земја и со поштенски код Ако имате свој начин на логистика опции, ние ќе го испратите вашиот пакет во согласност со вашата логистика. За да се исполнат барање на купувачот е нашата основна задача, Ние се надеваме да добредојдовте добредојде и нас, и Ние сме посветени да во рок од 12 часа да се даде задоволителен одговор на купувачот прашања. Ние ќе се обидеме да ги исполни барањата на стоки, употребата на техничко водство и други 3.Ако производот се водат за исчезнати или се оштетени поради логистички причини, ве молиме контактирајте со нас откако ќе се провери.За Автомобил модел : "ФОЛКСВАГЕН" Sharan 2001-2010 "ФОЛКСВАГЕН" Phaeton 2002-2014 "ФОЛКСВАГЕН" Транспортерот 2003-2014 А1 А2 план за 2011-2015 2000-2005 О7 2011-2014 Q3 2012-2014 П5 2013-2014 Q7 2007-2014 TT 2007-2014 R8 2007-2012 RS3 2011-2013 RS4 2006-2008 RS4 2013-2014 RS5 2010-2014 RS6 2008-2011 RS6 2013-2014 RS7 2014 RSQ3 2014 TTRS 2010-2014 A6 S6 2002-2014 A8 S8 2004-2014 A3 S3 2004-2014 A4 S4 2001-2014 А5 S5 Coupe 2008-2014 A3 Cabriolet 2008-2013 A3 Cabriolet 2015 A6 Allroad Quattro 2000-2014 A4 Allroad Quattro 2010-2014 Седиште Леон 2006-2014 Seat Exeo 2009-2014 Seat Altea 2007-2014 Seat Ibiza 2006-2014 Седиште Толедо 2005-2009 Седиште Кордоба 2006-2009 Seat Alhambra 2001-2010 Yeti 2010-2014 Производ дел број : 8 D0 947 415 8 KD 947 415 C 4 B0 947 415 НЕКОЈ Друг Производ дел број : 8 D0-947-415 8 KD-947-415-C 4 B0-947-415-Пакет состав : Задната Врата на Багажникот е предупреден 8 KD 947 415 В x 1 Pcs За Нас : ни беше основана во 2007 година, имаме физичка продавница во Кина, член на персоналот има богатство од пракса И искуство За "ФОЛКСВАГЕН" Ауди Автомобил Компоненти.

Кон својствата

Sharan-Година:
2006,2007,2005,2002,2008,2003,2004
Температура На Боја:
4300K
Интерфејс Тип:
T15
Тип На Објект:
багажникот светилка
Име На Модел:
8KD 947 415 C 8D0 947 415 4B0 947 415 НА
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Објектот Тежина:
0.1Kg
Бренд Име:
ZUCZUG
Wattage:
12V
Фолксваген Модел:
Sharan
Lumens:
2400Lm
Автомобил модел:
ФОЛКСВАГЕН Sharan Phaeton Транспортерот О7 Q3 П5 Q7 TT R8 A6 S6 A3 S3 A4 S4
Компатибилен Автомобил модел:
RS6 RS7 RSQ3 A6 Allroad Quattro A4 Allroad Quattro Седиште Леон Exeo
Производ Дел Број:
8KD 947 415 C 8D0 947 415 4B0 947 415 НА
Друг Производ дел број:
8KD947415C 8D0947415 4B0947415A
Име на производ:
Задната Врата На Багажникот Предупредување Светлина

Производи во категоријата

10pcs CanbАвто LED Светилки Внатрешни работи Пакет за Полнење За Периодот 20072012 Dodge Калибар Бела Led Мапата Купо

24pcs*GENIII 1 W килибар Led мини lightbar,предводена полиција,брза помош,firemen,Итни lightbar,led блиц светлина,11 флеш, водо

Ситевоедно алуминиумски профил како топлина спроводливост систем,360 степени топлина зрачи.

Оваа страница карактеристики сет xenon бела боја LED модули за 20082010 BMW E60 LCI 5 Серија замена на ОЕМ килибар LED м

Забелешка : Објектот е само погодна за автомобил Форд модели : Фокус 5 D(2009~), Mondeo (2008~), Fiseta (2009~).Опис на прои

ПРОИЗВОД PRAMETERТочка Бр.Ef 004СпецификацијаT16 18 SMD 2835НапонDC 10 V36 VМоќност7.5 WЛумен270 LMТемпература На Боја6500 K 900

Карактеристики : 1 RGBW далечински управувач T10 Доведоа автомобил светлината, таа може да се постави 16 видо

Вие не треба да ја полните пакување, цена, тоа е бесплатен превозот Ние правиме статистика, стоки присти

2 парчиња T20 7443 Нов Дизајн Доведоа Автомобил Кочница Стоп Светла T20 Две Игли Режими Двоен Контакт Светилк

Карактеристики : Топла 1 пар Универзална волан светлина Фендер Страна Светилка Авто Автомобил LED Светла

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични+Метал Боја : Видете Слики 3 различни трепка

Функција : Според фабричките спецификации Совршен натпревар за оригиналниот автомобил Лесна инсталаци

Сосема Нов Висок Квалитет Врвен Грешка Слободни BA9 S Приклучок за 360 Степени Проектор Леќа LED Копија Обра

20 / 100pcs 12 V T10 PCB 1206 9 SMD Led Светилки за Читање Светлина Табличка Светла багажниот Светла Бела Бесплатен Прев

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет им Даде на вашиот Автомобил светла уникатен ПРЕДВОДЕНА се погледне

Функција : Според фабричките спецификации Совршен натпревар за оригиналниот автомобил Лесна инсталаци

Сите вратени предмети мора да биде во оригиналниот пакет со сите компоненти и додатоци, производ во цел

Потрошувачка на енергија и халоген светилка намалување во споредба со истиот период 80%2.Оваа точка одго

Please wait...